OK Omega 3 Complete

OK Omega-3 Complete je vyrobena z unikátních a vysoce čistých ingrediencí, které zaručují tu nejlepší kvalitu výrobku. 

Základními účinnými složkami přípravku jsou rybí olej (deodorizovaný se zvýšeným obsahem omega-3 mastných kyselin EPA a DHA), rýžový olej, pupalkový olej, brutnákový olej, fytosteroly, koenzym Q 10, lykopen obohacené vitamíny E, A a D3. 

Přípravek je ochucen přírodním pomerančovým olejem. Použité rostlinné oleje (rýžový, pupalkový a brutnákový) jsou získávány nejšetrnějším způsobem zajišťujícím přenos účinných látek ze zpracovávaných semen do výrobku. 

Jako všechny produkty OKG je OK Omega-3 Complete zcela bez chemické stabilizace.


Užívání těhotnými ženami, protože obsažené "faktory omega" jsou nezbytné pro vývoj nervového systému plodu. Přípravek OK Omega-3 Complete jako bohatý zdroj esenciálních mastných kyselin, vitamínů rozpustných v tucích, antioxidantů a dalších důležitých látek by se měl stát každodenní součástí naší životosprávy.

Vitamínu E hraje důležitou roli v boji proti civilizačním nemocem, jako je 

  • zhoubné bujení nebo zužování tepen
  • působí v prevenci vzniku karcinomu prsu vaječníků a tlustého střeva

Předmětem výzkumu je jeho preventivní význam v oblasti vzniku nádorových onemocnění a také možný vliv na snížení výskytu kardiovaskulárních akutních příhod - infarktu a mrtvice.


Co pro Vás může OK Omega-3 Complete udělat?

OK Omega-3 Complete zaručuje díky unikátní kombinaci použitých ingrediencí a jejich vysoké koncentraci účinných látek široké působení. Pomáhá zásobovat tělo nejen esenciálními mastnými kyselinami z obsažených rostlinných a živočišných olejů, ale také vitamíny rozpustnými v tucích - E (obsahuje 416% doporučené denní dávky), A (obsahuje 90% doporučené denní dávky) a D3 (obsahuje 100% doporučené denní dávky). 

OK Omega-3 Complete díky vysokému obsahu a čistotě omega-3 nenasycených mastných kyselin a obsahu dalších unikátních ingrediencí podporuje funkci a chrání kardiovaskulární systém - posiluje a povzbuzuje činnost srdce, snižuje hladinu cholesterolu, podporuje normální krevní tlak, příznivě ovlivňuje cirkulaci krve. Usnadňuje trávení tuků a optimalizuje funkce trávicího traktu. 

OK Omega-3 Complete zpevní Vaši pohybovou soustavu - pomáhá udržovat zdravý stav a podporuje funkci kloubů. Zároveň přispěje k žádoucí pružnosti a kvalitě Vaší kůže a zároveň k pěknému vzhledu Vašich nehtů i vlasů. Navíc pomůže celkově posílit fyzickou kondici a obranyschopnost Vašeho organismu, posílí organismus při dlouhodobé únavě a vyčerpání a harmonizuje nervovou soustavu.

OK Omega-3 Complete je díky unikátní kombinaci vitamínu E (416% doporučené denní dávky), vitamínu A (90% doporučené denní dávky), koenzymu Q10 (60 mg v denní dávce - doporučené doplňování je 30-100 mg/den), lykopenu (10 mg v denní dávce - doporučený denní příjem je 6-40 mg/den) a rýžovému oleji mimořádně silným antioxidantem. Antioxidanty omezují aktivitu kyslíkových radikálů a tím omezují proces oxidace v organismu. Jejich užívání má příznivé účinky na zdraví, neboť pomáhá udržovat silný a zdravý organismus odolávající lépe negativním civilizačním vlivům. Antioxidanty chrání tělo před nepříznivým působením nebezpečných volných radikálů - pomáhají udržet dobré zdraví a zpomalují projevy postupujícího stáří, posílí ochranu Vašeho organismu proti nebezpečným účinkům civilizačních vlivů.

