OK Omega +

Pro zdravé srdce a cévní soustavu.

 • Posílí ochranu organismu proti nebezpečným účinkům civilizačních vlivů.
 • Podpoří zdravý stav a funkci srdce a cév.
 • Chrání organismus proti srdečním chorobám, mozkové mrtvici, proti vysokému krevnímu tlaku a otylosti. 
 • Pomůže udržet žádoucí hladinu cholesterolu a normální krevní tlak.
 • Stimuluje obranyschopnost vašeho organismu, posiluje tělo při rekonvalescenci po nemoci.
 • Příznivě ovlivní látkovou výměnu - metabolismus tuků v těle a tím povzbudí odbourávání tuků v těle.
 • Napomůže upravení Vaší tělesné váhy.
 • Podpoří revitalizační procesy a přispěje k žádoucí kvalitě a pěknému vzhledu vaší kůže, nehtů i vlasů.
 • Usnadní ženám překonávání premenstruačních potíží a průvodních projevů období přechodu.


Proč je vhodné užívat právě přípravek OK Omega+?

Pomáhá zásobovat tělo potřebnými výživnými látkami - především vitamínem E, důležitým antioxidantem (obsahuje 85% doporučené denní dávky) a esenciálními mastnými kyselinami z obsažených rostlinných olejů.

Stejně naléhavě, jako vitamíny, potřebujeme i esenciální mastné kyseliny.
Organismus si je nedokáže sám vytvořit, proto je odkázán na jejich příjem prostřednictvím stravy.

Tyto látky jsou ovšem v současných potravinách silně deficitní a tento deficit je podle posledních poznatků jednou z nejvýznamnějších příčin tzv. civilizačních chorob.

Brutnákový olej obsažený v Omega + 

se získává lisováním zralých semen brutnáku lékařského. Má podobné vlastnosti jako pupalkový olej, je však vzácnější a cennější. Na získání oleje náročnější (nákladnější) - semínka jsou menší, než-li semínka pupalky. Námaha se však vyplatí. Brutkánový olej proti pupalkovému obsahuje dvojnásobné množství kyseliny gama-linolenové. Má tedy stejné zaměření jako pupalkový olej - jen je ještě silnější.

Farmakologické a klinické studie uvádějí léčebný účinek při zánětlivých kožních onemocněních u brutnáhového (pupalkového) oleje.
Dlouhodobé užívání těchto olejů má příznivé účinky při revmatoidní artritidě.

OK Omega+ obsahuje v denní dávce 10ml 3,3g pupalkového oleje, 3,3g brutnákového oleje a 3,3 g řepkového oleje a 10mg vitaminu E. 

Pupalkový olej (lisováním zralých semen pupalky dvouleté) se preventivně se osvědčil v oblasti:

 • cévních chorob - zlepšuje stav cév a snižuje hladinu cholesterolu (příznivě ovlivňuje metabolismus tuků), snižuje krevní tlak,
 • hormonální rovnováhy - příznivě ovlivňuje premenstruační syndrom, bolestivou menstruací s depresemi a bolestmi hlavy a snižuje klimakterické problémy,
 • krásy - vylepšuje kvalitu vlasů a nehtů a pomáhá udržet mladistvý vzhled pokožky,
 • autoimunity - snižuje náchylnost organismu k alergickým reakcím, s velkým úspěchem léčí ekzémy včetně atopického (mastné kyseliny zejména GLA (gama-linolenová kyselina) v pupalkovém oleji jsou výchozími látkami pro tvorbu prostaglandinů, tedy látek podílející se na imunologických a jiných funkcích.
 • celkově energetizuje organismus.

Řepkový olej je druh oleje, který se získává ze semen rostliny řepky olejné.

Obsahuje velmi málo nasycených mastných kyselin a naopak významné množství mononenasycených i esenciálních mastných kyselin omega 6 a omega 3. Obsahuje rovněž další biologicky aktivní látky, zejména rostlinné steroly a tokoferoly.

Proč fungují tak báječně?

Obsahují totiž kombinace vzájemně se podporujících a účinek zesilujících složek. Správné složení není pouze o účinných látkách. Navíc musí být tyto látky ve správném poměru, kvalitě i kvantitě. Dohromady pak tvoří harmonický celek.

Dále v našich výrobcích používáme výtažky z bylin či namleté části bylin, vitaminy, minerály, aminokyseliny ....


SLOŽENÍ:brutnák lékařský (Borago officinalis) - olej ze semen, pupalka dvouletá (Oenothera biennis) - olej ze semen, řepka olejná (Brassica napus) - olej ze semen, vitamín E (denní dávka 10 ml přípravku obsahuje 10 mg vitamínu E, tj. 83% doporučené denní dávky), přírodní aromata (máta).

Materiál na této stránce byl převzat z webu společnosti O.K.G., s.r.o.

Reference

ZA 8 TÝDNŮ BEZ EKZÉMU!

Martínek trpěl atopickým ekzémem. Prvních 14 dní jsem užívala OK Omegu plus, protože kojím, a syna jsem jí natírala. Aby se ústup ekzému urychlil, začala jsem mu dávat denně pár kapek OK Omegy plus vnitřně a postižená místa natírat OK Balsamem. Už za 8 týdnů byl syn bez ekzému!

