Jmenuji se Monika Hofmanová a miluji pomáhat lidem pomocí masáže a přírodní medicíny.

Mám velké štěstí, že mohu pomáhat lidem s maličkostmi jako jsou bolesti zad, nohou, rukou, hlavy ale i s vážnými zdravotními problémy od ekzémů, alergií, zažívání, psychiky, autoimunitní nemoci, záněty, únavy atd
Raduji se z vašich zdravotních úspěchů za pomocí mé léčebné metody. Jsem vděčná, že s vámi denně zažívám zázraky na poli vašeho těla i psychiky. 

Jak dlouho masíruji?

Masírovala jsem už dávno před tím, než jsem absolvovala všechny ty kurzy, výcviky a přečetla desítky knih o práci s tělem, psychice, energiích, myšlení, čínské medicíně, fytoterapii apod.


Moje cesta k uzdravení

Přírodní léčba, nejen bylinkami, si mě našla až o pár let později. Dlouho jsem neuznávala nic jiného než moderní, na vědeckých základech založenou, medicínu. Již od mala jsem měla tímto směrem nakročeno - toužila jsem po tom, stát se doktorkou, a nebo alespoň zdravotní sestrou. 

Osud měl ale jiný záměr a já jsem se dostala do životního stádia, kdy byla moje milovaná západní medicína v koncích. Nezbývalo mi tedy nic jiného, než dát šanci alternativní medicíně. A díky ní jsem nakonec překonala léčbu rakoviny a jsem stále tu. Dnes pomáhám mnoha lidem podpořit své tělo při uzdravení a navrátit jej do rovnováhy a zdraví. 

V roce 2014 a 2015 jsem se léčila se zhoubnými nádory a po dvou letech jsem ukončila léčbu s nejasným výsledkem, za to ve velmi kritickém stavu. Lékaři mi tehdy nedokázali pomoci a tak jsem se vydala hledat zdraví v přírodních produktech. Dnes se cítím opravdu skvěle. 
Díky tomuto bolestnému období mého života mohu poradit a pomoci dalším onkologicky nemocným, jak přežít léčbu a jak se zotavit po chemoterapii. 

Můžete si přečíst pár příběhů zde: Onkologické příběhy

Práce s tělem, dotekem a bylinkami pro mě není jen práce. Je to můj velký koníček, je to láska, která mě stále těší.

Vidět co pouhý lidský dotek a bylinky dokážou udělat za zázrak s tělem i myslí, mě nepřestane snad nikdy bavit. 

Facebook

Vzdělání v masážích a dotekových technikách  

 • Rekvalifikační kurz s živnostenským oprávněním na masérské, rekondiční a regenerační služby, škola EduSpa
 • Profesionální výcvik Celostní smyslná masáž, škola EASE (Evropská akademie somatického vzdělání).
 • Medová detoxikační masáž
 • Reflexologie plosky nohy
 • Breussova masáž
 • Masáž proti celulitidě a pro formování postavy
 • Emoční odblokování těla
 • Technika kvantového doteku metrixu, Mgr. Pavel Vondrášek
 • Seminář Cesta, Brandon Bays
 • Emoční odblokování těla (Andrew Barnes)
 • Kvantové opravy, Mirek Vojáček
 • Fytoterapie dle čínského pentagramu ( Ing. Dita Kolářová ) 

„Když se ptali Dalajlámy, co ho na lidech a lidskosti nejvíc překvapuje, odpověděl:"Lidé. Protože obětují zdraví, aby vydělali peníze, potom obětují peníze, aby znovu získali zdraví, potom se tak znepokojují minulostí a budoucností, že si neužívají přítomnosti, a.. tak nežijí ani v přítomnosti ani v budoucnosti. A žijí tak, jakoby neměli nikdy zemřít, a potom zemřou bez toho, aby předtím žili."“