OK Gama +

Doplněk stravy určený k harmonizaci cévní, pohybové a nervové soustavy.


Příznivě ovlivňuje stav a funkci oběhového systému (včetně podpory normální hladiny cholesterolu).

Vynikající na klouby a kosti, omezí zánětlivé stavy v kloubech, stimuluje regeneraci chrupavky.

Napomáhá mineralizaci kostí, při osteoporóze

 • Redukuje aktivitu enzymů degradujících chrupavku, aktivuje enzymy řídící její regeneraci a rovněž stimuluje tvorbu kolagenu.
 • Pomáhá regulovat absorpci vápníku z potravy a hladinu vápníku v krvi, zvýší jeho hladinu ve Vašem těle a stimuluje jeho ukládání do kostí, což vede ke zvýšení jejich pevnosti.
 • Předchází makulární degeneraci oční sítnice.
 • Unikátní vazba organického křemíku (Si) a jeho vzácná kombinace s ostatními ingrediencemi výrobku OK Gama+ je nezbytná pro zajištění pevnosti a integrity vnitřní výstelky všech cév.
 • Stimuluje cirkulaci krve, obsahuje životně důležité, v tucích rozpustné, vitamíny a brání vyplavování vápníku (Ca) z Vašeho organismu.

OK Gama+ díky vysokému obsahu a čistotě omega-3 nenasycených mastných kyselin podporuje a posiluje 

 • kardiovaskulární systém, příznivě ovlivní stav a funkci srdce a cév. 
 • pomůže udržet žádoucí hladinu cholesterolu.
 • podpoří normální krevní tlak.
 • prospívá očím, vlasům, nehtům, pleti. 

Při řadě onemocnění může OK Gama+ působit jako vhodný podpůrný prostředek léčby, protože díky vysokému obsahu biologicky aktivních látek

 stojí na pomezí potraviny a léku.

OK Gama+ je vyrobena z unikátních a vysoce čistých ingrediencí, které zaručují tu nejlepší kvalitu výrobku.

Základními účinnými složkami přípravku jsou

 • rybí olej (deodorizovaný se zvýšeným obsahem omega-3 mastných kyselin EPA a DHA),
 • řepkový olej (z bezerukových a bezglukosinolátových odrůd řepky) a jeho deriváty,
 • mletá semena sezamu indického,
 • mletá nať přesličky rolní, 
 • suchý extrakt rozmarýny lékařské obohacené vitamíny E, A a D3. 
 • Přípravek je ochucen přírodním sladidlem - a přírodním pomerančovým aromatem.

Jako všechny produkty OKG je OK Gama+ zcela bez chemické stabilizace.

Proč užívat OK GAMA +

Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, jsou velice důležité např. V TĚHOTENSTVÍ A PŘI KOJENÍ. Bylo prokázáno, že tuky z mořských ryb jsou velmi důležité až nezbytné nejen v období těhotenství, zejména v posledním trimestru, ale pak i v období kojení. EPA a DHA z mořských ryb snižují riziko nízké porodní hmotnosti dětí, jsou také nezbytné pro správný VÝVOJ MOZKU, očí případně spermií u plodu.

EPA a DHA prochází nejen přes placentu do rostoucího plodu, ale po narození se dostávají do těla novorozence spolu s mateřským mlékem. Proto nejen ženy a dívky, ale i těhotné a kojící matky by měly v dostatečném množství konzumovat tuky z mořských ryb. I pro další vývoj novorozence jsou tuky z mořských ryb významné, protože 

snižují riziko vzniku velkého množství onemocnění srdce, ale i atopického ekzému, astmatu, psychiatrických a autoimunitních onemocnění. 

EPA a DHA ovlivňují i psychiku, kdy za velmi závažnou poruchu psychiky je považována laktační psychóza, tedy stav spojený s těhotenstvím a projevující se nepříznivými psychickými projevy. Bylo také prokázáno, že ženy s prokazatelně vyšší koncentrací DHA v mléce, stejně jako s vyšší spotřebou mořských produktů jsou mnohem méně ohroženy vznikem poporodní deprese. OK Gama+ má navíc vysoký obsah minerálů a vitamínů potřebných právě v těhotenství a při kojení.

Omega-6 oleje (obsažené v rostlinných olejích) musí být konzumovány ve správném poměru k omega-3 olejům. Pokud se tato rovnováha posune ve prospěch přílišné konzumace omega-6 olejů, buněčné membrány produkují chemikálie zvané cytokiny, které způsobují záněty. Dnešní strava obsahuje extrémní nepoměr mezi těmito oleji. Nerovnováha se pohybuje mezi 15:1 až ke 30:1 ve prospěch omega-6. To znamená obrovské množství cytokinů způsobujících záněty. Optimální a zdravý poměr by měl být 3:1, v OK Gama+ jsou nenasycené mastné kyseliny omega-3, omega-6 a omega-9 v přibližné rovnováze.

Doporučená denní dávka omega-3 mastných kyselin je 0,5 - 4 g / den vč. běžné stravy.
OK Gama obsahuje EPA 260 mg a DHA 302 mg v denní dávce 10 ml přípravku. 

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.