OK Gel

OK Gel

Unikátní přípravek k péči o pokožku se zklidňujícími a regeneračními účinky 

vhodný pro celou rodinu, vyrobený podle léty ověřené receptury ze 17. století s využitím poznatků nejnovějších vědeckých výzkumů. 

ZKLIDNĚNÍ A REVITALIZACE:

OK Gel dezinfikuje a zklidní podrážděnou pokožku (při svědění, po štípnutí hmyzu, po holení apod.) a výrazně v ní stimuluje revitalizační procesy (např. při odřeninách či popáleninách).

ÚLEVA A ODSTRANĚNÍ:

OK Gel Vám uleví při unavených a namožených svalech, podpoří funkci kloubů. Urychlí vstřebávání modřin, osvědčuje se i při zhmožděninách. 

Napomůže k odstraňování bradavic, kuřích ok, mozolů a proleženin, jizev, ... Je Vaší osobní lékárničkou!

Naši klienti přišli na 50 způsobů použití OK Gelu. 

Složení: 16 bylin + přírodní kvasný, extrakty z - aloe barbadoská, skořicovník kafrovník (kafr), pupava bezlodyžná, šafrán setý, kurkumovník zedoárový, kurkuma dlouhá (citvar), hořec žlutý, heřmánek římský, jalovec obecný, jasan zimnář (mana), máta peprná, myrhovník pravý, reveň dlanitá (rebarbora), kasie italská (sena), šalvěj lékařská, kozlík lékařský, Carbomer - zahušťovadlo, alkohol, voda.

Dávkování: K vnějšímu použití. V tenké vrstvě naneste na příslušné místo na pokožce, ošetření je možné opakovat vícekrát denně. 

Recenze

JIZVA PO ZRANĚNÍ NENÍ TÉMĚŘ VIDĚT!

Spadl jsem z mopedu na hrubou, štěrkovou vozovku. Měl jsem podřený hřbet a ruce (i přes rukavice) až na kost a uprostřed velkou díru. Dělal jsem si zábaly z Gelu každý den. Za 2 měsíce jsem měl ruce krásně zahojené a dnes není téměř vidět jizva po zranění.

M. F., Brno

ANI NÁZNAK JIZEV!

Při trhání třešní jsem spadla ze žebříku do skleníku. Při pádu jsem si způsobila hluboké řezné rány. Ošetření v nemocnici bylo provedeno dezinfekcí, sešitím ran a to bylo vše. Řezné rány byly hluboké, ale při ošetření OK Gelem se rychle zhojily. OK Omega+ mi pomohla s dezinfekcí, žádné jiné zásahy injekce, nebo řešení infekce nebylo nutné. Nemusela jsem podstoupit ani slibovanou plastiku. Vše se zhojilo rychle a není ani náznak jizev. Jsem ráda, že vše proběhlo bez komplikací. Díky OK Gelu!

L. H., Brno

PO SPÁLENINÁCH ANI STOPY!

Dcera (2,5 roku) si spálila celou dlaň o varnou desku. Kůži mala seškvařenou. Okamžitě jsem jí začala dlaň natírat OK Gelem. Během pár minut odešla bolest, takže si mohla bez pláče hrát a ze necelý měsíc už nebylo po spálenině ani stopy! OK Gel nosím u sebe a využívám na všechny bolístky.

Eva B., Brno

LEPŠENÍ EKZÉMU NA RUKÁCH A NOHÁCH!

Po havárii na kole mi zůstaly tři šité jizvy na obličeji. Po ročním mazání OK Gelem a nyní i OK Balsamem vypadám docela k světu. Dále se mi po OK Gelu velmi zlepšil ekzém na rukou a na nohou.

Petra H., Ivančice

RÁNA ZAHOJENÁ BEZE STOPY!

