FB Kids

 Factor Baze Kids
zajistí SILNOU IMUNITU vašich dětí a ZDRAVÝ VÝVOJ.

Podporuje zdravý růst a vývoj dětí díky vyváženému růstovému komplexu živin.
Vitaminy B1, B2, B3, B5, B6, kyselina listová (B9), vitamíny C a D3, vápník, hořčík, zinek, měď, jod. 

Jednotlivé složky se vzájemně doplňují, podporují a zvyšují svoji účinnost, působí v mimořádné synergii. Jako všechny produkty OKG je Factor Base Kids zcela bez chemické stabilizace. 

Factor Base Kids je jedním z mála produktů na evropském trhu, který obsahuje jako zdroj vápníku 100% přírodní multi-minerální komplex z červené řasy.

Řasa se vyskytuje pouze ve třech oblastech světa.


Hodí se dětem,
ale též stresovaným rodičům, prarodičům a manažerům...

Složky ve FB Kids jsou 100% přírodního původu. Jedná se o vysoce bioaktivní vápník a hořčík z mořských řas (Lithothamnion calcareum), extrakt ze šípku (Fructus cynosbati) a betaglukan z přírodních kvasnic. 

Pomůže zbavit se závislosti na sladkostech.

Díky unikátnímu vysoce bioaktivnímu vápníku z mořských řas je Factor Base Kids ideální pro podporu zdraví zubů, kostí a svalů nejen u dětí.

Skvělý přípravek na posílení imunity,

při bolestech v krku, virózách, chřipkách, aftech, ale i alergiích, při nevolnostech.

Díky unikátnímu vysoce bioaktivnímu vápníku z mořských řas je Factor Base Kids ideální pro podporu zdraví zubů, kostí a svalů nejen u dětí.

Obsahuje 72 stopových prvků, minerály, betaglukany, látky které nám v běžné stravě chybí.

Produkt chrání buňky našich dětí před zářením počítačů, mobilů a wifi

Poskytuje ochranu před chronickou i běžnou únavou.

Podpora výdrže a zdraví při sportu. 

Při zvýšené tělesné zátěži.

Prokázané účinky u malých i velkých

Pomáhá při osteoporóze i odvápnění kostí např. při menopauze, bolesti kloubů.

Diabetes-drží hladinu cukru v krvi.

Podporují oslabenou nervovou soustavu a psychiku.

Prováděla se rozsáhlá škála klinických pokusů:

U premenopauzálních žen, ohledně vlivu na hustotu kostí u postmenopauzálních žen. 

Provedené klinické studie prokázaly účinnost použitého mořského multiminerálního komplexu na zdraví kostí, pohybový aparát a zdraví trávicího systému

Bylo prokázáno, že poskytuje úlevu od symptomů osteoartritidy kolena, studie o zánětu potvrdila protizánětlivé účinky a studie o trávení sleduje účinnost v buňkách tlustého střeva, které reagují na vápník. 

Faktor Base Kids

Vlastnosti a ocenění

Jsme držiteli certifikace HACCP a ISO. Produkty jsou testovány v laboratořích na přítomnost nedovolených látek jako jsou pesticidy a rezidua hnojiv.

 • Zcela bez chemické stabilizace
 • Vhodná pro vegetariány
 • Bez umělých barviv
 • Bez lepku
 • Bez laktózy

Osvědčení český výrobek

Složky v produktu pozitivně ovlivňují

 • kvalitu kostí a zubů
 • obranyschopnost imunity
 • podporu normálního vývoje dětí
 • doplňování minerálů aktivních sportovců
 • správnou funkci štítné žlázy
 • účinná prevence osteoporózy
 • zlepšení činnosti svalů
 • posílení srdeční činnosti
 • funkci nervových přenosů a trávicích systémů
 • stabilizaci glykemi
 • udržování normální hladiny cholesterolu
 • podpoří přirozené odkyselení organismu
 • snížení zánětlivých pochodů v těle
 • snížení přehnaných odpovědí organismu na podněty = je vhodný pro alergiky
 • na kinetózy (cestovní nevolnosti)
 • stres (klidní nervovou soustavu)
 • posílení ledviny, močový měchýř
 • zbavení se závislosti na sladkostech
 • odvykání kouření
 • zlepšení spánku

Už jiné vitamíny nechci! :o)

Moje dcera (15 let) dostala rýmu. Vždycky z toho měla druhý den obrovskou rýmu, musela si kapat do nosu, k tomu se přidal kašel a aspoň dva dny jsem ji nechávala doma. Teď jsem už měla doma Factor Base Kids a tak jsem ho hned vyzkoušela. Brala 4 tablety denně a víte co? Po 5 dnech nebylo po rýmě ani po ničem jiném ani památky. A to zrovna dělala přijímačky. Nemusela jsem ji nechat doma, přijímačky zvládla a nemusela si ani kapat do nosu. Prostě nic, jen FBK. Malá (16 měsíců) chytla rýmu od ní - a víte, jak to s prcky chodí. Hned se jim k tomu přidají teploty. Tak jsem jí dala půlku tabletky ráno a půlku večer. Sice se píše od 3 let, ale já to riskla. Perfektní práce OKG!!! Malá neměla ani teploty a do týdne byla zdravá jako rybka. Jen jednu noc se mi budila kvůli té rýmě a trochu i kašlík. Jinak v pohodě. Už jiné vitamíny nechci :o). Díky, díky, díky.

