OK Beta +

OK Beta+ obsahuje látky, které jsou součástí základní struktury chrupavky, dále látky, které zabezpečují její pružnost.a především blokuje aktivitu enzymů, které narušují její strukturu. 

Posílení ledvin a životní energie

 • Zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů. OK Beta+ pomáhá omezovat nadměrnou kyselost organismu, která může vést k velmi vážným zdravotním problémům (únava, migrény, kožní onemocnění, alergie, zažívací problémy, revma, záněty kloubů, osteoporóza...).
 • Podporuje pročištění organismu, 
 • harmonizuje střevní funkci, urychluje průchod střevního obsahu, zvyšuje obsah stolice
 • posiluje kondici, odolnost a obranyschopnost. 
 • Pomáhá při osteoporóze, artróze, artriditě. 
 • Vhodná na dnu, lupénku, atopický ekzém, migrény.
 • Pozitivně působí na udržení ženských sexuálních funkcí.
 • Dodává vápník, hořčík, vlákninu, celkově zásadotvorná. 
 • Vhodná pro těhotné i kojící ženy. 
 • Pomáhá při snižování tělesné hmotnosti.

Regenerace kloubů a zpevnění kostí

 • OK Beta+ tedy hraje zásadní roli v reparaci a regeneraci kloubů. Navíc je zdrojem organicky vázaného vápníku (Ca). Díky své unikátní vazběnejvyšší vstřebatelnost z vápenatých solí Ca a výbornou snášenlivost v organismu.
 • OK Beta+ hraje pozitivní roli nejen ve zpevňování kostí, ale zároveň také v udržování acidobazické rovnováhy a účasti na svalové kontrakci, včetně srdeční činnosti. 

Vysoká vstřebatelnost

OK Beta+ se užívá jako nápoj, ne ve formě tablet - je tak vstřebatelnější. Proces vstřebávání začne již v ústech a nápoj je velmi rychle stráven. Stravitelnost nutričních látek je maximální, což je výhodné především pro staré a vážně nemocné lidi. S přibývajícím věkem totiž klesá schopnost organismu vstřebávat živiny (špatné kousání, pomalá peristaltika, ...), proto OK Beta+ ve formě směsi k přípravě nápoje nabízí dokonale přístupné nutriční látky, které mají na organismus mimořádně blahodárné a revitalizující účinky. Navíc touto formou doplňujeme pitný režim.

Pro správnou vstřebatelnost vápníku je nezbytný také vitamín D, proto doporučujeme doplnit OK Beta+ výrobkem OK Omega-3 Complete nebo OK Gama+, které obsahují vysoké množství vitamínu D. 

Pro diabetiky

Diabetikům prospívá strava snižující kyselost organismu. Regulací zásaditosti OK Beta+ upravuje průchod cukrů skrze střevní stěny. Tím se hladina cukru v krvi postupně normalizuje. OK Beta+ ovlivňuje metabolismus krevního cukru a pomáhá stabilizovat jeho hladinu v krvi - je tedy pro diabetiky velice vhodná. Doporučili bychom ji doplnit dalšími výrobky OKG: Emulipsem Forte a OK Alfou+ ke stimulaci činnosti slinivky břišní a OK Omegou-3 Complete, která, mimo jiné, díky zvýšenému obsahu omega-3 mastných kyselin, napomáhá optimalizaci glykémie.

Vápník v lidském těle 

Minerální látky jsou pro organismus nezbytné. Každý člověk ke svému životu potřebuje určité množství minerálních látek a vitaminů. Ty jsou dodávány z vnějšího prostředí ve formě stravy a vody. Jsou nutné pro tvorbu jak organických částí člověka, tak i pevných anorganických kostí a zubů.

 Často stačí až jedna miliontina gramů určitého prvku do organismu v pravý čas a člověk se cítí zdráv.

Mezi nejzákladnější anorganické látky, které lidské tělo nutně denně potřebuje patří vápník a fosfor zodpovídající především za zdravé zuby a kosti. Vápník se v těle nachází nejen v kostech a zubech, ale také v tělesných tkáních, kde se podílí na stazích svalů (i myokardu - srdečního svalu) a srážlivosti krve, přispívá k úpravě krevního tlaku. Dále vápník přispívá k urychlenému vstřebávání dvojmocného železa, takže napomáhá činnosti nervového systému. Vápník a sodík regulují v organismu vodní hospodářství, normalizují srdeční rytmus a pomáhají při vylučování odpadových látek.

