Factor Base NO 

KONEC SRDEČNÍM CHOROBÁM

Vyrobeno dle receptury
Dr. Luis J. Ignarro - nositele nobelovy ceny.

Oxid dusnatý našel využití v lékařství jako látka uvolňující hladkou svalovinu při křečích nebo astmatu. 

Jde o multikomponentní doplněk stravy sloužící především k podpoře tvorby oxidu dusnatého v buňkách organizmu. Je navíc doplněn o látky, které prodlužují účinek této významné signální molekuly v tkáních.

Oxid dusnatý má mnoho rolí v těle člověka. Konkrétně působí svým účinkem na hladké svalstvo cévy tzv. vazodilataci (rozšíření cév), dále erekci penisu a také uvolnění svalstva v trávicí soustavě, což hraje roli ve schopnosti střev posunovat potravu dále. 

Mimo to dochází k tvorbě oxidu dusnatého i v samotné centrální nervové soustavě, kde má zřejmě jistou roli v učení a vzniku paměti; každopádně zde má NO funkci neurotransmiteru. 

Pomohly nejen po infarktu...

Produkty OKG mi pomohly po infarktu, pomohly mi při plicní fibroze, na snížení cukru v krvi a na snížení tlaku. Mé ženě pomohly s cukrovkou a štítnou žlázou. A mojí tchyni pomohly "s návratem" po dvou mozkových mrtvičkách a ochrnutí poloviny těla! Co víc si můžeme přát?!?

Tomáš B., Červený Kostelec

Tlak už mám v pořádku!

Faktor Base NO rozšiřuje cévy . Mě pomohl od vysokého tlaku . A to jsem ho měla na kritické hranici 240/110 ! Skončila jsem v nemocnici. Dva prášky na tlak a stále kolísal a nebylo to ono. Na produkty OKG jsem přišla úplně náhodou a jsem za to strašně ráda! Nejenom že už neberu žádné léky na tlak, ale celkově mě dávají pomalu do harmonie. Moc děkuji!

Ivana M., Opatovice

A co pro vás může udělat?

Produkt především zajistí dostatečnou tvorbu oxidu dusnatého v organizmu. Obsažené složky v synergickém efektu působí příznivě při výskytu civilizačních problémů jako je: 

 • Únava, vyčerpání 
 • Nedostatečná tvorba kolagenu pro pojivové tkáně včetně krevních cév
 • Oslabený imunitní systém
 • Zhoršená krvetvorba
 • Utlumená psychická aktivita
 • Předčasný nástup projevů stárnutí a dalších problémů v důsledku zvýšené aktivity kyslíkových radikálů

NO se jeví jako účinné na křečové žíly. Foto nám zaslala klientka a uživatelka Faktor Base NO.

 • Kardiovaskulární oblast - infarkt, mozková mrtvice, angina pectoris, zvýšená tvorba plátů, tj. ucpávání cév, ischemické choroby.
 • FB NO rozšiřuje cévy, rozpouští aterosklerotické pláty.
 • Cukrovka podpora tvorby inzulinu a pomoc při těžkých stavech.
 • Bolesti nohou, otoky, křečové žíly. Revmatická artritida.
 • Rakovina (imunita, antioxidační účinek). Studie: NO dokáže zastavit růst rakovinotvorných buněk v tlustém střevě (American Journal of Physiology, 1997)
 • Žaludeční vředy (tlumí bakteriální infekce, záněty,imunita, prokrvení stěny žaludku).
 • Zánětlivé nemoci střev - Crohnova nemoc, dráždivý tračník.
 • Inkontinence (uvolnění svalstva moč. měchýře, potlačení zánětu).
 • Alzheimerova i Parkinsnova choroba.
 • Roztroušená skleróza - vliv na prokrvení mozku, nervy (vliv antioxidantů).
 • Erektilní disfunkce, prostata (ovlivnění nervového přenosu vzruchu, rozšíření cév).

Ucpaná céva je průchodná i bez operace

Doporučila jsem paní z Jesenného (60 let) Factor Base NO na ucpanou cévu na krku (krkavici). Měla jít koncem listopadu na operaci do Prahy. Využívala 2 balení Factor Base NO a před týdnem jela do Turnova na vyšetření před operací. Je úplně v pořádku a do Prahy na operaci nemusí. Anna M., Liberec

Složení a potvrzené účinky 

Fruktóza, L-arginin hydrochlorid, rozpustná kukuřičná vláknina, L-citrulin, vitamin C (kyselina askorbová), ibiškový extrakt, kyselina listová.

Aminokyseliny použité v produktu jsou získávané složitým biotechnologickým postupem, který umožňuje získat látku o vysoké koncentraci a čistotě. Lze je tedy charakterizovat jako přírodně identické. Totéž platí pro použité přidané vitamíny. Ibiškový extrakt je 100% přírodní látka.