Přípravek OK Omega-3 Complete jako bohatý zdroj esenciálních mastných kyselin, vitamínů rozpustných v tucích, antioxidantů a dalších důležitých látek by se měl stát každodenní součástí naší životosprávy.

Čím je pro naše zdraví prospěšný živočišný olej obsažený v OK Omega-3 Complete?

Základní účinnou složkou OK Omega-3 Complete je rybí olej - se zvýšeným obsahem omega-3 mastných kyselin EPA (eicosapentenové kyseliny - obsahuje 8%) a DHA (docosahexenové kyseliny - obsahuje 12%). Doporučená denní dávka omega-3 mastných kyselin je 0,5 - 4 g / den vč. běžné stravy. OK Omega-3 Complete obsahuje EPA 480 mg a DHA 550 mg v denní dávce 10 ml přípravku.

Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, jsou velice důležité např. v těhotenství a při kojení. Bylo prokázáno, že tuky z mořských ryb jsou velmi důležité až nezbytné nejen v období těhotenství, zejména v posledním trimestru, ale pak i v období kojení. EPA a DHA z mořských ryb snižují riziko nízké porodní hmotnosti dětí, jsou také nezbytné pro správný vývoj mozku, očí případně spermií u plodu. 

EPA a DHA prochází nejen přes placentu do rostoucího plodu, ale po narození se dostávají do těla novorozence spolu s mateřským mlékem. Proto nejen ženy a dívky, ale i těhotné a kojící matky by měly v dostatečném množství konzumovat tuky z mořských ryb. I pro další vývoj novorozence jsou tuky z mořských ryb významné, protože snižují riziko vzniku velkého množství onemocnění srdce, ale i atopického ekzému, astmatu, psychiatrických a autoimunitních onemocnění. 

EPA a DHA ovlivňují i psychiku, kdy za velmi závažnou poruchu psychiky je považována laktační psychóza, tedy stav spojený s těhotenstvím a projevující se nepříznivými psychickými projevy. Bylo také prokázáno, že ženy s prokazatelně vyšší koncentrací DHA v mléce, stejně jako s vyšší spotřebou mořských produktů jsou mnohem méně ohroženy vznikem poporodní deprese.

Omega-6 oleje (obsažené v rostlinných olejích) musí být konzumovány ve správném poměru k omega-3 olejům. Pokud se tato rovnováha posune ve prospěch přílišné konzumace omega-6 olejů, buněčné membrány produkují chemikálie zvané cytokiny, které způsobují záněty. Dnešní strava obsahuje extrémní nepoměr mezi těmito oleji. Nerovnováha se pohybuje mezi 15:1 až ke 30:1 ve prospěch omega-6. To znamená obrovské množství cytokinů způsobujících záněty. Optimální a zdravý poměr by měl být 3:1, v OK Omega-3 Complete je díky vysokému obsahu omega-3 mastných kyselin poměr k omega-6 a omega-9 mastným kyselinám velmi příznivý.

Čím jsou pro naše zdraví prospěšné rostlinné oleje obsažené v OK Omega-3 Complete?

Olej lisovaný z Pupalky dvouleté (Oenothera biennis) obsahuje dvě důležité nenasycené mastné kyseliny: kyselinu linolovou a gamalinolenovou. Nejenže má antioxidační vlastnosti, tzn. že neutralizuje škodlivé účinky volných radikálů, ale účinně zabraňuje i jejich vzniku. Kyselina gamalinolenová se v těle přímo mění v důležité protizánětlivé prostaglandiny, což je považováno za hlavní léčebný efekt. Pupalkový olej proto příznivě ovlivňuje zánětlivá onemocnění. Je vhodný při kožních problémech, při zánětlivém onemocnění kloubů, má pozitivní vliv na cévy, pomáhá odstraňovat problémy spojené s tzv. premenstruačním syndromem a zároveň usnadní ženám překonávání potíží a průvodních projevů období přechodu, celkově zvyšuje obranyschopnost organismu a jeho odolnost proti stresu.

