Jde nám o vaše zdraví, proto vám nabízíme jen 100% přírodní produkty

Tyto produkty nemůžete na tomto webu zakoupit, popisy produktů jsou určeny ke studiu dalším poradcům a seznámení s tím, kdy je použít a jakých výsledků s nimi lze dosáhnout. 

Proč to tak je? Informace zde napsané obsahují tvrzení o účincích, které Evropská unie neschvaluje.
Děkuji za pochopení.

Máme přírodní řešení na téměř všechny vaše zdravotní potíže

Srdce, žíly, cévy, oběhový systém

Plíce, tlusté střevo

Kosti, klouby, chrupavky, vazy, pohybový systém

Odolnost a zdravý vývoj dětí

Trávicí systém, žaludek, slezina, slinivka

Játra, žlučník

Ledviny, močový měchýř, vylučovací systém

Mozek, paměť, nervová soustava

Energie, psychika, radost ze života

Spokojení zákazníci

Martina R.

BORELIOZA
Jednoznačně posílit tělo FB KIDS, FB, OK Alfa, MigrenOut a v neposlední řadě FB NO..Tyto produkty jsem brala a po 2 měsících od zjištění boreliózy jsem měla testy naprosto v pořádku.. Pravidelně chodím po roce na kontroly a letos je nález opět negativní.. Boreliózu jsem měla před 2 roky. Ještě bych zvažovala přidat Antiage.  

Daniela P.

Kamenice

Mám dost energie a jsem vyrovnaná.

FB AntiAge mi velmi pomáhá. Dodává mi energii, mladistvý elán do života, práce mi jde od ruky, jako nikdy předtím, cítím se vyrovnaně, nemám žádné chmury, smutky, deprese. Nic mě nerozhází, dokonce mi pomohl i s nachlazením. Dobře se mi po něm spí..“

Iva M.

Praha

Začal ji znovu bavit život!

Mé sestře diagnostikovali začínající leukémii a po dobu 1 roku docházela na hematologii FN Motol, kde jí doporučili chemoterapii. Moje sestra ji odmítla a tím začala cesta hledání pomoci z jiného zdroje. Hledaly jsme mezi bylinkami a objevily OKG a p. Šteinera, který nám osvětlil smysl a cestu pomoci. Sestra začala před 5 týdny užívat OK Alfu+ a Emulips Forte a už po 1 týdnu se začala cítit mnohem lépe, přestala stálá únava - sama to popisovala "... jako by mi někdo vléval do žil nový život" a začala se měnit před očima - začal ji bavit život! Po 5 týdnech užívání byly výsledky krve natolik dobré, že jde na kontrolu až za 1/2 roku, po kyselině močové ani stopy - jen lékařka kroutila hlavou - "Jak je to možné?! A bez chemoterapie??". Jsem moc vděčna za pomoc, které se mé sestře dostalo!

Emulips
50 ml - 375 Kč 
 115 ml - 750 Kč


Emulips Forte
50 ml - 405 Kč / 115 ml - 810 Kč

FB Detox
60 ks - 840 Kč 

Menstruace zcela přirozeně, bez hormonů...

Je mi 31 let. Moje diagnóza jsou polycystické vaječníky, což znamená, že neprobíhá ovulace ani menstruace. Lékařem mi byly předepisovány hormony, což jsem odmítla. Měsíc užívám Emulips Forte a OK Tau a dnes se dostavila menstruace. Zcela přirozeně, bez hormonů. Takže mám velkou radost a v užívání určitě budu pokračovat a těšit se na další pozitivní výsledky výrobků OKG...ráda bych otěhotněla, což dle lékaře s mojí diagnózu přirozeně nepůjde...já však věřím OKG

Veronika M., Domažlice

OK Gama +
115 ml - 900 Kč

Factor Base NO
400g - 1.950 Kč

OK Omega 3 Complete
115 ml - 930 Kč

Faktor Base

Tlusté střevo, plíce

60 ks - 900 Kč

 OK Omega +
115 ml - 930 Kč

OK Beta + Forte
150 ks - 2.190 Kč

Nechtěla jsem věřit tak rychlému účinku!