Pro ukládání vápníku na správná místa v těle je naprosto nezbytný fosfor - důležitý je ale poměr vápníku a fosforu - 2:1 ve prospěch vápníku. Pokud je v těle fosforu neúměrně více než vápníku, začne tělo jejich hladinu vyrovnávat a "sbírat vápník, kde se dá". V krajních případech tedy může dojít i k jeho odebírání z kostí, což může mít velmi neblahé následky. 

Proto, z důvodu vysokého obsahu fosforečnanů, doporučujeme vyhnout se především colovým nápojům, taveným sýrům a dalším potravinám obsahujícím fosforečnany.

SLOŽENÍ: rozpustná pšeničná vláknina, tolice vojtěška (Medicago sativa) - suchý extrakt, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, citrát vápenatý, fruktóza (sladidlo), citrono-mátové přírodní aroma
Text nebo jeho části jsou použity z webu OKG.

Reference

Bolesti kloubů

Na podzim 2014 mi začaly bolesti kolene, užívala jsem různé produkty z lékaren.Trpím řadu let artrózou drobných kloubů na rukách, mé prsty různě pobolívají, jsou ztuhlé. Jako dárek jsem dostala od dětí OK Betu+ a OK Gamu+, užívám od vánoc a cítím se lépe. Bolestí jsou jen u změny počasí, ale s tím už počítám, dokonce lépe spím. Objednávám si další balení.

Helena N., Karviná

Záda mě přestaly bolet už po týdnu užívání

První těhotenství bylo plné bolesti zad, trpěla jsem od 18. týdne, kdy jsem každý den cvičila cíleně na bederní páteř a manžel mě musel masírovat, abych vůbec ráno byla schopná vstát z postele. Navíc jsem byla hrozně oteklá a měla zácpu. Ve druhém těhotenství to bylo úplně jiné. Bolesti začaly již v 10. týdnu. Ve 13. týdnu jsem začala užívat OK Betu+, aby miminko bralo vápník z Bety a ne ze mě. A již po týdnu užívání mě přestaly bolet záda. Navíc díky Emulipsu jsem neměla otoky, neměla zácpu, pálení žáhy a jiné nepříjemnosti v těhotenství. Přiznávám, že díky výrobkům jsem prožila naprosto pohodové těhotenství. A také díky tomu uvažujeme s manželem o třetím miminku. :-) A to jsem ještě nezmínila, že jsem otěhotněla během měsíce!

Radka K., Jamné nad Orlicí

Všechno se lepší...

Mám z 1/3 prasklý obratel, takže musím nosit korzet. Nemohla jsem sedět a měla jsem infekci močového měchýře a špatné zažíváni. Začala jsem brát výrobky OKG a už se to všechno lepší. Záda už tak nebolí, moč už tolik není cítit, zažíváni se mi také lepší. Proto děkuji všem za výrobky OKG.

Vlasta K., Libina

Ischias? Za 1 den se mi podstatně zmírnila bolest bez léků a obstřiků!

Právě v den, kdy mi doručili produkty, mi "seklo" v kříži. Tak silně, že jsem se pohybovala jen s hroznými bolestmi. Každý krok byl pro mě utrpením. Řekla jsem si, že nezavolám pohotovost, aby mi dali obstřiky, ani si nezapnu ultračervený zářič, ale vyzkouším OKG produkty, jestli skutečně fungují tak, jak se o nich píše. Podle návodu jsem 3x za den vzala Emulips, OK Alfa+, OK Beta+ a Factor Base. Před spaním jsem se už pohybovala, sice s bolestmi, ale bez hole. Dokázala jsem vlézt i do vany (ráno by to byl neskutečný výkon). Takže za jeden jediný den se mi podstatně zmírnila bolest! Navíc jsem měla fantastickou noc. I přes bolest zad jsem měla pocit, jakoby celé moje nitro bylo zdravé. Netlačily mě játra, nebolel žaludek, nebolely střeva, dýchalo se mi výborně, neměla jsem "nepokojné nohy" a celou noc jsem spala. I ráno bylo jiné než jindy, kdy jsem mívala pocit únavy. Vstala jsem čilá a odpočinutá. Nejsem zvyklá přehánět, ale tento zázrak se skutečně stal! Druhý den zádové svaly po ischiasu stále bolely, ale cítila jsem, že už byly uvolněné a bolest přecházela. Nevzala jsem ani lék na bolest ani ohřívač. Uvědomila jsem si, že za tu možnost léčit se bez lékařů a chemie není žádná částka příliš vysoká. Děkuji OKG a za všechno jsem vděčná!

Jana K., Bratislava


Objednejte si OK Beta+

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.