Olej lisovaný z pupalky obsahuje obsahuje asi 72% kyseliny linolové (LK, omega-6) a 7-10% kyseliny gamalinolenové (GLK), olej lisovaný ze semen brutnáku obsahuje přes 20-26% kyseliny gamalinolenové (GLK) - proto lze tyto rostliny považovat za nejbohatší přírodní zdroje esenciálních mastných kyselin (známých též pod názvem biologicky aktivní vitamín F). Organismus si esenciální mastné kyseliny nedokáže sám vytvořit, proto je odkázán na jejich příjem prostřednictvím stravy. V běžné stravě se ovšem vyskytují pouze v zanedbatelném množství. Doporučená léčebná dávka pupalkového oleje je obvykle 1 g 3x denně (tato dávka dodá tělu 240 mg GLK / den) nebo 1 g brutnákového oleje denně. Kombinace pupalkového (obsahuje 1 g v denní dávce 10 ml přípravku) a brutnákového oleje (obsahuje 1 g v denní dávce 10 ml přípravku) v OK Omega-3 Complete je tedy naprosto unikátní.

Rýžový olej obsažený v OK Omega-3 Complete je získávaný z rýžových otrub a obsahuje asi 42% kyseliny olejové a asi 40% kyseliny linolové a zároveň má vysoký obsah přírodních antioxidantů s nutriční hodnotou jako jsou gamma-oryzanol, tokotrienoly a tokoferoly. Dvě poslední z nich jsou přirozeně se vyskytující formy vitamínu E. Studie a výzkum prokázaly, že rýžový olej má značný hypocholesterolický účinek v porovnání s ostatními potravinovými oleji (pomáhá výrazně snižovat hladinu cholesterolu v krvi). Tento účinek je přisuzován složkám jako je vitamin E (tokotrienoly a tokoferoly) a oryzanoly. Běžné potravinové oleje bohaté na polynenasycené mastné kyseliny jsou známy pro svoji schopnost snižovat celkový krevní cholesterol a zároveň snižují výhodný cholesterol HDL, zatímco rýžový olej, jak bylo zjištěno, zvyšuje HDL cholesterol a zároveň snižuje LDL (špatný) cholesterol v lidském těle. Složky vitamínu E izolované z rýžového oleje poskytují oxidační stabilitu oleji a tyto přírodní antioxidanty pomáhají kontrolovat tvorbu volných radikálů v lidském těle a brání vzniků různých koronárních chorob. Rýžový olej rovněž obsahuje skvalen, který pečuje o Vaši pokožku a zpomaluje tvorbu vrásek.

Co jsou to mastné kyseliny a proč je důležitý jejich příjem ve správném množství?

Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny tvoří důležitou složku buněčných membrán a jsou prekurzory (výchozími látkami), z nichž vzniká chemickou přeměnou mnoho dalších sloučenin v organismu (např. ty, které se podílejí na regulaci tlaku krve a na projevech zánětlivých procesů). Omega-3 mastné kyseliny mají ochranný účinek proti onemocnění srdce a různým zánětům. V poslední době vzrůstá zájem o poznání úlohy omega-3 mastných kyselin při prevenci cukrovky a některých typů zhoubného bujení.

Lidské tělo je schopné si vytvořit všechny mastné kyseliny, které potřebuje s vyjímkou dvou - linolové kyseliny (LK - omega-6) a alfalinolová kyselina (ALK - omega-3). Tyto mastné kyseliny musí organismus získat z potravy, proto jsou označovány jako "esenciální mastné kyseliny". Obě tyto mastné kyseliny jsou nutné k zajištění růstu, mohou být však užity i k syntéze dalších mastných kyselin (např. arachidonová kyselina AK je tvořena z LK). Vzhledem k tomu, že přeměna na omega-3 mastné kyseliny eikosapentenovou (EPA) a dokosahexenovou (DHA) je omezena, doporučuje se do stravy zařadit i zdroje těchto mastných kyselin. ALK i LK se nacházejí v rostlinných olejích, mezi velmi dobré zdroje ALK patří olej řepkový a olej z vlašských ořechů. EPA a DHA se nacházejí v tučných rybách (např. losos, makrela, sleď).

