Tajemství partnerů OKG

25.10.2018

Být partnerem ve společnosti OKG má mnoho výhod a v tomto článku se dovíte, co v tom je, proč jsou lidé v OKG tak šťastní a proč ve společnosti zůstávají po mnoho let.

Účinné 100% přírodní potravní doplňky je výhoda číslo jedna.

Již od malých dětí pozorujeme, že se potýkáme s mnoha zdravotními problémy způsobené chudou stravu na životně důležité látky, které tam dle doložených studií kdysi byly ale dnes už nejsou. Málokdo má rád, když je denně unavený, podrážděný, bolí ho žaludek, je často nemocný, bolí ho záda, klouby či hlava. Nezbývá nic jiného než sáhnout po potravním doplňku a tím svůj jídelníček zkvalitnit, obohatit a zároveň tím vyřešit problémy, které nám způsobuje.

Lidé se s OKG cítí lépe, doplňky se stávají jejich každodenní součástí, milují je. Láska a zdraví jim přirozeně přináší pocit štěstí.

Pravidelné užívání se odmění již první měsíc úlevou a přílivem energie. Proč členy to je finančně výhodné, za pravidelné nákupy dosáhneme na nejnižší ceny a sem tam, skoro každý měsíc dostáváme jeden či více produktů pro sebe zdarma, jako dárek a poděkování za péči o své zdraví i své rodiny. Málokdo se rozhodne od užívání opustit a vrátit do starého nefunkčního jídelníčku a životního stylu, který ho dovedl až k nemoci. 

Kdo by se chtěl opět trápit nemocemi a omezovat se ve svém životě? 

OKG užívá nejširší okruh uživatelů. 

Naše potravní doplňky užívají všichni už od narození až po stáří.

Tohle je dobré vědět pro ty, co rádi využijí možnosti spolupráce. Což je prosté, přirozené a každý to dělá. Dělíme se o své zkušenosti a radosti. 

Dám příklad:" Ahoj Moni, hezké tričko. Díky, je z Tesca jenom za 250 Kč. "Kámoška běží, koupí tričko a já z toho mám tak akorát...doplňte si sami.
Když toto uděláte v OKG, dostanete z firmy finanční odměnu.

Miminka a maminky

Jsou vhodné pro miminka, např. OK Gama+  kvůli přírodnímu vitamínu D, který je doporučován dětskou lékařkou, s tím rozdílem, že lékaři předepisují umělý vit. D, který s sebou nese jako každý lék vedlejší účinky. Miminku může způsobit zažívací potíže, špatnou náladu, plačtivost a mnoho dalšího. Hojně je využíván Emulips Anýz, který ulevuje miminkům od kolik a zácpy, také po něm miminka lépe a déle spinkají. Milují ho i maminky, které s ním po porodu rychleji a zdravě hubnou. Ve školkovém a školním věku jsou nedocenitelné FB Kids se kterými mají děti tak silnou imunitu, že hravě zvládnou jak očkování tak školní nemoci.

Všichni pracující

V produktivním věku naše doplňky ocení opravdu každý. Maminky na doplnění vitamínů a minerálů po porodu, pro kvalitnější mléčko a sílu vše zvládnout. Tatínkové aby zvládli lépe stres a pracovní vytížení. Přece jen mají teď více zodpovědnosti. Sportovci si chválí Faktor Base NO a OK Tau na prokrvení a lepší růst svalové hmoty, taky pro podporu energie.
Manažeři využijí MigrenOut, který uleví od bolestí páteře, hlavy, zmírní tlak z pracovního nasazení a lépe usínají. Dále vitamíny na ochranu před zářením, podpora imunity, srdce, vlastně všech tělních systémů. Je toho skutečně mnoho co pro sebe můžete s doplňky OKG udělat a myslím, že více energie a méně stresu by se dnes hodilo každému. A s tímto dokáží produkty krásně pomoci. Mnoho lidí využívá i možnosti vyměnit chemické antidepresiva za naše přírodní.

Babička i dědeček

Senioři jsou vděční, že i ve svém krásném věku jsou pohyblivý díky OK BETA a můžou si užít svých vnoučat, pomůžou dětem a občas si vyrazí na túru s dalšími čipernými děvčaty a hochy. Hojně si nakupují Omegu 3 complete, protože pak nemusí jíst prášky na tlak a cholesterol. Produkt FB AntiAge se stal oblíbenou záležitostí, protože podporuje a napravuje právě ty neduhy, se kterými se každý český senior potýká. Od zažívání, přes srdíčko, cévy, klouby až po kvalitní spánek a nové životní energie. AntiAge je skutečný životabudič.

Posledním benefitem, který vám prozradím a má ohromný vliv na lidské zdraví je umění vybudovat skutečné přátelství a krásné lidské vztahy. A jak dnes víme, vztahy ohromným způsobem ovlivňují naši psychiku i celé tělo, tedy se podílí na utváření zdraví nebo nemoci. Je jen na nás zda se vydáme cestou srdce a budeme tvořit lásku sám k sobě, svému tělu a okolí, nebo si vybereme opak.


Cesta srdce vede přes OKG Family, vítejte mezi námi.