ZŮSTAT ZDRAVÍ A FINANČNĚ ZABEZPEČENÍ. 

Hlavní náplní vaší práce v OKG bude, zodpovědně se starat o své tělo, mysl a duši. Nic víc nemusíte!

 Už získáním zpět svého zdraví, dosáhnete toho největšího bohatství.

Pusťte si videa, jen tak můžete přivonět k laskavé a lidské atmosféře, která vás při spolupráci s námi bude obklopovat.

Každý z nás má právo na ZDRAVÍ i dostatek PENĚZ. 
Věřte, že každému v OKG je umožněno mít oboje.

Naše společná VIZE

 • Vytváříme úžasnou společnost založenou na svobodné a zodpovědné firemní kultuře, která si váží svých lidí a zakládá si na přátelství, důvěře a lidském přístupu.
 • Kde se cítíš jako člověk, staráš se o své zdraví a práci děláš proto, že ji máš rád a dává ti smysl.
 • Kde můžeš dělat to, v čem jsi nejlepší a u toho se rozvíjíš a rosteš.
 • Máš svobodu se rozhodovat o tom - co, jak, kdy, kde a s kým budeš dělat k dosažení svých výsledků, na které budeš hrdý.

Co nás spojuje

 • Byli jsme nemocní ( já byla zničená po léčbě rakoviny, Ditka Kolářová silné migrény, alergie a astma, jiní problémy se srdíčkem, únavou, deprese, zažívací potíže) a díky fytoterapii OKG jsme se uzdravily a k tomu pomáháme i dalším lidem.
 • Podporujeme a informujeme veřejnost o možnostech domácí přírodní léčby, tím se učíme neodevzdávat své zdraví jen do rukou lékařů a chemických léčiv
 • Svými výsledky dokazujeme, že i přírodní medicína je vysoce účinná a umí vyřešit problémy, kde má klasická zatím nedostatky.
 • Pracujeme na svém osobní a duchovním rozvoji.
 • Svým tempem si tvoříme vedlejší příjem někdo i hlavní.

Práci v OKG mi doporučila moje dlouholetá kamarádka, která se léčí jejich produkty, má od 25 let roztroušenou sklerózu. Bylo to půl roku po tom, co jsem ukončila léčbu chemoterapií, byla jsem vyčerpaná a finančně po dvouleté léčbě na dnu. Se svou stávající prací jsem se musela rozloučit, protože jsem byla v invalidním důchodu a můj velmi špatný zdravotní stav neumožňoval docházení do jakékoliv práce. Hledala jsem cestu jak zaplatit nájem a postarat se o sebe i syna, se kterým jsem již mnoho let sama.

Nečekala jsem žádné zázraky a výraznou změnu ve svém zdraví a možná i proto jsem byla po měsíci užívání dvou produktů v šoku, když se můj zdravotní stav začal rychle zlepšovat. Po třech měsících léčby jen těmito produkty, jsem mohla začít zase masírovat a práci v OKG jsem si přibrala k tomu, protože jsem měla na mysli stovky lidí, nejen mezi onkologickými pacienty, kterým mohou tyto produkty zlepšit zdraví i finanční situaci. Za seznámení s touto skvělou společností a lidmi, budu své kamarádce Monice Březinové do smrti vděčná. 

Moje provize získané za propagaci firmy po
 3 měsících práce na vedlejší poměr. 

Zde se můžete připojit mezi nás.

********************************************************************

www.okg-family.cz/front.reg/sponzor/?reg=01-010308
*******************************************************************************

 • Po dokončení zápisu Vám přijde vaše osobní přihlašovací číslo
 • Registrace do OKG e-schopu je ZDARMA a nevznikají vám ke společnosti žádné závazky
 • Registrace je platná jeden rok, poté lze prodloužit nebo automaticky zaniká

Co je OKG ?

 • Společnost OKG, s.r.o. je česká brněnská firma, založena v roce 2001. Vyvíjí a vyrábí čistě přírodní potravinové doplňky stravy vycházející z principů TČM. Od podzimu 2017 i pleťovou kosmetiku ViCela.
 • Nyní je sídlo firmy a sklad v Hybešově ulici v Brně. Zde si můžete své objednávky vyzvednout osobně, nebo si je můžete nechat poslat zásilkovou službou.
 • Výrobky OKG se vyrábějí v České republice. Jedna z výroben je v jižních Čechách. Díky pyramidální energii získávají bylinky ještě větší sílu.

