OK Beta +

OK Beta+ obsahuje látky, které jsou součástí základní struktury chrupavky, dále látky, které zabezpečují její pružnost.a především blokuje aktivitu enzymů, které narušují její strukturu. 

Regenerace kloubů a zpevnění kostí

 • OK Beta+ tedy hraje zásadní roli v reparaci a regeneraci kloubů. Navíc je zdrojem organicky vázaného vápníku (Ca). Díky své unikátní vazběnejvyšší vstřebatelnost z vápenatých solí Ca a výbornou snášenlivost v organismu.
 • OK Beta+ hraje pozitivní roli nejen ve zpevňování kostí, ale zároveň také v udržování acidobazické rovnováhy a účasti na svalové kontrakci, včetně srdeční činnosti. 

Posílení ledvin a životní energie

 • Zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů. OK Beta+ pomáhá omezovat nadměrnou kyselost organismu, která může vést k velmi vážným zdravotním problémům (únava, migrény, kožní onemocnění, alergie, zažívací problémy, revma, záněty kloubů, osteoporóza...).
 • Podporuje pročištění organismu, 
 • harmonizuje střevní funkci, urychluje průchod střevního obsahu, zvyšuje obsah stolice
 • posiluje kondici, odolnost a obranyschopnost. 
 • Pomáhá při osteoporóze, artróze, artriditě. 
 • Vhodná na dnu, lupénku, atopický ekzém, migrény.
 • Pozitivně působí na udržení ženských sexuálních funkcí.
 • Dodává vápník, hořčík, vlákninu, celkově zásadotvorná. 
 • Vhodná pro těhotné i kojící ženy. 
 • Pomáhá při snižování tělesné hmotnosti.

Vysoká vstřebatelnost

OK Beta+ se užívá jako nápoj, ne ve formě tablet - je tak vstřebatelnější. Proces vstřebávání začne již v ústech a nápoj je velmi rychle stráven. Stravitelnost nutričních látek je maximální, což je výhodné především pro staré a vážně nemocné lidi. S přibývajícím věkem totiž klesá schopnost organismu vstřebávat živiny (špatné kousání, pomalá peristaltika, ...), proto OK Beta+ ve formě směsi k přípravě nápoje nabízí dokonale přístupné nutriční látky, které mají na organismus mimořádně blahodárné a revitalizující účinky. Navíc touto formou doplňujeme pitný režim.

Pro správnou vstřebatelnost vápníku je nezbytný také vitamín D, proto doporučujeme doplnit OK Beta+ výrobkem OK Omega-3 Complete nebo OK Gama+, které obsahují vysoké množství vitamínu D. 

Pro diabetiky

Diabetikům prospívá strava snižující kyselost organismu. Regulací zásaditosti OK Beta+ upravuje průchod cukrů skrze střevní stěny. Tím se hladina cukru v krvi postupně normalizuje. OK Beta+ ovlivňuje metabolismus krevního cukru a pomáhá stabilizovat jeho hladinu v krvi - je tedy pro diabetiky velice vhodná. Doporučili bychom ji doplnit dalšími výrobky OKG: Emulipsem Forte a OK Alfou+ ke stimulaci činnosti slinivky břišní a OK Omegou-3 Complete, která, mimo jiné, díky zvýšenému obsahu omega-3 mastných kyselin, napomáhá optimalizaci glykémie.

Vápník v lidském těle 

Minerální látky jsou pro organismus nezbytné. Každý člověk ke svému životu potřebuje určité množství minerálních látek a vitaminů. Ty jsou dodávány z vnějšího prostředí ve formě stravy a vody. Jsou nutné pro tvorbu jak organických částí člověka, tak i pevných anorganických kostí a zubů.

 Často stačí až jedna miliontina gramů určitého prvku do organismu v pravý čas a člověk se cítí zdráv.

Mezi nejzákladnější anorganické látky, které lidské tělo nutně denně potřebuje patří vápník a fosfor zodpovídající především za zdravé zuby a kosti. Vápník se v těle nachází nejen v kostech a zubech, ale také v tělesných tkáních, kde se podílí na stazích svalů (i myokardu - srdečního svalu) a srážlivosti krve, přispívá k úpravě krevního tlaku. Dále vápník přispívá k urychlenému vstřebávání dvojmocného železa, takže napomáhá činnosti nervového systému. Vápník a sodík regulují v organismu vodní hospodářství, normalizují srdeční rytmus a pomáhají při vylučování odpadových látek.

Pro ukládání vápníku na správná místa v těle je naprosto nezbytný fosfor - důležitý je ale poměr vápníku a fosforu - 2:1 ve prospěch vápníku. Pokud je v těle fosforu neúměrně více než vápníku, začne tělo jejich hladinu vyrovnávat a "sbírat vápník, kde se dá". V krajních případech tedy může dojít i k jeho odebírání z kostí, což může mít velmi neblahé následky. 

Proto, z důvodu vysokého obsahu fosforečnanů, doporučujeme vyhnout se především colovým nápojům, taveným sýrům a dalším potravinám obsahujícím fosforečnany.

SLOŽENÍ: rozpustná pšeničná vláknina, tolice vojtěška (Medicago sativa) - suchý extrakt, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, citrát vápenatý, fruktóza (sladidlo), citrono-mátové přírodní aroma
Text nebo jeho části jsou použity z webu OKG.

Produkt můžete koupit přímo u výrobce za velkoobchodní cenu.
Klikem na tlačítko koupit budete převedeni na registrační formulář do e-shopu OKG.