POSÍLENÍ SPRÁVNÉ FUNKCE NERVOVÉHO A IMUNITNÍHO SYSTÉMU

Vitamin C přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podporuje psychickou aktivitu. Pomáhá udržovat správnou funkci imunitního systému, a to i během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

POSÍLENÍ VITALITY A ENERGIE

Vitamín C podporuje energetický metabolismus, pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání. Ibišek povzbuzuje organismus, dodává vitalitu a energii, pomáhá při únavě. Stimuluje mentální i fyzickou aktivitu, tlumí pocity "těžkých nohou".

EREKTILNÍ DISFUNKCE

Se schopností NO roztahovat cévy souvisí i jeho funkce signálního transmiteru při erekci. Ta nezačíná kontrakcí odvodních žil pyje, jak se kdysi myslelo, ale naopak relaxací přívodních tepen v důsledku nervových signálů parasympatických zakončení stimulujících endotel stydké tepny.

Snížený odpor přívodního řečiště započne erekci a částečným uskřinutím odvodních žil se pak v pyji ustaví vnitřní tlak blízký systolickému. Proto látky s potenciačním vlivem na biochemickou dráhu NO jako například sildenafil kromě jiného též usnadňují erekci. 

PODPORA KRVETVORBY

Kyselina listová přispívá k normální syntéze aminokyselin a metabolismu homocysteinu. Pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání, podporuje krvetvorbu, psychickou činnost a funkci imunitního systému.

OXID DUSNATÝ A NERVOVÝ SYSTÉM
Oxid dusnatý je plynem, který snadno prochází buněčnými membránami, přímo se váţe na guanylátcyklázu a můţe být signálem, jímţ postsynaptické neurony komunikují s presynaptickými zakončeními při dlouhodobé potenciaci (dále LTP) a dlouhodobé depresi (dále LTD). Tím může NO jako neurotransmiter ovlivnit učení, spánek, paměť, či bolest. (Ganong, 2005) 

Jak se Factor Base NO používá?

Vzhledem k tomu, že je nutné dodat do organizmu poměrně velké množství účinných složek přípravku, byla zvolena forma nápoje. Nápoj připravíme rozpuštěním dvou vrchovatých čajových lžiček (cca 13 g) produktu nejlépe ve vlažné vodě. Ideální doba pro použití tohoto nápoje je pak večer před spaním - účinek NO je v tomto případě nejvyšší. Použití v jinou dobu je ale samozřejmě možné. Klíčové pro účinek je ale dodržení této denní dávky. Její snížení vede k dramatickému snížení působení produktu.

Šarže testována v akreditované laboratoři na mikrobiologickou nezávadnost a nepřítomnost těžkých kovů. Notifikováno v příslušných institucí (MZ ČR nebo MZe ČR).  

Opakovaná chemoterapie při nádoru tlustého střeva

Dobrý den,
Musím říci téměř po týdnu, že OKG fakt funguje.....a poměrně rychle,s tím jsem se ještě nesetkala!!
Měla jsem teploty furt kolem 37,8 a po jednom dni teploty vymizely. Cítím se mnohem méně unavená. Co mi dělá velmi dobře ( nebo si to jen myslím:-D), tak je FB NO. Ráno se budím svěží a to je největší radost, však to znáte:-D.
Opravdu je to zajímavé..... ve všem, co jste mi řekla , tak jste měla pravdu.....
Emulips ... též dobrý...lituju , že jsem se vrátila k biologické léčbě, možná , že bych to ustála i bez ní.
Opravdu jsem se ještě nesetkala s něčím , kde bych cítila tak rychle změnu.. Uvidíme , co dál.....jsem moc ráda, že jsem Vás na internetu našla....:-D

Paní Hofmanová , ještě jednou velké díky... zase mi to vrátilo naději a radost ....:-D Ten Váš pan ředitel je opravdu velmi chytrá hlavička, že něco takového vymyslel.....:-D to je na Nobelovu cenu!!

Úryvek z knihy Program Ano NO

Autor:  Dr. Luis J. Ignarro - nositel nobelovy ceny

NO pomáhá udržovat pružnost cév, neboť je to "signální molekula", která oznamuje cévám, že je třeba, aby se rozšířily. Náprava poškození způsobeného kardiovaskulárním onemocněním bez rizikového a často neúčinného chirurgického zákroku byla dlouho považována za nemožnou. Získal jsem Nobelovu cenu za to, že jsem dokázal, jak zastaralé je toto uvažování. Nyní víme, že je možné zvrátit kardiovaskulární poškození pomocí "zázračného léku", oxidu dusnatého, který si tělo samo vyrábí.

Oxid dusnatý je účinná signální molekula, která se vyskytuje v kardiovaskulárním a nervovém systému i v celém těle. NO proniká membránami a vysílá konkrétní zprávy nebo biologické signály, které regulují buněčnou činnost a dávají tělu příkazy k vykonání určité funkce. 