V průběhu posledních 150 let se zvýšil příjem omega-6 a snížil příjem omega-3 mastných kyselin, což je prokazatelně v přímé souvislosti s nárůstem nemocí srdce. Výzkumná zpráva z této problematiky uvádí, že prosté zvýšení množství ALK, EPA a DHA ve stravě ovlivní žádoucí zvýšení hladiny těchto mastných kyselin v tělesných tkáních. Doporučený příjem omega-3 je v jednotlivých zemích různý - doporučený příjem ALK je cca je 0,5 - 4 g / den vč. běžné stravy. Studie příjmu různých typů tuku prokázala, že aktuální příjem ALK je ve většině případů velmi nízký a zvýšení spotřeby potravin s vyšším obsahem omega-3 by bylo ve všech případech žádoucí a prospěšné. Bylo by možno toho dosáhnout například konzumací tučných ryb 1-2x týdně, náhradou slunečnicového oleje olejem řepkovým a užíváním výživových doplňků stravy obsahujících omega-3 a omega-6 mastné kyseliny.

Jak je to s esenciálními mastnými kyselinami a naší stravou?

Esenciální mastné kyseliny (EMK) jsou látky naprosto nezbytné pro lidský organismus. Podílejí se na tvorbě buněčných membrán, které navíc bez přítomnosti EMK ztrácejí pružnost a schopnost vázat vodu. Jsou základním stavebním kamenem pro syntézu všech prostaglandinů. Mastné kyseliny (MK) eikosapentenová (EPA) a dokosahexenová (DHA) jsou pro zdraví člověka mimořádně užitečné a přímo nezbytné látky. Obě patří do skupiny "omega-3" a jsou až na nepatrné vyjímky výhradní součástí tuků (lipidů) mořských ryb. EPA a DHA jsou tzv. vícenenasycené mastné kyseliny. To, že jsou "nenasycené", z nich dělá látky nesmírně důležité a vzácné. Esenciální se nazývají proto, že si je lidský organismus nedokáže vytvořit. EMK jsou pro život nezbytné.

EPA a DHA jsou obsaženy téměř výhradně v rybím tuku (a to ještě pouze mořských ryb), i když DHA je také v některých mořských řasách. Nedostatek EPA a DHA ve stravě, vyvolaný stravovacími zvyklostmi, kdy většina populace v podstatě nekonzumuje mořské ryby jako zásadně převažující zdroj těchto MK a naopak konzumuje převahu nasycených MK především ve formě nevhodně technologicky zpracovaných rafinovaných rostlinných olejů (ztužených tuků a margarínů), vyvolává mnoho nepříznivých zdravotních důsledků. Středoevropská populace, především česká, je akutně ohrožena nedostatkem omega-3 MK s ohledem na tradiční nevhodné stravovací zvyklosti.

O tom, zda budou stravou přijímané tuky působit správně, tzn. směrem k docílení a udržení zdraví, bohužel rozhoduje právě spektrum konzumovaných druhů tuků. Nadměrný příjem MK omega-6, obsažených ve většině rostlinných olejů, posunuje poměr omega-6 ku omega-3 ze správného poměru 3 : 1 někdy až na 20 : 1. To je zcela nežádoucí posun, protože mimořádně stoupá riziko některých vážných civilizačních onemocnění.

EPA a DHA vznikají v průběhu přeměny základního člena řady MK, kterým je kyselina alfalinolenová (ALK). Naneštěstí v důsledku nadměrného příjmu MK řady omega-6, obsažených např. v kukuřičném, sójovém, a slunečnicovém oleji a v margarínech je tvorba EPA a DHA znemožněna. Nadbytek ALK, vyskytující se např. ve lněném oleji, blokuje tvorbu její aktivní a především nezbytné "sestřičky", totiž kyseliny gamalinolenové (GLK).

Protihráčem kyselin řady omega-3 je kyselina linolová (LK). Je nejdůležitější EMK řady omega-6. Z ní vzniká nejvýznamnější MK této řady, totiž GLK. Jejími přírodními zdroji jsou dobře známé oleje, a to ze semínek pupalky a brutnáku. V ostatních potravinách je obsah GLK naneštěstí téměř zanedbatelný.

