Životní příběhy onkologicky nemocných, které dobře dopadly. Pokud vám při čtení běhá mráz po zádech, znamená to, že někde uvnitř sebe VÍTE, že to je možné a skutečné. 

Onkologické příběhy s dobrým koncem

Ze srdce děkuji.

všem kdo našli odvahu sdílet své zkušenosti z tak těžkého období svého života. 
Z důvodu nařízení EU nesmíme u zkušeností našich klientů uvádět jména produktů, ani dávat odkaz na produkty, které jim tak moc pomohly.
Ráda vám názvy produktů sdělím osobně.

Produkty jsou na Nobelovu cenu

Musím říci téměř po týdnu, že OKG fakt funguje.....a poměrně rychle,s tím jsem se ještě nesetkala!!
Měla jsem teploty furt kolem 37,8 a po jednom dni teploty vymizely. Cítím se mnohem méně unavená. Co mi dělá velmi dobře ( nebo si to jen myslím:-D), tak je F******* NO .
Ráno se budím svěží a to je největší radost, však to znáte:-D.
Opravdu je to zajímavé..... ve všem, co jste mi řekla , tak jste měla pravdu.....
E**** též dobrý...lituju , že jsem se vrátila k biologické léčbě, možná , že bych to ustála i bez ní.
Opravdu jsem se ještě nesetkala s něčím , kde bych cítila tak rychle změnu.. Uvidíme , co dál.....jsem moc ráda, že jsem Vás na internetu našla....:-D

Paní Hofmanová , ještě jednou velké díky... zase mi to vrátilo naději a radost ....:-D ty vaše produkty... to je na Nobelovu cenu!!

"Naší babičce (70 let), byla v lednu 2017 sdělena nekompromisní diagnóza - recidiva karcinomu prsu, nádor se plazil po svalech, cévách, šlachách od ramene směrem k páteři, druhé ložisko v hrudníku, metastázy v kostech.
Zcela jí ochrnula ruka. Měla obrovské bolesti, které dokázaly tlumit pouze vysoké dávky analgetik spolu s morfiovými náplastmi.

Lékaři jí nasadili pouze paliativní - neléčebnou terapii, která jí přinesla spoustu nepříjemných vedlejších projevů.

Začala tedy užívat produkty OKG. V únoru začala užívat ve zvýšených dávkách F****NO FB NO, Al**, Be**, Ga**, Tau, Ki**.

V červnu skončila s paliativní terapií, která jí opravdu nedělala dobře. Postupně také vyřadila ze stravy maso a cukr. Pila čerstvé zeleninové a ovocné šťávy. Tělo se krásně pročistilo a ona byla o 20kg lehčí.

Začala chodit na procházky, což dříve nebylo možné. Hrála si s vnučkami a pouštěla si hezké filmy - televizi nemáme, takže výběr byl na ní.

Na konci října 2017 přišel zlom. A to v souvislosti s produktem
FB A****, který mimo jiné skvělé účinky také zklidňuje psychiku. Ta negativní ztrápená žena mi po 3 týdnech užívání tohoto produktu řekla " já si myslím, že se uzdravím!" a aby toho nebylo málo zvedla o své vlastní vůli svou, do té doby zcela ochrnutou, levou ruku v rameni a lehce ji pokrčila v lokti.

O měsíc později se odhodlala přestat užívat analgetika a zjistila, že bolest se již nevrací. Neužívá vůbec žádné léky na bolest, ani na tlak, zkrátka vůbec žádné chemické preparáty.

V únoru 2018 kontrola a žádné nové ložisko ani metastázy. Babička se sama stará o zahrádku, peče chleba, uvaří, nakoupí. Celkově má spoustu energie. Navíc jsem zaznamenala posun v myšlení, už není tak pesimistická a negativní, jako tomu bylo dříve. Je obklopena láskou, a to je také velká terapie.

Je to dlouhá a poměrně nákladná cesta, kterou ušla, ale rozhodně to stálo za to. Kráčí po ní dál vstříc uzdravení - mimochodem původně nehybná ochrnutá paže je až po zápěstí funkční, dokonce na ní opět vyrostly svaly a pomalu se začíná ohýbat i palec.

Toto je pro mne největší důkaz toho, že produkty OKG skutečně fungují a vrací lidem radost ze života. Mám ho denně před očima a jsem za babičku moc vděčná. Monika Fialková, Kochánky

Fabio z Itálie 34let, melanom 4. stupně 

na zádech v horní polovině těla. Doktoři v Itálii žasli nad tím, že rakovina mu ze 70% vybublala nad povrch těla. Ptali se čím si tak hodně posílil imunitu, že tělo ji vytlačilo ven. V žádných uzlinách, nikde po těle jinde ji neměl. Rok ho sledovali. Podrobil se léčbě interferony - pro jistotu. Po roce ho propustili s tím, že je opravdu zdráv. Výrobky prostudovali a sledovali jeho stav s nimi a bez nich. Jednoznačně mu je doporučili. Poslední doporučení bylo aby si sehnal něco s argininem. Akorát přišel na trh výrobek  FB NO. 

Začal ji znovu bavit život!

