Faktor Base AntiAge

Factor Base AntiAge je výrobek se kterým nezestárnete

Výrobek je zaměřen zejména na oddálení nástupů projevů postupujícího věku, na ochranu stárnoucího organismu před rozmanitými nepříznivě působícími okolními faktory a na povzbuzení jeho odolnosti a obranyschopnosti. 

Obsahuje extrakty z 3 léčivých rostlin - kozince blanitého, anděliky čínské a klanoprašky čínské ve vyváženém poměru a v množství.

Každá z těchto rostlin působí na organismus jedinečným způsobem a ve svých účincích se jednotlivé složky ideálně doplňují. 

A co vše pro vás může udělat?

1. Ochrana buněk a tkání před oxidačním poškozením.

Kozinec působí jako účinný antioxidant, takže chrání buňky a tkáně včetně kůže před poškozením kyslíkovými radikály, které se v těle vytvářejí z různých příčin UV, např. působením UV záření, znečištěného prostředí, příjmem škodlivých látek potravou, stresem, alkoholem aj. Antioxidačně působí v těle rovněž andělika, u níž byly doloženy poznatky o ochraně pokožky před poškozením volnými radikály.

2. Posílení imunitního systému

Kozinec podporuje přirozené tělní obranné mechanismy, povzbuzuje imunitní systém a zvyšuje odolnost organismu v nepříznivých podmínkách. Klanopraška i andělika působí na organismus, zvláště na dýchací systém blahodárně během chladného období.

3. Oddalování nástupu projevů stárnutí

Kozinec působí proti projevům postupujícího věku a pomáhá udržovat organismus v dobré kondici. 

4. Odolnost ke stresu

Kozinec a klanopraška posilují schopnost adaptace organismu při působení stresových podmínek, negativní důsledky působení stresu se tím významně zmírňují. 

5. Stimulace a posílení těla

Kozinec má v těle výrazné stimulační účinky, přispívá k fyzické i mentální regeneraci organismu. Podporuje pohyblivost spermií.

6. Ochrana srdce a cév

Kozinec chrání srdce, příznivě působí na stav a funkci cévního systému, pomáhá udržovat fyziologickou tekutost a usnadňuje tím proudění krve.

7. Podpora kloubů

Kozinec podporuje pružnost a pohyblivost kloubů, andělika přispívá k udržování kloubů a chrupavek v normálním stavu. 

8. Blahodárné působení na ženské orgány

Andělika blahodárně ovlivňuje zdraví ženských orgánů. Kozinec přispívá k hladkému průběhu menstruačního cyklu.  

9. Podpora pročišťování těla

Klanopraška pomáhá v těle udržovat pročišťovací funkce.

10. Podpora trávicího systému

Andělika podporuje trávení, při ztrátě apetitu přispívá ke znovunabytí chuti k jídlu.

Co říkají dostupné studie o Kozinci Blanitém 

Kozinec Blanitý, bylina objevena v Číně před 5 tisíci lety. Ve 2. st. před n.l. se rozšířilo její použití v tradiční čínské medicíně, kolem roku 1700 byly léčivé účinky kozince známy v Evropě. Z rostliny se k léčení používá kořen, v našem výrobku, který přijde brzy na trh, máme extrakt 10 krát silnější než samotný kořen. Výrobek doplňuje extrakt z Andělika čínská kořen a Klanopraška čínská plod.

V západním světě je kozinec používán pro posílení imunity, kardiovaskulární funkce, zvýšení vitality, síly a výdrže. 

Vědecké poznatky podpořené klinickými testy opravňují použití kozince při oslabené imunitě, doplněk při chemoterapii a ozařování, při virových onemocnění z nachlazení a při oparech. Tlumí alergické projevy.

Stimulace imunitního systému mnoha způsoby

  1. zvýšení počtu kmenových buněk v kostní dřeni a lymfatických tkáních
  2. podpora jejich přeměny ve specializované imunitní buňky
  3. aktivace imunitních T lymfocytů a NK buněk z klidového stavu
  4. vzrůst produkce interferonu (bílkovina s antivirální aktivitou)

Ochranné účinky při léčbě nádorových onemocnění

(chemoterapie, ozařování, cytostatika)

Pro tento účel v USA nejrozšířenější použití konce vůbec. 
Kozinec zvyšuje odolnost vůči imunosupresivním účinkům chemoterapie. Zvyšuje aktivitu kostní dřeně. 

U 17 z 19 onkologických pacientů extrakt obnovil hladinu T-lymfocytů na úroveň běžnou u zdravých lidí.

Kardiovaskulární systém

Antioxidační ochrana srdce a cév.
Zlepšuje srdeční funkce zvýšením napětí srdečního svalu.
Roztahuje cévní stěny.
Ischemická choroba srdeční - z 92 testovaných pacientů se po aplikaci kozince parametry EKG zlepšily u 82 % osob.
Zvyšuje výkon srdce po dvou týdnech u angíny pectoris.

Účinky na telomerázu

Enzym který při buněčném dělení obnovuje konce chromosomů tzv. telomery (úseky DNA). S každým buněčným dělení se telomery o určitou sekvenci zkracují, po jejich zániku tělní buňka odumírá. Telomery můžou přežít asi 50 až 100 dělení, což odpovídá 75 až 90 letům opotřebení a oprav genetického materiálu. 