Lucie S., Třebíč

LUPÉNKA ZMIZELA!

V mých 44 letech jsem poprvé v životě dostala lupenku. Udělaly se mi skvrny po celém těle, svědily a každý den jsem se musela natírat zinkovým olejem s velice nepříjemným zápachem. Dovedete si jistě pěedstavit i dopad na moji psychiku! Lékaři se shodli, že nemoc je reakcí mého těla na oslabení imunitního systému v důsledku velkého stresu. Pět dní jsem se vydržela natírat a dostávala injekce do žil - bez výsledku! Pak jsem se rozhodla vše vysadit a používat pouze OK omegu+. Po využívání dvou lahviček (2x denně) mi lupenka úplně zmizela z celého těla! Jsem vděčná za tento výrobek, který mi umožnil bez trápení "být znovu ženskou"! Marzia F., Brno

Marzia F., Brno

CHOLESTEROL I KREVNÍ TLAK V NORMĚ!

Manžel užíval léky na snížení hladiny cholesterolu. Co používá OK omegu+s, cholesterol má v normě a léky už mohl vysadit. I mně se po měsíčním používání OK omegy+ snížil cholesterol i krevní tlak na normu. Doporučujeme.

Eva K., Blansko

PO VYUŽITÍ JEDNÉ LAHVIČKY - TÉMĚŘ BEZ CUKROVKY A 3 KG PRYČ!

Několik roků trpím cukrovkou II. typu, užívám léky, ale téměř bez úspěchu. Letos dosahovala moje cukrovka v krvi 20 mmol a v moči kolem 4 mmol. Lékař mě připravoval na "píchání" inzulinu, ale právě v té době jsem získala, shodou náhod, přípravek OK OMEGA plus a začala 2x denně užívat lžičku po jídle. Po využití jedné lahvičky mně lékař naměřil 10 mmol cukru v krvi, v moči 0 mmol a zhubla jsem 3 kg! Mám radost z úspěchu a OK OMEGU plus užívám dále!

J. K., Lovosice

KREVNÍ TLAK MÁM V NORMĚ A CÍTÍM SE VÝBORNĚ!

Měla jsem vysoký krevní tlak 180/120. Používám pravidelně OK Omegu plus a ve svých 68 letech mám tlak 130/80 a cítím se výborně!

Božena Š., Brno

VLASY MI PŘESTALY VYPADÁVAT!

Při léčení prášky mně velmi vypadávaly vlasy. Žádným způsobem jsem to nemohla zastavit. Po využívání dvou lahviček OK Omegy plus mi vlasy přestaly vypadávat a dokonce i zhoustly.

P. J., Brno

Šlo to i bez kortikoidů

Aj vďaka týmto príbehom som sa rozhodla pre tieto výrobky. U môjho mladšieho syna sa 6 týždňov po narodení objavil atopický ekzém, no mal oveľa horší priebeh ako som si prešla pri staršom synovi. Rozhodla som sa investovať do zdravia a zbaviť ho tej "pliagy", ako tomu ja hovorím. Začiatkom marca 2017 som začala užívať Emulips a factor base po dobu dvoch mesiacov, potom som namiesto factor base začala užívať omegu+. Malý užíva omegu+ a od kedy sme zaviedli príkrmi, tak užíva aj on factor base. Stav sa zlepšil niekoľko násobne a každým dňom je z neho krajší a krajší chlapček. Na poslednej poradni v máji lekárka zhodnotila, že pokožka vyzerá dobre. A nielen vyzerá, ale je aj krásne vláčna a taká bábätkovská :) omegu + pridávam aj do krému, ktorým ho premasťujem. Aj ked bolo najhoršie, nenavštívili sme kožného lekára a neužili žiadne kortikoidy. Keďže aj starší mal ekzém, vtedy sme obehali 3 kožných, alergológa a 2 týždne som s ním bola na liečení bez úspechu. Zakaždým sme si vypočuli, ze bez kortikoidov to nepôjde. A ono to ide. Ďakujem aj našej detskej lekárke, že mi umožnila a nechala ma vyskúšať liečbu prírodnou cestou a rešpektovala moje rozhodnutie. Keby ho videla v najhoršom stave, keď vyzeral ako by mal tvár popálenú, skončili by sme usto v nemocnici.
Vďaka užívaniu sa zlepšil aj môj zdravotný stav. Vôňa čerstvo pokosenej trávy mi už nespôsobuje kýchanie, pleť mám vypnutú, dokonca vrásky zmizli a comu sa teším naviac, schudla som bez pričinenia 6 kg, no najviac to vidieť a cítim to aj ja na stehnách a zadku, čo boli moje problémové partie.
Nie sme ešte v cieli, ale blížime sa do neho. Aj preto zverejňujem náš príbeh, aby som takto pomohla tým, ktori sa nevedia rozhodnúť, či ísť touto cestou. Za mňa a moju rodinu hovorím ÁNO.

Alexandra R., Slovensko

Objednejte si Omega +

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.