Zdraví pro lenochy

09.08.2019

Jóga pro líne

Pružné, ohebné tělo a více energie

Chtěli by jste být více ohební, mít pružné tělo, více energie ale jste líní cvičit? Zkuste thajskou masáž, říká se jí totiž jóga pro líné. Tato masáž je kouzelná a velmi komplexní. Olejové masáži často předchází uvolnění svalů, fascií a pasivní protažení celého těla. Protažení se podobá  praktikování jógy. Dokonce jsou názory, že pasivní protažení při thajské masáži je více účinné než jóga. Já jsem dost líný člověk a proto se mi líbí masáže, kde masér provede spoustu přínosné práce za mě. Dokonce i lenoch může těžit z účinků jógy aniž by sám cvičil a účinek na pružnosti těla se stejně dostaví, stejně jako příval energie díky lepšímu prokrvení svalů. A co je prokrvené, je zdravé. Dokonalé prokrvení svalů a všech orgánů můžete podpořit i bez cvičení s tímto pomocníkem. Nejlepší na tom je, že je to minimálně stejně účinné a k tomu SNADNÉ.

Razantní změna stravy

Zrovna letí raw, bio, vege

Přesně takhle to může fungovat i s prací na svém zdraví pomocí jídla. Můžeme se zcela vzdát jídla na které jsme zvyklý, chutná nám, jíme ho s potěšením ale na zlepšení zdraví není nic moc. Jedna možnost je zcela změnit jídelníček, zrovna je in raw, bio, vege apod., musíte se naučit  vařit jinak, s jiných surovin, poradit se výživovým poradcem co a jak, sehnat recepty a často i drahé přístroje na přípravu takového jídla. A když to dokážete, zcela jistě ucítíte výsledky. Jen je tu jedno ale...není to tak lehké vše změnit a včlenit do běžného života. Věřte, že vím o čem mluvím, takových pokusů o změnu stravy jsem už pár zažila.

Varianta pro lenochy

No a druhá možnost, pro ty lenochy jako jsem i já, nebo lidi, co neumí vařit, nebo nemají přístup ke kvalitním potravinám, nebo jim v tom brání něco jiného, je zde možnost rychlejší, jednodušší a při tom stejně účinná. Ke svému nedokonalému jídelníčku přidat něco, co z něj udělá kvalitnější jídelníček. Jednoduše doplníte to, co v jídle nemáte. Takto si zajistíte dostatek životně důležitých látek, které potřebujete k vylepšení zdraví. Ano myslím vitamíny, minerály, zdravé tuky, aminokyseliny, vlákninu atd.

Vždy se vrátím ke starému dobrému

Já jsem tuto cestu pro líné zvolila, po té co mi selhalo mnoho odborných výživových směrů. Jím téměř jako dřív, doplňuji své jídlo o vitamíny a různé bylinky a i tak se můj nepříznivý stav po chemoterapii rapidně zlepšil. Ze široké nabídky potravních doplňků jsem si vybrala doplňky české výroby od společnosti OKG, hlavně proto že mi rychle pomáhají a na mě prostě fungují úžasně. Také jsou cenově výhodné, snadné na užívání a složení je tak komplexní a silné, že jeden produkt vydá za 3-17 jiných produktů. Zkrátka jsou funkční a vyplatí se i finančně.

Díky lenosti vznikají úžasné věci

Pokud i vy patříte mezi línější, nebo nejste připraveni kompletně změnit to co jíte a přesto by jste si přáli něco na svém zdraví vylepšit, je zde možnost i pro vás. Na zdraví má právo každý a pro každého se najde způsob, jak se ke zdraví přiblížit. Lenost není dobrá vlastnost ale díky ní už vzniklo mnoho geniálních produktů pro ulehčení života lidí a jedním z nich je i komplexní řada potravních doplňků OKG. Asi není náhoda, že tyto doplňky vymysleli a vyrobili právě Češi a jejich první produkt byl na to, aby nám rychleji slehlo po obědě, když si s chutí dáme knedlo, vepřo a zelo. Ve své praxi vidím, že tyto produkty představují přesně to, co mnozí hledají a přivítají. Produkty silné, účinné a jednoduché na použití.  

Další články na blogu

Únava střídá vyčerpání, nechuť cokoliv dělat, blbá nálada, podrážděnost atd. V zimně do jisté míry když se člověk koukne z okna přijatelné, ale jen krátkodobě. Pokud to trvá déle, byla bych k sobě pozornější a zjistila co mému tělu kromě sluníčka chybí, nebo co chybí v mém životě obecně.
Řekla bych, že únava je to nejčastější co slýchávám...

Denně jíst čerstvé ovoce a zeleninu, bylo pro mne holku z vesnice naprostá samozřejmost. Neznala jsem nemoci, typu alergie, astma, kožní problémy a téměř jsem nemarodila. A stejné to bylo i s mou rodinou.

Jsou vyrobeny pouze z přírodních látek, zcela bez chemické stabilizace, bez lepku, parabenů a jiných chemických látek. Notifikované na MZ ČR, co se píše na obale, to tam skutečně je.

Doplňky stravy uváděné na trh společností OKG, s.r.o. již po řadu let se vyznačují jedinečným charakterem, který je zcela odlišuje od ostatních obdobných výrobků. Tyto výrobky jsou primárně určeny na podporu udržování fyziologické rovnováhy a harmonie v organismu, anebo pokud tato harmonie byla narušena, tak na podporu jejího znovunabytí. Udržování...