Aktivace telomerázy by mohla prodloužit životnost buněk, tkání, organismu. Laboratorní pokusy potvrdily, že telomeráza dokáže prodloužit aktivní život buněk a uchránit je před zestárnutím = oddálení nástupu projevů stárnutí. 

Reference

Už nejsem jak chodící mrtvola!

Bez AntiAge bych byla jak chodící mrtvola. S miminkem je to někdy náročné, noční buzení mi nedělá zrovna dobře a ráno říkávám, že jsem příšerně rozkopaná. Ráno do sebe hodím dvě tabletky AA a jsem schopna přes den normálně fungovat a mám i docela hodně energie. Děkuji moc OKG mít tu možnost a opravdu si vše užívat ♥

Andrea V., Brno

Můj táta už nepotřebuje kapačky!

Můj taťka 83 let měl velké bolesti v zádech. Bylo mu řečeno, že je to věkem a celoživotní těžkou prací a nelze s tím nic dělat. Jezdil na kapačku každé 3 měsíce, protože častěji nelze dávat. Vždy se mu na pár týdnů ulevilo. Nicméně před další aplikací už byl vždy moc nešťastný bolestí. Loni v dubnu začal užívat OK Betu a v červenci přidal Factor Base NO, od října potom ještě nový Factor Base Anti- age. A světe div se, na poslední kapačce byl v září a další už nepotřebuje. Při chůzi už nešourá nohy jako dříve a celkově se i přes svůj pokročilý věk cítí lépe ♥️. Pro mne je to jeden z dalších důvodů, proč mám tolik ráda produkty OKG. Pomáhají totiž celé mojí rodině, abychom se cítili lépe a užívali si společného života. Jsem za ně opravdu moc vděčná.

Monika F. Kochánky

Měla jsem problém s PADÁNÍM VLASŮ po porodu.

Dva měsíce po porodu bylo pro mě mytí VLASŮ noční můrou. Začaly mi ve velkém PADAT! Všude jsem je sbíral, z polštáře, věčně zametala podlahu, z oblečení....:-(...Nechala jsem je o půlku zkrátit sice vypadali zdravější, ale pořád padali. No není se čemu divit, těhotenství a kojení dává tělu zabrat a vybírá si to svou daň. Malá je jak upírek a vycucává ze mě všechny prospěšné látky, které POSILUJÍ její IMUNITU, ale mému tělu ubývají. I když doma VITAMÍNY ( Factor Base Kids) mám, tak hlídám, aby je užívali hlavně kluci a na sebe už zapomínám. V tom zápřahu jsem ráda, že stíhám užívat alespoň Emulips NA PODPORU TVORBY mateřského MLÉKA. Ale řekla jsem si, že je na čase s tím začít něco dělat jinak budu brzo plešatá. Na popud ohlasů a zkušeností, které jsem slyšela jsem začala koncem listopadu užívat Factor Base AntiAge. Protože několika ženám PŘESTALY po něm PADAT VLASY a dokonce se CÍTÍ lépe, ZVLÁDAJÍ STRESOVÉ situace a mají VÍCE ENERGIE. No při třech dětech se to hodí. ;-) Tak jsem si řekla, že to taky zkusím...... NO A VIDA!!! Ono to opravdu FUNGUJE! :-D Měsíc utekl jako voda, balení FB AA jsem snědla a účinky jsou znát.

Veronika P., Zátiší

Mám dost energie a jsem vyrovnaná.

FB AntiAge mi velmi pomáhá. Dodává mi energii, mladistvý elán do života, práce mi jde od ruky, jako nikdy předtím, cítím se vyrovnaně, nemám žádné chmury, smutky, deprese. Nic mě nerozhází, dokonce mi pomohl i s nachlazením. Dobře se mi po něm spí.

Daniela P., Kamenice

Po třech měsících obnovená menstruace

Věk už ťuká na vrátka a já začala mít problémy s vynecháváním menstruačního cyklu. Z lékařského hlediska bylo vše v pořádku. Když přišel na trh nový výrobek FactorBase AntiAge, tak jsem jej začala užívat a ejhle - po třech měsících mi přišla opět menstruace. Cítím se klidnější, vyrovnanější a mám víc energie. Navíc jsem zaznamenala, že mi padají daleko méně vlasy! AntiAge jsem si prostě zamilovala.

Lýdie E., Tanvald

Zbavila jsem se bolesti!

Nachlazená páteř a navazující migréna Ve čtvrtek mě začala pobolívat hlava a bylo to dost protivné, přecházelo to v úpěnlivou bolest, do toho mě bolela i krční páteř, nemohla jsem ani spát, ani normálně fungovat, natož se starat o miminko, pak jsem zjistila, že to mám právě od krční páteře, asi nachlazení? Nevím, nedalo se to vydržet. Nasadila jsem: 2 lžičky Bety, 2 lžičky NO, po dvou tabletách MigrenOUT, AntiAge, KIDS a k tomu ještě Tau a Omega-3 Complete. Takhle jsem to brala prakticky po třech hodinách. Bolest se mi držela až do sobotního rána, kdy konečně došlo k úlevě a od té doby už mám klid, užívání jsem nyní snížila na 3x denně. Budu se opakovat, ale děkuji ze srdce firmě OKG za takové unikátní výrobky, byla bych bez nich ztracená. Děkuji ♥♥♥

Andrea S., Brno.

Objednejte si FB AntiAge

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.