Přidáte se k nám?

Co pro vás můžeme udělat?

Pomůžeme vám vytvořit plnohodnotný a kvalitní život, díky funkčnímu systému přírodní léčby, která vám pomůže zlepšit vaše fyzické zdraví a psychickou kondici. Kvalita a účinnost našich produktů je prověřena 20ti letou tradicí, kdy si získali tisíce spokojených uživatelů.


Otevřou se vám nové a svobodné cesty k podnikání, můžete si splnit sen o osobní i finanční nezávislosti. Tato možnost je zde pro každého člověka bez ohledu na věk, pohlaví, zdravotní stav, národnost, náboženskou a politickou příslušnost, bez ohledu na rasu, sociální postavení a minulost.

Prostřednictvím důvěry a díky svobodné formě podnikání vracíme lidem důstojnost, sebeuvědomění, identitu a sebevědomí.


Získáte každodenní osobní podporu a pomoc s čímkoliv a to ode mně a mé sponzorky Ing. Ditky Kolářové

Co by jste měli vědět o firmě

Ditka vám popíše proč naše výrobky mají až zázračné účinky 

Ing. Dita K., Přelouč

Firmu OKG jsem si nejprve vybrala kvůli přírodním výrobkům. Roky jsem hledala doplňky stravy, které by pomohly vyřešit zdravotní problémy - a to nejen moje, ale i mých blízkých. Složení výrobků i příběhy spokojených lidí mne zaujaly. Využila jsem možnosti registrace a stala se zákazníkem na slevě. Výrobky nám začaly pomáhat tolik, že jsem je zcela přirozeně začala doporučovat dál. Ráda si povídám s lidmi a ještě raději jsem, pokud jim mohu pomoci. Firma OKG nabízí úžasnou možnost skloubit dobré s užitečným. Nabízí za doporučení ocenění, které jsem si vždy přála - jak finanční, tak i pocit, že jste někoho udělali spokojeným. Plně zde platí - "Když se podělíte, budete bohatší".

Co vám spolupráce v OKG Family může přinést?

Andrea V., Brno

Nikdy by mě nenapadlo, že bych mohla mít takové příjmy, jako u společnosti OKG. Už v prvních 3 týdnech byl můj výdělek 16 tisíc Kč k mateřské dovolené. Už tehdy jsem si říkala, že po MD bych chtěla dělat tuto práci naplno, nechtěla jsem jít do běžného zaměstnání a můj sen se splnil! OKG mi dává vše, co si přeji - přátele, zdraví, peníze, svobodu, kariérní růst. Můj život má nyní opravdu "šťávu"! Jsem vděčná, že mohu být součástí firmy a podávat pomocnou ruku dalším lidem. Všichni mají příležitost být součástí, jen je potřeba nabídnutou příležitost přijmout. Tímto i samozřejmě děkuji společnosti OKG, že tu pro nás je.

Setkání vám přinese mnoho energie a chuti do života

A také se ujistíte, že jste v dobré společnosti.

Jak to vypadá když se sejdeme v Brně?
Důležitý vzkaz od Marka Dzirasy.

Víte jaké to je pracovat s radostí a být stále v energii vděčnosti?
V OKG rodině to můžete zažít. Je to vyživující.

Tomáš L., Most

Při svém nedostatečně ohodnoceném a časově náročném zaměstnání studuji 3.rokem ČZU v Praze. Už 1. měsíc spolupráce s OKG jsem si přivydělal téměř 7 tisíc Kč a zúčastnil se konference OKG, což mě obrovským způsobem nadchlo. Poznal jsem skvělé lidi, slyšel spoustu příběhů a zkušeností, mohl se učit od těch nejlepších. Tehdy jsem se přesvědčil, že u OKG může uspět opravdu každý. Za 4 měsíce jsem dosáhl pozice Manažer a za 6 měsíců jsem odešel ze zaměstnání - spolupracuji naplno s OKG. Líbí se mi pomáhat lidem, zlepšovat jejich zdraví, zlepšovat životní styl... Vím, že naše práce má smysl. Děkuji OKG za tuto skvělou příležitost.

Dovolte si i vy žít lepší život, ve zdraví a hojnosti. Všichni jsme tu pro vaši podporu.

Ivona Ch., Děčín 

Vyučila jsem se jako obráběčka kovů. U firmy OKG jsem začínala jako zákazník, potřebovala jsem zlepšit svůj zdravotní stav. Výrobky mi hodně pomohly, ale nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že budu s OKG spolupracovat. K rozhodnutí mi pomohla konference OKG v Brně. Udělala jsem dobře, že jsem přijela, tam jsem vše pochopila. Rozhodla jsem se nenechat si pro sebe, že mi výrobky OKG pomohly. Chtěla jsem se podělit s ostatními a pomoci těm, kteří to potřebují a o mou pomoc stojí. Spolupracuji společně s manželem, tato práce mě naplňuje, mám radost, že se lidem ulevuje, uzdravují se a jsou šťastnější.


Nejen práce ale i zábava a dobré jídlo musí být.

Svůj obchod můžete dělat kdekoliv na Světě.

Toto jsou hodnoty, které uznáváme. Líbí se vám?

Čas na změnu vašeho života je právě teď. 

Přidejte se k nám a vytvořte si život podle sebe.

Potřebujete pomoc s registrací? 

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám určitě ozvu co nejdříve zpět.