Tvorbu GLK mohou významně snižovat některé faktory, které jsou běžnou součástí života: stárnutí - konzumace transmastných kyselin (TMK), virové infekce, stres. Naopak EPA, jedna z důležitých MK řady omega-3, podporuje tvorbu GLK a "dobrých" eikosanoidů. Pro mnoho lidí je nepříjemné zjištění, že EPA je obsažena téměř výhradně jen v rybách, především v lososu, makrele a sardinkách.

MK řady -3 a -6 jsou esenciálními živinami, protože organismus je nedokáže sám syntetizovat a musí je získávat z potravin nebo výživových doplňků. Konzumace ryb a rybích olejů poskytuje organismu přímo kyseliny EPA a DHA. Omega-3 MK mají antitrombotické a protizánětlivé vlastnosti. Omega-6 MK, které jsou obsaženy ve většině semínek, rostlinných olejů a v mase, působí protromboticky a prozánětlivě. MK řady -3 se rovněž používají k léčbě hyperlipidémie, arteriální hypertenze a revmatoidní artritidy. 

U omega-3 MK nebyly popsány významné interakce. The American Heart Association doporučuje konzumaci 2 porcí ryb týdně u osob bez anamnézy ischemické choroby srdeční a minimálně 1 porci ryby denně u osob s ischemickou chorobou srdeční. Jako prevence srdečně-cévních onemocnění se doporučuje přibližně po 0,5 g kyseliny EPA a DHA denně (celkem 1 g). Podle některých studií jsou vyšší dávky omega-3 MK nutné k redukci zvýšených koncentrací triglyceridů (2 až 4 g denně) a ke zmírnění ranní ztuhlosti kloubů u pacientů s revmatoidní artritidou a ke snížení počtu postižených kloubů (nejméně 3 g denně).

Je možné s OK Omega-3 Complete redukovat váhu?

OK Omega-3 Complete může pomoci při snižování váhy těm, kteří trpí poruchou metabolismu. Tito lidé mají obvykle problém s hubnutím, i když dodržují dietu. S OK Omega-3 Complete zaznamená velké procento lidí úbytek na váze, aniž by drželi dietu, a to ze dvou důvodů:

a) prostaglandin aktivuje nevyužitý tělesný tuk a dává signál k rychlejšímu spalování kalorií

b) prostaglandin zlepšuje vylučování sodíku z tělních buněk; tato vnitřní aktivita vyžaduje asi 20% tělesné energie, takže dochází ke spálení více kalorií bez zvýšené tělesné aktivity.

Nadváha vede, mimo jiné, k tvorbě přeplněných tukových buněk, které produkují velké množství prozánětlivých chemikálií, které zhoršují poškození způsobená vysokou hladinou cukru v krvi. Proces se promění v začarovaný kruh, který vede k onemocnění srdce, vysokému krevnímu tlaku, cukrovce a nakonec Alzheimerově nemoci... OK Omega-3 Complete podporuje redukci tělesné hmotnosti.

Je možné užívat OK Omega-3 Complete při cukrovce?

Ano. Je to dokonce velmi vhodné. Výrobky OKG jsou doplňky stravy, takže jsou naprosto bezpečné (při dodržení informací uvedených na etiketách), žádný z výrobků OKG nemá nežádoucí účinky. Pokud by byla např. nějaká kontraindikace nebo skupina lidí, pro které konkrétní výrobek není vhodný (např. diabetici), muselo by to být, dle naší legislativy, uvedeno na etiketě výrobku. Všechny výrobky OKG jsou samozřejmě notifikovány na Ministerstvu zdravotnictví ČR a odpovídají normám EU.

OK Omega-3 Complete díky zvýšenému obsahu omega-3 mastných kyselin napomáhá optimalizaci glykémie. Doporučili bychom ji doplnit dalšími výrobky OKG: OK Alfou+ ke stimulaci činnosti slinivky břišní a Emulipsem Forte, který stimuluje pankreatickou aktivitu a pomáhá regulovat poruchy funkce slinivky.

Za jak dlouho je možné zaznamenat změny při užívání OK Omega-3 Complete?