Patricie B., Dobruška

Zkušenost od Petry K., Květnice u Prahy

Ve středu k ránu přišel můj 4 letý syn za mnou a byl nastydlý, měl teplotu - skoro 38°C, "nahuhlaný" nos a krk. Dala jsem 3 tablety Factor Base Kids, lžičku Emulips Forte, lžičku OK Alfy+ a "kapičky" z OK Gelu. Opakovali jsme 4x denně celou středu, popíjel k tomu šťávičku z OK Bety. Ve středu po 18.hodině byl fit a je!!! :o) DĚKUJI z celého srdce OKG za dokonalé pomocníky pro každou příležitost! Během pár hodin byla nemoc pryč a Marťa se těší na víkend!

Teď, co užívá dcera FB Kids, tak je fit.

Facto Base Kids jsem začala dávat dceři preventivně na posílení imunity. Má 2,5 roku a od 5 týdnů, kdy jsme byli v nemocnici, bývala často nemocná, položilo ji každé očkování. Od 6 měsíců plaveme na kurzu a i tam jsme mívali výpadky kvůli rýmám, kašli apod. Teď co užívá malá FBK, tak je fit a nemáme ani jednu zameškanou hodinu. Užívám ho i já, kojím a přes mléko dodává vitamíny synovi společně s Emulipsem a oba dva jsou /klepu/ už 3 měsíce zdraví ... doporučuji.

Iva B., Kralice nad Oslavou

Zkušenost od Tomášek K., Stará Boleslav

Malý 5 letý klučina, který má opožděný vývoj řeči - dyslálii s dysfázií a špatně se mu okysličuje mozeček, k tomu ještě je hyperaktivní. Je pod dohledem lékaře, který mu nasadil silné léky, ale bohužel se mu dělalo po nich zle a zvracel a stěžoval si na bolest hlavy. Maminka byla nucena léky vysadit. 

Chlapec začal užívat od 6/2012 Factor Base Kids (2x denně) a OK Omega-3 Complete (2x denně lžičku), OK Alfa+ (2x denně lžičku) a Emulips Forte. Jeho stav se po půl roce zlepšoval natolik, že si toho všimly i učitelky ve specializované logopedické školce zaměřené právě na výuku dětí s tímto postižením. 

Chlapec lépe spolupracuje, není tak nesoustředěný a dokonce byly první úspěchy toho, že řekl souvislou větu - sice ne tak, jako by ji řekl chlapec jeho věku, ale je tam obrovský pokrok kupředu !!!

Slovo lékaře

Je nutné dětem dodávat vitamíny a minerály ve formě doplňků stravy, nestačí jejich příjem běžnou stravou?

Vyváženost vitamínů a minerálů ve stravě je pro zdraví dětí nutná. Mnohdy nestačí pouhý přísun ovoce a zeleniny, je třeba dítěti vitamíny přidávat. 

Je nutné brát v potaz současné stravování dětí, kdy mnohým z nich chybí dostatečně pestrá strava se zastoupením všech prvků a vitamínů. Pokud děti dostávají pravidelně pestrou stravu*, postačí jim vitamíny a stopové prvky dodávat zejména v zimě a na jaře, kdy je nutný jejich zvýšený přísun.

To jsou období, kdy vitamíny ze stravy tělu nestačí. Děti ale, bohužel, většinou nemají v průběhu roku denně tak pestrou stravu, aby pokryla všechny požadavky. Proto je vhodné vitamíny a minerály dodávat, a to hlavně v zátěžových obdobích - zimním a jarním období, při nemoci a v době rekonvalescence, v obdobích s velkou zátěží a v období intenzivního růstu a dospívání.

Každé věkové období nese jiné nároky na potřebu živin, vitamínů a stopových prvků. Factor Base Kids v sobě obsahuje složku vitamínovou a složku stopových prvků - minerálů. Jejich množství ve Factor Base Kids je uzpůsobeno nárokům dětí ve věku od 3 do 6 let a dětí starších 6 let. (*Důležitým zdrojem vlákniny, vitamínů a minerálních látek je ovoce a zelenina. Denní množství by se mělo pohybovat okolo 300 - 350 g v až pěti dávkách.)

Beta-glukany a nádory 

Velice nadějné jsou výsledky u zhoubných nádorů. Beta glukan působí jednak přímo, jednak nepřímo.
Zvýšení imunity velmi účinně vyrovnává její deficit a na buňky působí přímo cytostaticky. Jako přírodní látka působí selektivně, tedy ničí jen nádorové buňky. 