Pořezala jsem si ruku. Rána silně krvácela. OK Gelem se mi podařilo krvácení zastavit. Rychloobvaz s čerstvým OK Gelem jsem si vyměňovala 2x denně asi týden. Zacelenou ránu jsem ještě určitou dobu potírala 1x denně. Bez lékařského ošetření a šití rány mám ránu zahojenou téměř beze stopy.

Ing. Tatiana H., Bratislava

EKZÉM JE PRYČ!

Mám tříletého vnuka, který od narození trpí ekzémem po těle i v obličeji. Neustále jsme navštěvovali lékaře, kožní a zkoušeli různé pudry a masti. Někdy ekzém na chvilku zmizel, ale místo něj se mu udělaly bílé skvrny. Rozhodli jsme se zkusit OK GEL. Natírali jsme Honzíka 1x denně a už po třech týdnech byl ekzém pryč. Teď jenom občas - preventivně - ještě natíráme. Honzík má dnes tvářičky jak broskev - mám z toho velkou radost! Doporučuji OK GEL všem maminkám - je to úžasná věc - a nejen na ekzém.

Jana M., Brno

Citlivé zuby na teplé a studené mě už netrápí...

Týden mě bolely zuby - měla jsem je velice citlivé na studené a teplé. I taková maličkost jako je nadechnutí s pootevřenou pusou bylo pro mě bolestivé... Pořád jsem si myslela, že to zkrátka přejde - ale nic. K zubaři se mi jít nechtělo. Tak jsem začala čistit zuby OK GELEM a navíc jsem si vmasírovávala OK Gel do dásní. Za dva dny bylo po bolesti - tak jsem samozřejmě "polevila" A když jsem přijela ze setkání v Praze, kde jsem OK Gel chválila, tak mě navečer začaly zuby bolet tak silně, že jsem zvažovala i růžové potěšení (pro neznalce Ibalgin) ...místo toho jsem si ale raději naštěstí "loupla" dva MigrenOuty na bolest a každou chvíli mazala gel kolem dásní. Usnula jsem a ráno zuby bolely jen trochu. Poctivě mažu a od té doby mě zuby nebolí !!! a věřte že to je ooobr úleva. Děkuji za OK Gel - miluju ho ♥

Lýdie E., Tanvald

Opruzenina je pryč!

Tříměsíční dcerce se udělala na krku pod bradou opruzenina. Hned jak jsem si toho všimla okamžitě jsem začala mazat OK GELEM. Před namazáním jsem postižené místo otřela vlhkou žínkou a lehce namazala. Stačilo pouze 3x a výsledek vidíte sami.

Veronika P., Zátiší

Téměř neviděl na oko!

Synovcovi oteklo oko, téměř na něj neviděl, po 4x namazáním OK Gelem na ostro do oka i okolo něj otok splaskl. Opět moc děkujeme za tento unikátní výrobek, který je u nás doma nepostradatelný, ♥ ♥ ♥

Ivona Ch., Borek

Veliký otok kotníku a horkost po štípnutí jsme zvládli bez ATB

Naši Karolínku na dovolené štíplo "hovado" a kotník ji začal hodně otékat... Měla v něm i velkou horkost a pořád se to rozšiřovalo. Začali jsme kotník mazat OK Gelem a pro jistotu jsem dala Karolínce i kapsli FactorBase kvůli možné alergické reakci, protože to vypadalo dost ošklivě... Ráno byl otok znatelně menší, ale stále jsme mazali a opět dostala kapsli FactorBase. Do večera byl kotník už téměř bez otoku a další ráno nebylo znát, že něco proběhlo... A já jsem ráda, že jsme nemuseli upalovat na pohotovost pro ATB..

Lýdie E., Tanvald

PO OPAŘENÍ ANI PAMÁTKY!

