Onkologické příběhy

Přírodním produktům a bylinám jsem nikdy moc nevěřila, protože vše co jsem kdy užívala mi nic moc nepomohlo. Musela jsem asi téměř zemřít a prožít dlouhé měsíce s bolestmi v posteli, abych našla tento poklad. Ke všemu tyto cenné produkty pochází od českého výrobce, rodí se na mé rodné Jižní Moravě.  Bohužel o nich skoro nikdo neví. Výrobce se rozhodl pro způsob distribuce výhradně přes obyčejné lidi, kteří produkty užívají pro svou vlastní potřebu. Je jich hodně, již přes 30 tisíc lidí má tyto produkty doma a užívá pro své zdraví. Ale jen málo z nich poví přátelům o tom, co jim přináší úlevu a zlepšuje zdravotní stav.  Přečtěte si prosím tyto příběhy a pomozte šířit informace o této přírodní medicíně, která může zachránit životy nebo kvalitu života mnoha lidem. 

Ze srdce děkuji.
Monika Hofmanová, tvůrce těchto stránek a žena, která se díky těmto věcem dožila dnešního dne.

Onkologické příběhy

"Naší babičce (70 let), byla v lednu 2017 sdělena nekompromisní diagnóza - recidiva karcinomu prsu, nádor se plazil po svalech, cévách, šlachách od ramene směrem k páteři, druhé ložisko v hrudníku, metastázy v kostech.
Zcela jí ochrnula ruka. Měla obrovské bolesti, které dokázaly tlumit pouze vysoké dávky analgetik spolu s morfiovými náplastmi.

Lékaři jí nasadili pouze paliativní - neléčebnou terapii, která jí přinesla spoustu nepříjemných vedlejších projevů.

Začala tedy užívat produkty OKG. V únoru začala užívat ve zvýšených dávkách FB NO, Alfu, Betu, Gamu, Tau, Kids.

"Naší babičce (70 let), byla v lednu 2017 sdělena nekompromisní diagnóza - recidiva karcinomu prsu, nádor se plazil po svalech, cévách, šlachách od ramene směrem k páteři, druhé ložisko v hrudníku, metastázy v kostech.
Zcela jí ochrnula ruka. Měla obrovské bolesti, které dokázaly tlumit pouze vysoké dávky analgetik spolu s morfiovými náplastmi.

Lékaři jí nasadili pouze paliativní - neléčebnou terapii, která jí přinesla spoustu nepříjemných vedlejších projevů.

Začala tedy užívat produkty OKG. V únoru začala užívat ve zvýšených dávkách FB NO, Alfu, Betu, Gamu, Tau, Kids.

V červnu skončila s paliativní terapií, která jí opravdu nedělala dobře. Postupně také vyřadila ze stravy maso a cukr. Pila čerstvé zeleninové a ovocné šťávy.Tělo se krásně pročistilo a ona byla o 20kg lehčí.

Začala chodit na procházky, což dříve nebylo možné. Hrála si s vnučkami a pouštěla si hezké filmy - televizi nemáme, takže výběr byl na ní.

Na konci října 2017 přišel zlom. A to v souvislosti s produktem Factor Base Anti-Age, který mimo jiné skvělé účinky také zklidňuje psychiku. Ta negativní ztrápená žena mi po 3 týdnech užívání tohoto produktu řekla " já si myslím, že se uzdravím!" a aby toho nebylo málo zvedla o své vlastní vůli svou, do té doby zcela ochrnutou, levou ruku v rameni a lehce ji pokrčila v lokti.

O měsíc později se odhodlala přestat užívat analgetika a zjistila, že bolest se již nevrací. Neužívá vůbec žádné léky na bolest, ani na tlak, zkrátka vůbec žádné chemické preparáty.

V únoru 2018 kontrola a žádné nové ložisko ani metastázy. Babička se sama stará o zahrádku, peče chleba, uvaří, nakoupí. Celkově má spoustu energie. Navíc jsem zaznamenala posun v myšlení, už není tak pesimistická a negativní, jako tomu bylo dříve. Je obklopena láskou, a to je také velká terapie.

Je to dlouhá a poměrně nákladná cesta, kterou ušla, ale rozhodně to stálo za to. Kráčí po ní dál vstříc uzdravení - mimochodem původně nehybná ochrnutá paže je až po zápěstí funkční, dokonce na ní opět vyrostly svaly a pomalu se začíná ohýbat i palec.