Od dětství mě trápí časté bolesti bederní páteře. Často jsem musela brávat léky, abych si ulevila od bolesti. Nemělo to žádný efekt. Ani rehabilitace nezabírala. Vždy se mi to jen zmírnilo na krátkou dobu a pak to bylo stejné. Jelikož jsem měla možnost poznat OKG produkty, hned jsem je musela na sobě vyzkoušet. Nechtělo se mi zpočátku věřit, že by to mohlo mít takovou rychlou účinnost. Jelikož jsem bývala i dost často unavená a někdy doslova vyčerpaná, zvolila jsem OK Omegu-3 Complete. Tento produkt mě velice ohromil. Už druhý den jsem volala svojí sponzorce, jak je možné, že to má tak rychlý účinek. Opravdu jsem nechtěla věřit. Bolesti jsem mívala dost časté, vystřelovaly až do pravé nohy a najednou se zmírnily natolik, že jsem o nich v podstatě nevěděla. Noha mě 2. den po podání OK Omegy-3 Complete (3x denně 1čajovou lžičku) h ř á l a, čož je opravdu neskutečné :-). Omega-3 Complete "vyhledala" i bolest v noze, která byla způsobená bolestivou páteří. Dříve jsem měla takové bolesti, že jsem si nemohla ani obout boty. Doslova jsem brečela, jak jsem neschopná a nemožná. Nyní se obouvám v pohodě a to i ve stoje, což jsem dříve opravdu nemohla. Nyní ještě přidávám OK Gamu plus a OK Betu plus, které už se osvědčily u mojí maminky na zmírnění bolesti karpálního tunelu v pravé a levé ruce. Vím, že účinnost se tím ještě zvýší. Proto "jdu" jednoznačně i do těchto produktů velice ráda.

Silvie K., Bučovice

OK Alfa +

Žaludek, slinivka, imunita  
115 ml - 810 Kč

IMUNITA SE ZLEPŠILA!

Synovec Petr (7 let) navštěvoval 2 třídu ZŠ a měl velmi oslabenou imunitu - za 1. pololetí zameškal 210 hodin. Po seznámení se společností OKG začal dennne užívat 1 lžičku OK Alfa+ a OK Omega+. Díky výrobkům OKG jeho imunita zesílila natolik, že ve 2. pololetí zameškakl pouze 2 hodiny! Nyní je mu 10 let a je stále zdráv.

Šárka V.

OK Alfa + IMUN

Imunita  
115 ml - 840 Kč

PO 2 MĚSÍCÍCH BYL EKZÉM PRYČ!

Po 2 měsících byl ekzém pryč! Náš syn Timonek měl od tří měsíců atopický ekzém. Nechtěli jsme, aby užíval hormonální přípravky, které nám doporučil lékař, zkusili jsme proto výrobky OKG. Začali jsme mu denně po kapkách dávat OK Alfu plus a OK Omegu plus a zároveň ho mazali OK Omegou plus. Také manželka, která kojila, užívala tyto výrobky. Výsledek? Už po 2 měsících byl ekzém pryč, teď je to 11 měsíců a náš Timonek je naprosto zdravý!

Jiří Š., Brno

OK Alfa + Imun Forte
Imunita
60 tobolek - 950 Kč

OK Gel nebo Balsám 
50 ml - 600 Kč

LEPŠENÍ EKZÉMU NA RUKÁCH A NOHÁCH!

Po havárii na kole mi zůstaly tři šité jizvy na obličeji. Po ročním mazání OK Gelem a nyní i OK Balsamem vypadám docela k světu. Dále se mi po OK Gelu velmi zlepšil ekzém na rukou a na nohou.

Petra H., Ivančice

OK Tau +
 115 ml - 960 Kč

OK TAU+ NA CIRHÓZU JATER?

