OKG Relax

OKG Relax je unikátní doplněk stravy založený na rostlinných extraktech a určený pro zklidnění napětí v hlavě a pro udržování "čisté a jasné" hlavy. 

Zcela originální receptura je založena na působení extraktů ze 4 léčivých rostlin - kopretiny řimbaby, vrby bílé, pivoňky lékařské a zázvoru lékařského.

Artróza a artrotické bolesti

Moje máma ( přes 80 let ) v tomto čase trpí velkými bolestmi kloubů, klasická artritida...nepomohly obstřiky od lékařů atd. Nemůže vůbec spát a dělat malé výkony v domácnosti, poslala jsem jí relax a po 4 dnech hlásí, že je jí mnohem líp. Skvělá zpráva, moc děkuji !!! Dagmar Langová.


Kopretina Řimbaba 

Analgetika (migréna). Uvolnění při menstruačním cyklu.
Metabolismus glukózy.
Relaxace.
Antioxidant.
Normální funkce oběhové soustavy.
Menopauzální
komfort. 

Řimbaba usnadňuje průběh menstruačního cyklu a nástupu menopauzy. Tlumí nepříjemné průvodní projevy těchto fyziologických procesů v ženském organismu a přispívá tím k udržování dobrého psychického stavu. Pomáhá udržovat normální produkci hormonů.
Řimbaba pomáhá znovu nabýt dobrý mentální i fyzický stav. 

Relax na deprese

U mě zabírá 3 až 4 kusy OKG Relax pravidelně. Iveta Adlerová

Relax zafungoval na bolest ramenního kloubu

Kloub paní bolel téměř rok. Slečna si vzala před tréninkem 3 tobolky relax a výsledek, že trochu kloub cítila po tréninku ale vzalasi  další 3 a bylo dobře. Teď bere jednu ráno a jednu večer a kloub vůbec nebolí. Jana K. masérka.

Zázvor

Působí blahodárně na cévy a srdce, dodává energii a vitalitu, podporuje odolnost proti únavě. Zázvor tlumí nevolnosti, brání zvracení během cestování letadlem či automobilem. Zázvor podporuje imunitní systém, působí jako účinný antioxidant. Příznivě působí na stav a funkci dýchacího traktu. Pomáhá udržovat optimální aktivitu imunitního systému v dýchacím traktu, podporuje sekreci jeho sliznic, ulehčuje dýchání. Zázvor stimuluje trávení, pomáhá udržovat správnou funkci trávicího traktu. Přispívá k udržování normální hladiny krevního cukru.

Vrba bílá

Normální stav kloubů a svalů. Osvěžení těla. Hormonální rovnováha. Vrba pomáhá udržovat mentální i fyzický komfort, přispívá k udržování dobrého stavu a správné funkce kloubů. Obsahuje salicin, snižuje horečku a zmírňuje revmatické bolesti.  Droga snižuje dráždivost nervové soustavy a tím je vhodná při neurastenii a lehčích psychických problémech. 

Pivoňka lékařská

Silně působící léčivá rostlina. Obsahuje antokyany a třísloviny. Používáme ji při křečích hladkého svalstva (spasmolytikum). Zpomaluje střevní peristaltiku, napětí hladkého svalstva a mírní zde i bolest


Materiál na této stránce byl převzat z webu společnosti O.K.G., s.r.o

Budete přesměrování na registrační formulář do e-shopu OKG.

Moje zkušenost posledních dní s Relax

Díky tomuto produktu netrpím na bolesti hlavy, které byly poslední dobou i díky borelióze stále četnější. Dokonce já zastánce bylinek jsem musela i prášky proti bolesti...teď už nemusím. Beru dvakrát denně jednu tobolku, dále mi ustoupily šílené bolesti krční páteře, které vyrážely až do pravé ruky, která pak mravenčila až trnula do bolesti. Nejsem tak unavená, nezívu už v 15 hod ale začínám až kolem 20 hod. V noci už ustoupily i noční návaly horka a pocení. Skvělý produkt, děkuji za něj. Martina R.