Společnost OKG, ředitel i starší partneři si cenní každého nového člena a jeho práce. 

 OKG si váží naší práce a proto je velice štědrá při oceňování.

Jako člen OKG můžete pečovat o své tělo, duši ale i svou peněženku. 

Uspět v OKG může každý.

Paní Bohdanka na vozíku je tak vděčná za produkty, že i v těžkém zdravotním stavu dosáhla pozice MANAŽER a užívá si ocenění od sponzorky i prezidenta Ing. Jiřího Krčála.

Tato setkání všichni milujeme. Je úžasné vidět a slyšet lidi a jejich příběhy, zdravotní i finanční úspěchy. Kolikrát mi z toho až běhá mráz po zádech a tečou slzy dojetí. Vždy mě to nabije energií a ještě větší touhou seznámit co největší množství lidí s touto společností. 

V OKG jsou lidé, kteří jsou přející. Přejeme všem ať dostane šanci na lepší zdraví i peníze, tak jako jsme ji dostali kdysi i my. Společnost OKG pomáhá i Nadačnímu onkologickému fondu Krtek.

Práce v OKG vás musí bavit, život je potřeba si užít a ne protrpět. V tomto je naše práce úžasná, milujeme ji. 
 • v OKG vznikají nová a opravdová přátelství, s námi se nebudete cítit nikdy sami.
 • díky společenským aktivitám (týmová setkání,  víkendy, firemní večírky, oslavy...) máte možnost se ujistit, že jste v dobré společnosti

Každý člen získává další výhody

 • roční sleva 40 - 50 % (bez DPH) na špičkové VÝROBKY OKG a kosmetiku ViCela
 • přístup k VZDĚLÁVACÍM AKCÍM a BONUSŮM (např. výrobky ZDARMA či za 1kč)
 • poštovné ZDARMA při objednávce nad 2500kč
 • nárok na PROVIZI ( 3 - 9% ) ze svého nákupu, kterou Vám firma pošle na účet, nebo ji využijete jako SLEVU při dalším nákupu
 • KONZULTACE zdarma s odbornicí na TČM ohledně vašeho zdraví a postupu při léčbě

Na fotce vlevo Ing. Kája Rezek, náš biochemik z pyramidy, moje milovaná Ing. Dita Kolářová, moje sponzorka a vpravo já na oslavě narozenin OKG.

V OKG se věnujeme i osobnímu růstu a rozvoji

 • jak se lidé v OKG učí novým dovednostem, prochází procesem zlepšování sebe sama
 • ukládá si "poklady" do svého nitra, odkud je nikdo na světě nemůže vzít
 • výsledkem je sebevědomá osobnost s "jiným" pohledem na svět
 • osobnost, jež dokáže obstát v každé životní situaci...

Zaujala jsem vás? Alespoň malinko?

Napište mi info@pecujosebe.eu 

Samozřejmě vás i ráda poznám osobně, to je základ pro navázání dobrého vztahu.

Zavolejte mi 777 074 034 

Přemýšlíte nad tím, co se stane, když se ROZHODNETE S NÁMI SPOLUPRACOVAT a později zjistíte, že to není práce pro vás?

Nestane se vůbec nic.

 Nic neinvestujete, tedy není ani co ztratit. A to se mi moc líbilo. Můžete jen získat, i kdyby jen malé zlepšení zdraví, tak to přeci stojí za to. 

Kdo je dnes 100% zdravý? Těch lidí stále ubývá. Našla jsem tyto statistiky.

Srdce a cévy - 60% lidí v ČR umírá na nemoci srdce
Rakovina- statistické údaje říkají, že zatímco před asi 100 lety onemocněl rakovinou přibližně každý 30. člověk, dnes je to každý 3. a každý čtvrtý na ni zemře. ČR patří mezi smutnou špičku v Evropě v počtu onkologicky nemocných.
😟😟😟😟😟😟😟😟😟😟😟😟😟😟😟😟😟😟
Cukrovka 1 milion lidí 
Osteoporóza - řídnutí kostí - 1 milion
Deprese - necelý 1 milion
Štítná žláza - 1 milion
Alergie a astma - 2,5 milionu - 30 % obyvatel trpí alergií a 10% astma.

Tuto přírodní pomoc uvítá opravdu téměř každý, od dětí až po seniory. Fytoterapie OKG je určena na udržení zdraví nebo jeho získání zpět. Představuje špičku v Evropě při ochraně před právě těmito civilizačními a chronickými nemocemi a neduhy dnešní náročné doby.

