V čem jsou produkty OKG vyjímečné?

10.08.2019

Přírodní suroviny

Jsou vyrobeny pouze z přírodních látek, zcela bez chemické stabilizace, bez lepku, parabenů a jiných chemických látek. Notifikované na MZ ČR, co se píše na obale, to tam skutečně je.

Násobení účinku

Spolehlivě účinné jednotlivě, ještě větší účinnost při spolupůsobení. Při užívání více produktů se účinnost násobí, působí synergicky.

Podporují samouzdravovací děje

Obsahují vysoké množství nezbytných látek, vitamínů a minerálů, které startují samouzdravovací procesy v těle.

Každý produkt je vyroben tak aby působil na buněčné úrovni, jsou pro tělo vysoce vstřebatelné, nemůže se stát, že tělem jen tak projde bez účinku.

Energie pyramidy a záměru

Jsou nabité energií, vyrábí se v prostorech  ve tvaru pyramidy.

Do výrobků je vložen čistý záměr - pomoci lidem k uzdravení a získání vnitřní harmonie. Jsou vyráběny s velkou pečlivostí a láskou k lidem.

Silnější než běžné doplňky 

Na rozdíl od užívání samotných bylin, jsou několikrát silnější a proto jsou na hranici přírodního léku. Nemají žádné nežádoucí vedlejší účinky, mají jen pozitivní a uzdravující vliv.

Jsou nenávykové, nelze se předávkovat, bezpečné, přesně víme co obsahují a kolik potřebných látek sníme, což u čajů a nenotifikovaných produktů neznáme.

Věda nám pomáhá

Obsahují bylinky na které jsou celosvětové četné klinické studie, jsou potvrzené léčivé účinky rostlin.

Dokážou harmonizovat veškeré tělesné systémy (pohybový a nervový, oběhový a hormonální, trávicí a lymfatický, dýchací a vylučovací, povrch těla, hmotnost a metabolismus, celkovou odolnost a obranyschopnost)

Inspirujeme se nejstarší medicínou

Jsou sestaveny podle starých receptur a fungují na principech tradiční čínské medicíny. Napravují příčinu zdravotního problému, jdou rovnou k jádru tam, kde vznikla prvotní nerovnováha.

Při pravidelném užívání dochází k uzdravení, kdežto chemické léky jen udržují stávající stav nebo mírně zlepší na úkor poškození jiných orgánů v těle a vzniku dalších nemocí.

Jednoduché a kouzelné

Jsou jednoduché na užívání, nemusíme dělat odvary, nic nevážíme. Užívání zabere max. 1 minutu denně.

Správnou kombinaci bylin vytvořili odborníci, kteří bylinám a tradiční čínské medicíně zasvětili většinu svého života.

S našimi výrobky automaticky získáváte osobní péči a poradenství proškolených lidí.