NO ovlivňuje funkci skutečně všech tělesných orgánů, včetně plic, jater, ledvin, žaludku, genitálií a samozřejmě srdce.

K mnoha životně důležitým úkolům, které NO vykonává, patří jeho role vazodilatátoru, což znamená, že pomáhá regulovat průtok krve do každé části těla. NO uvolňuje a rozšiřuje cévy, aby krev mohla účinně zásobovat srdce. NO rovněž zabraňuje tvorbě krevních sraženin, které jsou původci mozkové mrtvice a srdečního infarktu, a reguluje krevní tlak.

Vyfoceno z knihy

Produkt Faktor Base NO obsahuje dostatečné množství i správný poměr obou aminokyselin, včetně všech doporučených antioxidantů. Dle protokolu je vhodné zároveň užívat Omega 3 Complete s obsahem vit. E a kyseliny alfa-lipoidové.

Ranní třes a ztuhlost je mírnější!

Dobrý den!Jsem postižena Parkinsonovou chorobou.Takže ranní ztuhlost,bolesti a třes všeho,těžké končetiny,atd,atd....Začala jsem užívat Factor Base NO a OK Omega a dívej! Ranní ztuhlost není tak ztuhlá,třes se zmírňuje. A to po týdenním užívání. Dnes mi přišel ještě Emulips. Paráda!Bomba! Miluju to! Vaše Blanka F.

Blanka F., Probošto

K dalším klíčovým rolím NO patří

Jeho působení na zpomalování tvorby aterosklerotických plátů v cévách. Jistě si vzpomínáte, že pláty se tvoří usazováním cholesterolu v koronárních tepnách a mohou zúžit nebo dokonce zablokovat tepny a tím omezit zásobování srdce krví.

Můj výzkum dává jasně na srozuměnou, že využitím schopnosti oxidu dusnatého potlačovat tvorbu aterosklerotických plátů, může léčba NO pomáhat snižovat cholesterol součinností s běžně předepisovanými statiny, jako jsou Lipitor a Mecavor. 

Je logické, že léčba NO v kombinaci se statiny je nejen bezpečná, ale také zvyšuje účinky těchto léků, protože jeden z významných mechanismů těchto léků je zvyšování a udržování produkce NO. Funguje stejně, ale přirozeným způsobem.

Imunitní systém využívá NO k ničení infekčních bakterií, virů a parazitů a dokonce omezuje bujení určitých typů rakovinných buněk. 

NO pro Diabeticky

U osob s mírným až těžkým diabetem může oxid dusnatý zabránit řadě běžných, ale závažných komplikací týkajících se především poruchy krevního toku. 

Paměť

NO má také zásadní význam pro fungování paměti, protože mozek ho využívá k ukládání a vybavování dlouhodobých vzpomínek i k přenosu informací. V současné době se zabýváme významnou úlohou, kterou NO zřejmě hraje v prevenci Alzheimerovy choroby.

Artritida

Předmětem výzkumu je nyní schopnost NO snižovat otoky a potíže při artritidě, kterou má díky svým protizánětlivým účinkům.

Žaludeční vředy

NO také brání rozvoji žaludečních vředů tím, že zajišťuje normální prokrvování sliznice trávicího ústrojí. 

Jako neurotransmiter zvyšuje prokrvování genitálií a je proto důležitý pro zajištění normální sexuální funkce. 

NO je silný antioxidant, který inaktivuje "volné kyslíkové radikály" v těle, podílející se na vzniku čtyř hlavních smrtelných chorob v Americe: rakoviny, cukrovky, srdečního onemocnění a mozkové mrtvice.

Zdá se, že využití oxidu dusnatého v těle má nekonečné možnosti. S rostoucím zájmem vědců stále stoupá počet případů, kdy tato jedinečná molekula hraje zásadní roli. Mnohostranné využití NO bude podrobněji popsáno v dalších kapitolách. 

Na tomto místě bych však chtěl jenom zdůraznit šíři jeho významu pro skutečně každou tělesnou funkci.

Citace z knihy Ano NO

Neuropatie ustupuje

Výrobky OKG, hlavně Faktor Base NO užívám již dva a půl roku každý den. Před dvěma lety jsem měla velké neuropatické bolesti v nohou i rukou, hlavně ráno při vstávání a v průběhu dne, když jsem se postavila na nohy. Lékař mi řekl, že toto poškození nervů je trvalé a neléčitelné a že si na bolest zvyknu. Díky bohu za Faktor Base NO, protože díky tomuto produktu jsem dnes již bez bolesti. Je to neuvěřitelné !!! Každodenní poctivé užívání se vyplatilo. Monika H.


Vyzkoušejte Factor Base NO XXL

obsah balení 400 g, cena 1.950 CZK

Budete přesměrování na obchod výrobce.