Únava střídá vyčerpání?

11.02.2024

Únava střídá vyčerpání, nechuť cokoliv dělat, blbá nálada, podrážděnost atd. V zimně do jisté míry když se člověk koukne z okna přijatelné, ale jen krátkodobě. Pokud to trvá déle, byla bych k sobě pozornější a zjistila co mému tělu kromě sluníčka chybí, nebo co chybí v mém životě obecně.
Řekla bych, že únava je to nejčastější co slýchávám u klientů a zda se s tím dá něco dělat. Vždy je nějaká možnost a co nám nabízí přírodní medicína? 

Nejlepší je doběhnout si ke mně nebo jinam změřit hladiny vitamínů a minerálů. Nevěřili by jste co dokáže udělat nedostatek vitamínů z psychikou. Pak se dá dobře zacílit a doplňovat co chybí. Pokud se nechcete měřit, tak mám dvě přírodní vychytávky, které zaberou téměř u každého a pomůžou psychiku ale i fyzické tělo nastartovat a podpořit. Jedna vychytávka funguje na jednoduchém principu, zvýšíme proudění krve v žílách tím že je roztáhneme. Tím dojde přirozeně k většímu prokrvení orgánů ale i končetin. 

Proto se zmírní bolesti nohou, někomu zmizí křečáky a někoho jen přestanou bolet. Lepší proudění krve má za následek lepší dopravu živin k orgánům a ty můžou lépe pracovat. Prostě dostanou jídlo co potřebují, pokud ho teda máte ve stravě. Co nesníte na obědě, dá se zachránit doplňkem stravy. Takže to je moje první varianta.

Druhá varianta je využít léčivé síly bylin, které se od pradávna užívaly k větší výdrži a síle, když to bylo potřeba. Nemusíte mít strach že by vám bylinky nějak ublížily, ty o kterým mluvím já jsou naprosto bezpečné i když se berou dlouho, moc dlouho. Někdo má prostě náročný každý den a nedopřeje si dost odpočinku, pak se takové bylinky hodí a dost ulehčí život.

Tyto bylinky se zaměřují zase na výživu třech důležitých orgánů a to je srdce, játra a ledviny. Já s touto dvoukombinací žiju už několik let, začala jsem po ukončení onkologické léčby, protože mi po léčbě nezbila žádná energie na další život. Můžu říct, že za 8 let co si to denně dopřávám nepozoruji žádné negativní vedlejší účinky. Takže proč si ten život neulehčit a hlavně dělat něco abych se v budoucnu už nemusela potkat zase s rakovinou nebo jinou potvorou třeba mozkovou mrtvicí, která závisí právě na průchodnosti cév.

Takže vám přeji ať máte dostatek energie na své životy aby byly ještě krásnější a zářivější než jsou dnes. Jsem už totiž pochopila, že bez energie není život.Pokud máte jiné zdravotní potíže se kterými si nevíte rady a léky nejsou váš šálek čaje, tak mě napište, něco s tím uděláme. Zatím jsem napočítala kolem 100 nemocí, které zvládnu přírodní medicínou usměrnit.