V létě si náš ješte ne dvouletý vnouček opařil pravou nožicku horkým čajem. Vzápětí trávil dva týdny u nás. Když přijel, ještě na nožce nesnesl ani ponožku. Okamžitě jsem využila fantastických účinků OK gelu. Po čtyřech dnech již byla opařená kůže sloupaná a domů odjížděl již v ponožkách a botičkách! Teď už na nožičce vůbec nepoznáte, že byla opařená - nemá žádné jizvy!

Jitka Z., Zbýšov

Po týdnu ani pupínek!

Před týdnem se u mojí 3 leté dcerky projevila alergická reakce - pravděpodobně na barvivo v křídách. Večer jí naskákala zarudlá vyrážka, byly to slité mapy s hnisavými puchýřky a postupně den ode dne se jí to dělalo i různě po tělíčku. Dost podobné neštovicím. Nejvíce to však měla právě ve vlasech a každý den se probouzela se zahnisanou hlavičkou, opravdu to vypadalo velice nepěkně. Okamžitě jsme nasadili OK Gel a OK Balsam, protože to bylo střídavě mokvavé a šupinaté, vnitřně jsme dávali OK Gamu+. To, jak tyto produkty zafungovaly, mě opravdu velice překvapilo. Po týdnu měla dcerka hlavičku úplně čistou a na těle ani pupínek. Vše jsme zvládli bez procedur na kožním a zbytečné chemie. Děkuju za to!!!

Petra V., Ústí nad Labem

OK Gel do 14 dnů pomohl tatínkovi na bércový vřed

Bála jsem se, že tatínkovi budou muset amputovat nohu, protože se mu bércový vřed zanítil a rozšiřoval dál. Navíc je cukrovkář a má problém s ledvinami, na to užíval Betu a NO.  Po aplikaci OK gelu se rána začala hojit a pomalu zatahovat. Za tři měsíce se mu vytvořila nová tenká kůžička. Děkuji za tak skvělý výrobek. Katka S.

Podařilo se nám vyřešit atopický ekzém

Díky výrobkům OKG především OKG Factor Base, Ok Omega +, Ok Beta +, Ok Balsam a Ok Gel
se nám podařilo vyřešit atopický ekzém u mladší dcery. Trvalo to cca 3/4roku, ale díky tomu se jí
tělíčko krásně pročistilo a nyní je zcela ZDRAVÁ a může baštit vše, na to má chuť.;o) DĚKUJI!
Už několikrát nám pomohla OK Alfa + na zánět v uchu, nejen u dětí, kdy do druhého dne po pár kapkách
bylo po bolesti. Mně pomohla Ok Alfa + do 2dnů. Vždy po nakapání 2-3kapek, přišla úleva. Doporučuji a
děkuji.:o)

Petra S., Mukařov

Opařený palec zahojený už za 9 dní!

Opět musím pět chválu na OK Gel...to je fakt mega hustý výrobek =D ...opařila jsem si docela hodně palec o páru a naštěstí nosím gel všude s sebou - takže jsem začala hned mazat. Bolest ukrutná - ale už 3.den díky OK Gelu se opařenina zklidnila, 5.den opařená kůže ztmavla, puchýře se hojily a 9.den už je už opařená kůže oloupaná a na palci mám jen světlounce růžovou novou kůži, kterou promazávám OK Balsamem pro dohojení ♥
Není nad to, mít po ruce tak účinné, bylinkové pomocníky jako je OK Gel a OK Balsam.

Lýdie E., Tanvald

Čistě přírodní a zcela bez chemie!

Tříměsíční dcerce se udělala na krku pod bradou opruzenina. Hned jak jsem si toho všimla okamžitě jsem začala mazat GELEM. Před namazaním jsem postižené místo otřela vlhkou žíňkou a lehce namazala. Stačilo pouze 3x a výsledek vidíte sami.👏 Děkuji za tak SKVĚLÉ výrobky, které jsou ČISTĚ PŘÍRODNÍ a BEZ CHEMIE. 👍💖

Veronika P., Zátiší

Objednejte si OK Gel

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.