Toto je pro mne největší důkaz toho, že produkty OKG skutečně fungují a vrací lidem radost ze života. Mám ho denně před očima a jsem za babičku moc vděčná. Monika Fialková, Kochánky


Fabio z Itálie 34let, melanom 4. stupně 

na zádech v horní polovině těla. Doktoři v Itálii žasli nad tím, že rakovina mu ze 70% vybublala nad povrch těla. Ptali se čím si tak hodně posílil imunitu, že tělo ji vytlačilo ven. V žádných uzlinách, nikde po těle jinde ji neměl. Rok ho sledovali. Podrobil se léčbě interferony - pro jistotu. Po roce ho propustili s tím, že je opravdu zdráv. Výrobky prostudovali a sledovali jeho stav s nimi a bez nich. Jednoznačně mu je doporučili. Poslední doporučení bylo aby si sehnal něco s argininem. Akorát přišel na trh výrobek FB NO. Fabio užívá celou řadu výrobků OKG. Foto

Začal ji znovu bavit život!

Mé sestře diagnostikovali začínající leukémii a po dobu 1 roku docházela na hematologii FN Motol, kde jí doporučili chemoterapii. Moje sestra ji odmítla a tím začala cesta hledání pomoci z jiného zdroje. Hledaly jsme mezi bylinkami a objevily OKG a p. Šteinera, který nám osvětlil smysl a cestu pomoci. Sestra začala před 5 týdny užívat OK Alfu+ a Emulips Forte a už po 1 týdnu se začala cítit mnohem lépe, přestala stálá únava - sama to popisovala "... jako by mi někdo vléval do žil nový život" a začala se měnit před očima - začal ji bavit život! Po 5 týdnech užívání byly výsledky krve natolik dobré, že jde na kontrolu až za 1/2 roku, po kyselině močové ani stopy - jen lékařka kroutila hlavou - "Jak je to možné?! A bez chemoterapie??". Jsem moc vděčna za pomoc, které se mé sestře dostalo!

Iva M., Praha

Jsem onkologický pacient, rakovina prsu

Mám za sebou operaci a chemoterapie a nespočet rentgenů, sonografií, magnetické rezonance, tisíce odběrů a kontrol. Měla jsem po chemoterapiích vypálený celý žilní systém v pravé ruce, otoky rukou, nohou, špatné trávení a zažívání. Bolesti žaludku a špatné vyprazdňování. Brala jsem spoustu léků, které mají dost špatný vliv na celý můj oslabený organismus a imunitu. Začala jsem postupně užívat produkty OKG a postupně vysazovala všechny léky z onkologie. Dnes jsem naprosto bez léků !!! Beru 4 produkty denně. Když je doberu, nasadím ihned další a střídám je. Žilní systém se naprosto obnovil - což lékaři byli v šoku, na játrech není ani jedna jediná skvrnka, jídlo mi velice chutná, bolesti žádné nemám, vyprazdňování je naprosto v pořádku a vnitřní orgány podle všech vyšetření vypadají jako u naprosto zdravého člověka. Je to zázrak?? NE!! Jsou to úžasné přírodní produkty, za které budu celý život vděčná! Dnes patřím mezi naprosto zdravé lidi a jezdím pouze jednou za půl roku na kontrolu. Děkuji za produkty a děkuji za OKG!

Simona K., Čechtice ( napsala o sobě i knihu )

Rakovina prostaty PSA 47

Diagnoza nelze operovat pán 60let, (vyhnul se chemoterapii, kterou měl nastoupit ihned po ozařování. Nyní je  stále v pořádku.) Můj blízký v rodině přišel minulý rok (v 5/2012) s touto diagnozou. Okamžitě začal užívat Factor Base, Factor Base Kids, OK Tau+, OK Omegu-3 Complete, Emulips, OK Alfa+ a Emulips Slim Drink. V červnu nastoupil na ozařování, při tom výrobky bral dál, jen občas vynechával oleje. V srpnu byl znát první úspěch, že v noci spal a nemusel neustále na WC. Po ukončení ozařování v 12/2012 užíval všechny produkty i nadále. Začal přibírat na váze a celkově se mu zlepšil jeho zdravotní stav. V 3/ 2013 byl na kontrole a PSA bylo 0, výsledky absolutně v pořádku. Další kontrola 6/2013 - výsledky PSA 0 - v pořádku, poslední kontrola 26.8.2013 - pan doktor byl nadšený - výsledky v pořádku, PSA 0. Díky výrobkům OKG překonal to nejtěžší, co ho v životě potkalo!