Klinická studie provedená s recidivou zhoubného nádoru po operaci a ozařování prsu prokázala, že po aplikaci beta-glukanu docházelo k úplnému vyléčení. Studie na zvířatech s anaplastickým nádorem prokázala ve skupině léčené beta-glukanem až neuvěřitelných 80 % přežití vzhledem ke 100% úmrtnosti v neléčené skupině. 

Beta-glukan nachází své uplatnění i při léčení dlouhodobých nemocí, jako jsou kardiovaskulární onemocnění, cukrovka, ale i vyšší věk s větší náchylností k infekčním chorobám.


Složení FB Kids

Fruktóza 434 mg,
vápník 123 mg (tj. 15 % RHP*),
hořčík 75 mg (20 % RHP),
vitamin C 60 mg (75 % RHP),
betaglukan 50 mg
niacin 16 mg (100 % RHP),
extrakt ze šípku 10 mg, 
beta-karoten 10 % 6 mg,
kyselina pantothenová 5 mg (83 % RHP),
zinek 4,3 mg (43 % RHP),
vitamin B2 (riboflavin) 1,4 mg (100 % RHP),
vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 1,4 mg (100 % RHP),
vitamin B1 (thiamin-hydrochlorid) 1 mg (91 % RHP),
měď 0,4 mg (40 % RHP),
kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová) 100 μg (50 % RHP),
jód 53 μg (35 % RHP),
selen 30 μg (55 % RHP),
vitamin D3 (cholekalciferol) 4 μg (80 % RHP). 
přírodní aroma: jahoda, vanilka,sladidlo: steviol-glykosidy, 

Potahovací směs: hydroxypropylmethylcelulóza, aroma: jahoda, sladidlo: steviol-glykosidy. *RHP: referenční hodnota příjmu
Doporučené dávkování: Děti od 3 do 6 let 1 tableta za den. Děti od 6 let 2 tablety za den. Doporučuje se tablety rozžvýkat nebo nechat rozpustit v ústech, nejlépe během jídla nebo těsně po něm.

Zkušenost od Andrea H., Praha

Mé děti (3 a 7 let) byly často nemocné, ale už 3 měsíce užívají produkty OKG - Factor Base, OK Omega-3 Complete nebo OK Alfa+. Začaly chodit do školy a školky, kde je hodně dětí v tomhle čase nemocných, ale moje dětí se drží! Dokonce nechytly od tatínka angínu, což se dřív nestávalo. :-) A tatínkovi jsme teď nasadili taky OKG produkty, protože nevěřil, že fungují a já je užívám taky - na lepší trávení Emulips Forte. Děkuji, že existujete a budeme i nadále věrní OKG!

Zkušenost od Veronika S., Březůvky

Dcera bývala ve školce pořád nemocná - 1 až 2 týdny doma, pak třeba 3 týdny ve školce a zase doma. Měla velmi zvětšené nosní mandle, dokonce nám paní doktorka doporučila nechat je vytrhnout. Začala jsem dceři pravidelně dávat OK Alfu+ - a mandle se postupně zmenšily a čas, kdy byla ve školce, se o trochu protáhl. Minulý rok firma OKG na trh uvedla nový produkt Factor Base Kids a dcera ho začala užívat v září 2012, kdy nastoupila do 1. třídy. V září ještě byla asi týden nemocná, pak sem tam nachlazená a když po cca 3 měsících ve škole propukla epidemie, kdy se jedna ze škol opakovaně na pár dnů zavřela, epidemie se zde pořád točila, děti mívaly horečky, průjmy, zvracely, některé to potkalo i 2x během týdne či 14 dnů - naše dcera vše prostála bez problémů! Dokonce nastala i situace, že jezdila skoro celý týden sama školním autobusem, kterým z naší obce jezdí cca 8 dětí. Takže radost obrovská :-)! Pak v březnu jsme byly na 5 dnů u tchýně, která měla chřipku i s manželovou babičkou a obě "zalehly", ale dcera i my jsme vše prostály bez problémů :-)! Děkuji za OKG.

Zkušenost od Milada G., Orlová Lutyně

Můj starší vnuk dostal horečku. Odpoledne jsem mu dala 2 tbl. Factor Base Kids. V noci se zapotil tak, že jsem ráno měla mokré všechno - od polštáře až po matraci, ale on byl bez teploty a už ji nedostal. Začala se mu ale spouštět rýma, tak jsem rozředila OK Gel v trošce převařené vody a kapala mu do nosu asi 3x za den a rýmu už nedostal. Jsem vděčná za to, že výrobky tak pomáhají! Věřím na přírodní medicínu, protože ta nám nezanáší organismus žádným balastem.

Objednejte si tento produkt za 705 Kč

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.