Přidejte se k nám

Představení společnosti

Také si myslíte, že vaše práce by měla přinášet užitek i dalším lidem?

Už víte, že ZDRAVÍ je to nejcennější, co v životě máte?
Pak jste tady správně a vítejte mezi námi ve společnosti OKG Family, která má i pro vás příležitost. 

Proč spolupracuji právě s OKG ?

Protože by mě svědomí sežralo za živa, kdybych o této firmě a produktech, neřekla každému, kdo potřebuje zdravotně nebo finančně pomoci.
Vždy se ráda podělím o vše dobré, co mě v životě potkává aby to mohlo být prospěšné nejen mě ale i mnoha dalším. A mít takové produkty ZADARMO a k tomu pár tisícovek navíc, je fajn přece pro každého.

Co vám dala spolupráce s OKG?

Odpoví:  Ing. Jana Teršlová, RNDr. Jana Stejskalová, Lýdie Elicerová a naše youtuberská babička Dášenka Langová.

Příležitost na klíč OKG

Jsou nutné další investice?

Nejsou! Právě velkou předností příležitosti OKG je, že nemusíte mít velké zásoby zboží na skladě, tak jak je to běžné u jiných typů podnikání. "Příležitost na klíč" OKG je typem podnikatelské příležitosti, kde podnikatel je nezávislým distributorem. Výrobky si nakupujete pro vlastní potřebu, popř. pro své maloobchodní zákazníky. Navíc pracujete z domova, takže neplatíte žádný nájem za provoz kanceláří, obchodní sklady, prodejny, nákladnou reklamu ani zaměstnance! Nemusíte se starat o výrobu, balení, atestaci výrobků. Žádná nákladná administrativa! Naproti tomu si užíváte všech atributů volného podnikání včetně možnosti rozšířit svou působnost i mimo republiku.

Co když toho budu chtít nechat?

Svoboda jednotlivce je nám posvátná! Žádný distributor, sponzor, či manažer OKG Vás nemůže nutit, cokoliv dělat. Budete-li si přát dále nepokračovat v činnosti nezávislého distributora OKG, pak to můžete učinit dvěma způsoby: Buď 1. doručením písemné výpovědi na naši firmu, avšak možnost znovu se zaregistrovat je až po uplynutí dalších 6 měsíců od výpovědi. Nebo 2. pokud si nezaplatíte roční obnovovací poplatek, tak po roce platnost Vaší smlouvy vyprší a systém Vás automaticky vyřadí z evidence. Tak vidíte! Žádná velká administrativa a nic neriskujete.

Musím mít živnostenský list (ŽL)?

Není třeba. Podmínku pro kladné přijetí Vaší smlouvy do OKG je dovršení 18ti let v den podpisu smlouvy. Živnostenský list není nutnou podmínkou. Právě většina lidí v OKG ŽL vůbec nevlastní. Nakupují výrobky OKG se slevou pro vlastní potřebu. Pokud Vám v OKG vznikne nárok na provize, pak Vám peníze z těchto provizí rádi odečteme z Vašich příštích nákupů formou slevy nebo Vám je vyplatíme na účet (minimální částka pro odeslání provizí na účet je 200 Kč) Jakmile se rozhodnete získat ŽL, odevzdejte nám kopii a my Vám vyplatíme všechny Vaše nastřádané provize v hotovosti nebo bankovním převodem na Váš účet.

Jak mám začít?

Je to tak snadné! 

1. REGISTRUJTE SE U OKG - Pro úspěšnou registraci on-line musíte znát: jméno, registrační číslo a e-mail Vašeho sponzora. Je to osoba (distributor OKG), která Vám poskytla své registrační údaje nutné pro úspěšné dokončení Vaší registrace. Pokud tyto údaje neznáte, informujte se u Vašeho distributora.
V okamžiku zaevidování Registrace u společností OKG (aktivační odkaz Vám přijde na email) se stáváte členem sítě OKG. Od této chvíle můžete od sponzora nebo z distribučního skladu nakupovat výrobky OKG se slevou pro sebe i pro další distribuci a máte všechna práva a povinnosti distributora OKG.
Podpisem Registrace Vám nevzniká povinnost vykonávat obchodní činnost.
2. POUŽÍVEJTE VÝROBKY
Používejte výrobky, abyste získali své vlastní zkušenosti. Zkušenosti s výrobky jsou základem úspěchu v tomto podnikání. Lépe je poznáte, a při setkání s Vaším potenciálním klientem budete důvěryhodní. Získáte vyšší šance na úspěch!
3. DĚLTE SE O SVÉ ZKUŠENOSTI SE SVÝM OKOLÍM
Váš úspěch je přímo úměrný množství obchodních rozhovorů, které uskutečníte.  Využijte každé situace a mluvte nadšeně o výrobcích a podnikatelské příležitosti. Tím nejlépe přispějete k růstu Vašeho podnikání.

Potřebujete pomoc s registrací? 

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.