Tělo každého člověka, a to, co se děje uvnitř, se velmi liší, tzn. že výsledky se budou rovněž rozcházet. Obecně se dá říci, že většina lidí zaznamená zlepšené pocity během tří týdnů. Doporučujeme užívat OK Omega-3 Complete minimálně 1 až 3 měsíce. Při řadě onemocnění může OK Omega-3 Complete působit jako vhodný podpůrný prostředek léčby (např. při nebezpečně vysoké hladině cholesterolu v krvi), protože díky vysokému obsahu biologicky aktivních látek stojí na pomezí potraviny a léku.

Je vhodné užívat OK Omega-3 Complete, pokud nepotřebuji snížit hladinu cholesterolu v krvi?

OK Omega-3 Complete je určen pro osoby, které si přejí snížit hladinu LDL ("zlého") cholesterolu v krvi. Tohoto efektu dosahujeme výrazněji po pravidelném cca 1-3 měsíčním užívání především díky obsaženým rostlinným sterolům (fytosterol 0,6 g v denní dávce 10 ml přípravku). Při dlouhodobém pravidelném užívání dochází tedy ke snížení hladiny cholesterolu - proto také doporučujeme, aby lidé užívající léky na snížení hladiny cholesterolu, oznámili užívání OK Omega-3 Complete svému lékaři.

OK Omega-3 Complete je ovšem velice vhodná i pro zdravé lidi s normální hladinou cholesterolu - nedoporučujeme však dlouhodobé nepřerušené užívání. Je vhodné ji kombinovat / prostřídat s OK Gama+ (nebo užívání po využívání 1 balení na 1 - 2 měsíce přerušit). Oba výrobky totiž obsahují rybí olej se zvýšeným obsahem omega-3 mastných kyselin EPA a DHA. (OK Omega-3 Complete: EPA 480mg, DHA 550 mg v denní dávce 10 ml přípravku; OK Gama+: EPA 130 mg, DHA 151 mg v denní dávce 5 ml přípravku).

Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, jsou velice důležité např. v těhotenství a při kojení. Bylo prokázáno, že tuky z mořských ryb snižují riziko nízké porodní hmotnosti dětí, jsou nezbytné pro správný vývoj mozku, očí, případně spermií u plodu. EPA a DHA prochází přes placentu do rostoucího plodu a po narození se dostávají do těla novorozence spolu s mateřským mlékem. Proto nejen ženy a dívky, ale i těhotné a kojící matky by měly v dostatečném množství konzumovat tuky z mořských ryb. I pro další vývoj novorozence jsou tuky z mořských ryb významné, protože mu pomáhají udržovat zdravé srdce i kůži a posilují ochranu před reakcemi z přecitlivělosti na vnější podněty. EPA a DHA ovlivňují i psychické funkce, bylo prokázáno, že ženy s vyšší koncentrací DHA v mléce jsou mnohem méně ohroženy vznikem poporodní deprese.

OK Omega-3 Complete je navíc doplněná dalšími biologicky aktivními látkami pro ochranu a posílení kardiovaskulárního systému atd. (rýžový olej, pupalkový olej, brutnákový olej, fytosteroly, koenzym Q 10, lykopen, vitamíny E, A a D3), proto je její užívání velice vhodné i pro zdravé lidi. Doporučujeme užívat např. 1 měsíc OK Omega-3 Complete a poté, pokud nepotřebujete snížit hladinu cholesterolu v krvi, pokračovat s OK Gama+.

SLOŽENÍ: upravený rybí olej (deodorizovaný olej se zvýšeným obsahem omega-3 mastných kyselin - EPA a DHA), rýžový olej, pupalka dvouletá (Oenothera biennis) olej ze semen, brutnák lékařský (Borago officinalis) olej ze semen, di- a monoglyceridy vyšších mastných kyselin, rostlinné steroly (fytosteroly), vitamín E (416 % DDD*), koenzym Q10, lykopen, vitamín A (90 % DDD*), vitamín D3 (100 % DDD*), pomerančový olej - aroma.

Text převzat ze stránek OKG Family.

Reference

Zázračně se v těle objevily obranné látky...