Mé sestře diagnostikovali začínající leukémii a po dobu 1 roku docházela na hematologii FN Motol, kde jí doporučili chemoterapii. Moje sestra ji odmítla a tím začala cesta hledání pomoci z jiného zdroje. Hledaly jsme mezi bylinkami a objevily OKG a p. Šteinera, který nám osvětlil smysl a cestu pomoci. Sestra začala před 5 týdny užívat OK Al** a Em** For** a už po 1 týdnu se začala cítit mnohem lépe, přestala stálá únava - sama to popisovala "... jako by mi někdo vléval do žil nový život" a začala se měnit před očima - začal ji bavit život! Po 5 týdnech užívání byly výsledky krve natolik dobré, že jde na kontrolu až za 1/2 roku, po kyselině močové ani stopy - jen lékařka kroutila hlavou - "Jak je to možné?! A bez chemoterapie??". Jsem moc vděčna za pomoc, které se mé sestře dostalo!

Iva M., Praha

Jsem onkologický pacient, rakovina prsu

Mám za sebou operaci a chemoterapie a nespočet rentgenů, sonografií, magnetické rezonance, tisíce odběrů a kontrol. Měla jsem po chemoterapiích vypálený celý žilní systém v pravé ruce, otoky rukou, nohou, špatné trávení a zažívání. Bolesti žaludku a špatné vyprazdňování. Brala jsem spoustu léků, které mají dost špatný vliv na celý můj oslabený organismus a imunitu. Začala jsem postupně užívat přírodní produkty a postupně vysazovala všechny léky z onkologie. Dnes jsem naprosto bez léků !!! Beru 4 produkty denně. Když je doberu, nasadím ihned další a střídám je. Žilní systém se naprosto obnovil - což lékaři byli v šoku, na játrech není ani jedna jediná skvrnka, jídlo mi velice chutná, bolesti žádné nemám, vyprazdňování je naprosto v pořádku a vnitřní orgány podle všech vyšetření vypadají jako u naprosto zdravého člověka. Je to zázrak?? NE!! Jsou to úžasné přírodní produkty, za které budu celý život vděčná! Dnes patřím mezi naprosto zdravé lidi a jezdím pouze jednou za půl roku na kontrolu. Děkuji za produkty a děkuji za celou firmu OKG!

Simona K., Čechtice ( napsala o sobě i knihu )

Leukémie

Dlouhé roky jsem měla leukémii. Byla jsem unavená, bez energie, bolesti a bez chuti do života. Měla jsem jít na chemoterapii a ozařování. To jsem odmítla s tím, že pokud mám umřít, tak s vlasama.

V červenci 2014 se moje sestra dostala k výrobkům OKG. Díky ní jsem začala používat Em*** For**, OK Al**, FB a OK Om*** 3. Už po týdnu jsem se cítila mnohem lépe a energie se mi vracela. Po 5-ti týdnech jsem byla na kontrole a paní doktorka nevěřícně kroutila hlavou a nechápala, že mám krev v pořádku. Napsala mi kontrolu za půl roku. Postupně jsem přidávala i další výrobky a můj zdravotní stav se stále zlepšoval. Po třech měsících jsem se odvážila na cestu do Brna na setkání lidí z OKG.

V lednu 2016 jsem šla na kontrolu a opět paní doktorka tomu nemohla uvěřit, že je vše v pořádku. Diagnoza - Jste zdravá! Za výrobky OKG jsem velmi vděčná. Navrátily mi zdraví a chuť do života.

Rakovina prostaty PSA 47

Diagnoza nelze operovat pán 60let, (vyhnul se chemoterapii, kterou měl nastoupit ihned po ozařování. Nyní je  stále v pořádku.) Můj blízký v rodině přišel minulý rok (v 5/2012) s touto diagnozou. Okamžitě začal užívat FB Ki**, OK T***, OK O-3 , Em**, OK Al** a ESD. V červnu nastoupil na ozařování, při tom výrobky bral dál, jen občas vynechával oleje. V srpnu byl znát první úspěch, že v noci spal a nemusel neustále na WC. Po ukončení ozařování v 12/2012 užíval všechny produkty i nadále. Začal přibírat na váze a celkově se mu zlepšil jeho zdravotní stav. V 3/ 2013 byl na kontrole a PSA bylo 0, výsledky absolutně v pořádku. Další kontrola 6/2013 - výsledky PSA 0 - v pořádku, poslední kontrola 26.8.2013 - pan doktor byl nadšený - výsledky v pořádku, PSA 0. Díky výrobkům OKG překonal to nejtěžší, co ho v životě potkalo!


Děkuji ze srdce všem, kteří se podílí nebo začínají podílet na propagaci a šíření informací o úspěších této přírodní medicíny. 

I díky vám, můžeme zachránit životy nebo kvalitu života mnoha dalším lidem. 

Monika Hofmanová, tvůrce těchto stránek a žena, která se díky těmto doplňkům dožila dnešního dne.


Tímto děkuji Ing. Jiřímu Krčálovi a týmu biochemiků, za skvělou práci.
Děkuji za všechny lidi, kterým jste zachránili život, zlepšili život, za lidi, kteří již nejsou závislí na lécích, děkujeme za novou šanci žít lépe a ve zdravém těle.