10 důležitých kroků na cestě za zdravím

21.08.2019

Člověk, který chce vzít své zdraví do vlastních rukou je člověk


Který sám aktivně hledá příležitosti a možnosti,

 jak si své zdraví zlepšit, či udržet v dobré kondici. Rozhodně ho nedává do rukou jiných. To dělají lidé, kteří mají minimální zodpovědnost za své zdraví a je jim dobře v komfortní zóně.

Když uslyší verdikt od doktora, nechá si od něj odstup 

Výsledek si může ještě nechat jinde ověřit. Nepanikaří a nevidí svůj život hned na černé listině.

Má víru v to, že se uzdraví

Kdo nevěří, jakoby se rovnou vzdal. Kdo věří, přirozeně hledá způsoby jak se uzdravit a to samé dělá každá buňka v jeho těle.


Zaměří svou pozornost na zdraví

Slyšeli jste už o tom, že kam zaměříte svou pozornost tam jde vaše energie a tam se něco rodí a roste. Když zaměříte pozornost na zdraví místo na nemoc, automaticky podporujete svůj proces uzdravování. Myslete na to jaké to bude až budete zdraví, co budete dělat, s kým a jak se u toho budete cítit.

Začne pracovat na tom, aby měl pohyb 

Nejlépe na čerstvém vzduchu a zdravější stravu, kterou doplní např. našimi kvalitními potravinovými doplňky 100% přírodního obsahu

Hýčká si svou mysl/ducha 

Např.: čte knížky osobního rozvoje, poslouchá nahrávky, relaxační hudbu, najde si čas na meditace, modlitbu, setkání s přáteli

Zlepšuje vztah k sobě

Odpustí sobě a všem, kterým potřebuje odpustit. Pokud si v sobě budete držet křivdu, zlobu, agresi, koho myslíte, že tyto negativní pocity užírají? Kdo je intenzivně cítí ve svém těle? 

Dá si dostatek času a prostoru na postupné změny, je vytrvalý

Zrovna jako strom nevyroste za měsíc, tak i naše tělo potřebuje dostatek času ke své nápravě. Zvláště pokud jsme se mu nevěnovali desítky let, teď mu o to víc času musíme dopřát. 

Najde si přátele

Se kterými může sdílet zkušenosti a podporovat se na podobné cestě. Sdílená radost dvojnásobná radost.

Vytváří si harmonické prostředí

Místo kde žijeme nemusí být vybaveno drahým a luxusním nábytkem. Důležité je, se cítit příjemně, klidně a bezpečně a s láskou o něj pečovat.