Hezký den přeji, musím se podělit o mou zkušenost s výrobky OKG, syn 12 let byl vysílený, hodně sportoval a nějak mu přestala chuť k jídlu. Po dlouhém hledání na internetu jsem hledala nějaký přírodní produkt něco jako multivitamín. Vybrala jsem Factor Base Kids. Brali jsme cca týden a něco, a propukla mononukleóza. Ale jaký div (to jsem se dozvěděla později). Po 4 dnech v nemocnici nás při propuštěni paní doktorka sdělila, že krev je v pořádku, a na játrech nic neproběhlo. Prý se nějak zázračně v těle objevily obranné látky, které nemoc zlikvidovaly. Zprvu jsem nechápala. A pak jsem po diskusi zjistila, že Faktor Base Kids v těle zafungoval. Děkuji úžasným výrobkům OKG. Dnes po měsíci jsme na kontrolních odběrech úplně v pořádku. Výrobky jsme rozšířili o Omegu3 a Ok Betu. Syn sám konzumuje bez napomínání a cítí se skvěle. Moc moc moc děkuji, že jsem výrobky našla.

Ivana K., Uherské Hradiště

Tlaky do hlavy a brnění zmizelo!!

Na konci těhotenství jsem měla zvýšený tlak (140/90), proto mi lékaři vyvolali porod. Po porodu se tlak ještě zvýšil 160/100. Léky jsem nebrala, dětský lékař mi říkal, že by se měl po šestinedělí tlak srovnat. Po 2 měsících jsem měla tlak stále 160/100. Tlaky do hlavy, brnění a občasné bolení na prsou nepřestávali. Hrozilo, že bych musela začít brát léky. Syna jsem ale stále kojila, proto jsem místo léků začala užívat přírodní kapičky OK Omega3 Complete a občas k nim přidala další produkt Emulips FORTE.Tlak se mi postupně snižoval. Dnes mám tlak 130/80 (někdy 140/90, když třeba dorazím do ordinace). Tlaky do hlavy a brnění zmizelo. Jsem moc vděčná za produkty. Kdybych je neměla, musela bych podle lékařů nasadit léky i při kojení a to bych rozhodně nechtěla kvůli vedlejším účinkům.

Marie H., Čistá u Horek

Nechtěla jsem věřit tak rychlému účinku!

Od dětství mě trápí časté bolesti bederní páteře. Často jsem musela brávat léky, abych si ulevila od bolesti. Nemělo to žádný efekt. Ani rehabilitace nezabírala. Vždy se mi to jen zmírnilo na krátkou dobu a pak to bylo stejné. Jelikož jsem měla možnost poznat OKG produkty, hned jsem je musela na sobě vyzkoušet. Nechtělo se mi zpočátku věřit, že by to mohlo mít takovou rychlou účinnost. Jelikož jsem bývala i dost často unavená a někdy doslova vyčerpaná, zvolila jsem OK Omegu-3 Complete. Tento produkt mě velice ohromil. Už druhý den jsem volala svojí sponzorce, jak je možné, že to má tak rychlý účinek. Opravdu jsem nechtěla věřit. Bolesti jsem mívala dost časté, vystřelovaly až do pravé nohy a najednou se zmírnily natolik, že jsem o nich v podstatě nevěděla. Noha mě 2. den po podání OK Omegy-3 Complete (3x denně 1čajovou lžičku) h ř á l a, čož je opravdu neskutečné :-). Omega-3 Complete "vyhledala" i bolest v noze, která byla způsobená bolestivou páteří. Dříve jsem měla takové bolesti, že jsem si nemohla ani obout boty. Doslova jsem brečela, jak jsem neschopná a nemožná. Nyní se obouvám v pohodě a to i ve stoje, což jsem dříve opravdu nemohla. Nyní ještě přidávám OK Gamu plus a OK Betu plus, které už se osvědčily u mojí maminky na zmírnění bolesti karpálního tunelu v pravé a levé ruce. Vím, že účinnost se tím ještě zvýší. Proto "jdu" jednoznačně i do těchto produktů velice ráda.

Silvie K., Bučovice

Objednejte si Omega 3 Complete

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.