Doporučila jsem známému, který má cirhózu jater OK Tau plus. Po konzultaci s lékařem využíval 2,5 lahvičky a byl na odběrech krve. Výsledek byl fantastický : hodnoty úplně normální. Pokračuje v užívání dalšího výrobku.

Zlatomila P., Brno

OK Beta +
 400 g - 2.430 Kč

Bolesti zad zmizely

Již několik let mě bolela záda tak, že jsem se někdy nemohla ani narovnat. Když jsem byla u lékaře, nevěděl od čeho by to mohlo být. Brala jsem léky na bolest, ale neúčinkovaly. Pak mi byla doporučena OK Beta+. Vyzkoušela jsem ji a jsem moc spokojená. Už po 1 týdnu užívání bolesti zad zmizely. Už se můžu zase narovnat bez problémů. Děkuji OKG, že je, a že má tak skvělé výrobky. Budu je doporučovat i všem známým a přátelům!

Jana J., Mělník

Emulips Slim
1.290 Kč

Čaj + kapsle 60 ks

Už nemusím brát léky na sníženou funkci štítné žlázy!

Jsem v 2. trimestru těhotenství a nemusím brát léky na sníženou funkci štítné žlázy!!! Na začátku roku jsem byla na běžné prohlídce štítné žlázy. Lékaři jsem se přiznala, že od května minulého roku neužívám léky, ale místo nich výrobky OKG ( Emulips, Emulips Slim Drink a Alfu). Když se podíval na výsledky krevních testů, řekl mi, že proti tomu nic nemá. Hodnoty štítné žlázy jsou v normě, takže není potřeba užívat léky. Předtím jsem užívala 50 - 100mg Letroxu 12 let v kuse. A nyní, již podruhé v tomto roce jsem musela kvůli těhotenství na kontrolu. A opět výsledky jsou skvělé, pan doktor se tvářil spokojeně a další kontrola proběhne až po šestinedělí. Jsem v 2. trimestru těhotenství, které probíhá bezproblémově a nemusím užívat žádné léky. A za to jsem velmi vděčná výrobkům OKG. VELKÉ DÍKY, že je máme.

Veronika P., Zátiší

FB Kids 60 ks - 705 Kč

Teď, co užívá dcera FBK, tak je fit.

Facto Base Kids jsem začala dávat dceři preventivně na posílení imunity. Má 2,5 roku a od 5 týdnů, kdy jsme byli v nemocnici, bývala často nemocná, položilo ji každé očkování. Od 6 měsíců plaveme na kurzu a i tam jsme mívali výpadky kvůli rýmám, kašli apod. Teď co užívá malá FBK, tak je fit a nemáme ani jednu zameškanou hodinu. Užívám ho i já, kojím a přes mléko dodává vitamíny synovi společně s Emulipsem a oba dva jsou /klepu/ už 3 měsíce zdraví ... doporučuji.

Iva B., Kralice nad Oslavou

OKG Relax 60 ks - 810 Kč

Už nejsem jak chodící mrtvola!

Bez AntiAge bych byla jak chodící mrtvola. S miminkem je to někdy náročné, noční buzení mi nedělá zrovna dobře a ráno říkávám, že jsem příšerně rozkopaná. Ráno do sebe hodím dvě tabletky AA a jsem schopna přes den normálně fungovat a mám i docela hodně energie. Děkuji moc OKG mít tu možnost a opravdu si vše užívat ♥

Andrea V., Brno

Faktor Base AntiAge 60 ks - 840 Kč

Mám dost energie a jsem vyrovnaná.

FB AntiAge mi velmi pomáhá. Dodává mi energii, mladistvý elán do života, práce mi jde od ruky, jako nikdy předtím, cítím se vyrovnaně, nemám žádné chmury, smutky, deprese. Nic mě nerozhází, dokonce mi pomohl i s nachlazením. Dobře se mi po něm spí.

Daniela P., Kamenice

Chcete mít doživotní slevu na produkty OKG až 50% z ceny bez DPH?

Objednejte si naše produkty nebo konzultaci

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.