Nebojte se a pojďte s námi pracovat na utváření lepšího života...je to slušná nabídka a dobrá příležitost, jak se zdravotně i finančně zajistit a máte na to času, kolik jen budete chtít. 

Kdo nic nezkusí, nic nezkazí ale ani nezíská. 

Přečtete si, jaké to je být součástí OKG? 

Necelých 8 let jsem podnikal ve stavebnictví, ukončil jsem činnost - psychicky, fyzicky i finančně vyčerpán. Přišlo zásadní rozhodnutí! Vyřídil jsem si licenci OKG a začal spolupráci. Tímto dnem se mi začal měnit život! Společně s manželkou jsme se vydali na cestu podnikáním s OKG, kde i obyčejní lidé (elektromechanik, dámská krejčová) bez jakýchkoliv zkušeností a talentu v mezinárodním obchodě mohou uspět. Realizujeme své sny. Koupili jsme si auto, které jsme si přáli a naším dalším velkým cílem je luxusně zařízený dům postavený na klíč - se vším, co k tomu patří... Neznáme lepší podnikání, než je podnikání na klíč OKG! 
Jiří a Milena Š., Brno

Jsem vděčná, že touha po zdraví mne přivedla ke společnosti OKG. V 3/2008 jsem se registrovala jako "zákazník na slevě". Jediné, o co mi šlo, bylo zdraví. Potřebovala jsem ho výrazně zlepšit nejen já, ale i rodina. Děsilo mě, co bude se mnou po MD. Byla jsem často nemocná a trpěla urputnými migrénami, při kterých jste k nepoužití. Všichni víme, jak je těžké sehnat práci pro maminku se dvěma dětmi. Navíc mě moje zdravotní omezení úplně srážela k zemi. Přemýšlela jsem o invalidním důchodu. S OKG výrobky přišlo zdraví a energie. Mé myšlenky se začaly měnit, otevřel se mi obzor. V OKG jsem viděla příležitost, jak pomoci zlepšit zdraví spoustě lidí - uviděla jsem pracovní příležitost, na kterou mohu být hrdá. Díky OKG mám svoji vlastní práci - pracuji na ŽL. Těší mě, že nejsem závislá na státu. Velké díky za vše, co jsem u OKG našla. Teď se těším do finančního důchodu :-). Težko se to předává - musí se to prožít :-)!
Ing. Dita K., Přelouč

Při svém nedostatečně ohodnoceném a časově náročném zaměstnání studuji 3.rokem ČZU v Praze. Už 1. měsíc spolupráce s OKG jsem si přivydělal téměř 7 tisíc Kč a zúčastnil se konference OKG, což mě obrovským způsobem nadchlo. Poznal jsem skvělé lidi, slyšel spoustu příběhů a zkušeností, mohl se učit od těch nejlepších. Tehdy jsem se přesvědčil, že u OKG může uspět opravdu každý. Za 4 měsíce jsem dosáhl pozice Manažer a za 6 měsíců jsem odešel ze zaměstnání - spolupracuji naplno s OKG. Líbí se mi pomáhat lidem, zlepšovat jejich zdraví, zlepšovat životní styl... Vím, že naše práce má smysl. Děkuji OKG za tuto skvělou příležitost. 

Tomáš L., Most

Nikdy by mě nenapadlo, že bych mohla mít takové příjmy, jako u společnosti OKG. Už v prvních 3 týdnech byl můj výdělek 16 tisíc Kč k mateřské dovolené. Už tehdy jsem si říkala, že po MD bych chtěla dělat tuto práci naplno, nechtěla jsem jít do běžného zaměstnání a můj sen se splnil! OKG mi dává vše, co si přeji - přátele, zdraví, peníze, svobodu, kariérní růst. Můj život má nyní opravdu "šťávu"! Jsem vděčná, že mohu být součástí firmy a podávat pomocnou ruku dalším lidem. Všichni mají příležitost být součástí, jen je potřeba nabídnutou příležitost přijmout. Tímto i samozřejmě děkuji společnosti OKG, že tu pro nás je.
Andrea V., Brno 

Přidat se k této společnosti bylo nejlepší rozhodnutí v mém životě.  

Přidejte se k nám

Po dokončení zápisu Vám přijde originální osobní číslo pomocí kterého se můžete přihlásit na stránky a prozkoumat je.

Máte-li dotazy, nebo si nevíte rady, neváhejte mi zavolat.

Tel.: 777 074 034