Životní příběhy onkologicky nemocných, které dobře dopadly. Pokud vám při čtení běhá mráz po zádech, znamená to, že někde uvnitř sebe VÍTE, že to je možné a skutečné. 

Ze srdce děkuji.

všem kdo našli odvahu sdílet své zkušenosti z tak těžkého období svého života.

Onkologické příběhy s dobrým koncem

Produkty jsou na Nobelovu cenu

Musím říci téměř po týdnu, že OKG fakt funguje.....a poměrně rychle,s tím jsem se ještě nesetkala!!
Měla jsem teploty furt kolem 37,8 a po jednom dni teploty vymizely. Cítím se mnohem méně unavená. Co mi dělá velmi dobře ( nebo si to jen myslím:-D), tak je Faktor Base NO .
Ráno se budím svěží a to je největší radost, však to znáte:-D.
Opravdu je to zajímavé..... ve všem, co jste mi řekla , tak jste měla pravdu.....
Emulips ... též dobrý...lituju , že jsem se vrátila k biologické léčbě, možná , že bych to ustála i bez ní.
Opravdu jsem se ještě nesetkala s něčím , kde bych cítila tak rychle změnu.. Uvidíme , co dál.....jsem moc ráda, že jsem Vás na internetu našla....:-D

Paní Hofmanová , ještě jednou velké díky... zase mi to vrátilo naději a radost ....:-D Ten Váš pan ředitel je opravdu velmi chytrá hlavička, že něco takového vymyslel.....:-D to je na Nobelovu cenu!!


"Naší babičce (70 let), byla v lednu 2017 sdělena nekompromisní diagnóza - recidiva karcinomu prsu, nádor se plazil po svalech, cévách, šlachách od ramene směrem k páteři, druhé ložisko v hrudníku, metastázy v kostech.
Zcela jí ochrnula ruka. Měla obrovské bolesti, které dokázaly tlumit pouze vysoké dávky analgetik spolu s morfiovými náplastmi.

Lékaři jí nasadili pouze paliativní - neléčebnou terapii, která jí přinesla spoustu nepříjemných vedlejších projevů.

Začala tedy užívat produkty OKG. V únoru začala užívat ve zvýšených dávkách Faktor Base NO FB NO, Alfu, Betu, Gamu, Tau, Kids.

V červnu skončila s paliativní terapií, která jí opravdu nedělala dobře. Postupně také vyřadila ze stravy maso a cukr. Pila čerstvé zeleninové a ovocné šťávy.Tělo se krásně pročistilo a ona byla o 20kg lehčí.

Začala chodit na procházky, což dříve nebylo možné. Hrála si s vnučkami a pouštěla si hezké filmy - televizi nemáme, takže výběr byl na ní.

Na konci října 2017 přišel zlom. A to v souvislosti s produktem Factor Base Anti-Age, který mimo jiné skvělé účinky také zklidňuje psychiku. Ta negativní ztrápená žena mi po 3 týdnech užívání tohoto produktu řekla " já si myslím, že se uzdravím!" a aby toho nebylo málo zvedla o své vlastní vůli svou, do té doby zcela ochrnutou, levou ruku v rameni a lehce ji pokrčila v lokti.

O měsíc později se odhodlala přestat užívat analgetika a zjistila, že bolest se již nevrací. Neužívá vůbec žádné léky na bolest, ani na tlak, zkrátka vůbec žádné chemické preparáty.

V únoru 2018 kontrola a žádné nové ložisko ani metastázy. Babička se sama stará o zahrádku, peče chleba, uvaří, nakoupí. Celkově má spoustu energie. Navíc jsem zaznamenala posun v myšlení, už není tak pesimistická a negativní, jako tomu bylo dříve. Je obklopena láskou, a to je také velká terapie.

Je to dlouhá a poměrně nákladná cesta, kterou ušla, ale rozhodně to stálo za to. Kráčí po ní dál vstříc uzdravení - mimochodem původně nehybná ochrnutá paže je až po zápěstí funkční, dokonce na ní opět vyrostly svaly a pomalu se začíná ohýbat i palec.

Toto je pro mne největší důkaz toho, že produkty OKG skutečně fungují a vrací lidem radost ze života. Mám ho denně před očima a jsem za babičku moc vděčná. Monika Fialková, Kochánky


Fabio z Itálie 34let, melanom 4. stupně 

na zádech v horní polovině těla. Doktoři v Itálii žasli nad tím, že rakovina mu ze 70% vybublala nad povrch těla. Ptali se čím si tak hodně posílil imunitu, že tělo ji vytlačilo ven. V žádných uzlinách, nikde po těle jinde ji neměl. Rok ho sledovali. Podrobil se léčbě interferony - pro jistotu. Po roce ho propustili s tím, že je opravdu zdráv. Výrobky prostudovali a sledovali jeho stav s nimi a bez nich. Jednoznačně mu je doporučili. Poslední doporučení bylo aby si sehnal něco s argininem. Akorát přišel na trh výrobek Faktor Base NO FB NO. Fabio užívá celou řadu výrobků OKG. Foto


Začal ji znovu bavit život!

Mé sestře diagnostikovali začínající leukémii a po dobu 1 roku docházela na hematologii FN Motol, kde jí doporučili chemoterapii. Moje sestra ji odmítla a tím začala cesta hledání pomoci z jiného zdroje. Hledaly jsme mezi bylinkami a objevily OKG a p. Šteinera, který nám osvětlil smysl a cestu pomoci. Sestra začala před 5 týdny užívat OK Alfu+ a Emulips Forte a už po 1 týdnu se začala cítit mnohem lépe, přestala stálá únava - sama to popisovala "... jako by mi někdo vléval do žil nový život" a začala se měnit před očima - začal ji bavit život! Po 5 týdnech užívání byly výsledky krve natolik dobré, že jde na kontrolu až za 1/2 roku, po kyselině močové ani stopy - jen lékařka kroutila hlavou - "Jak je to možné?! A bez chemoterapie??". Jsem moc vděčna za pomoc, které se mé sestře dostalo!

Iva M., Praha


Jsem onkologický pacient, rakovina prsu

Mám za sebou operaci a chemoterapie a nespočet rentgenů, sonografií, magnetické rezonance, tisíce odběrů a kontrol. Měla jsem po chemoterapiích vypálený celý žilní systém v pravé ruce, otoky rukou, nohou, špatné trávení a zažívání. Bolesti žaludku a špatné vyprazdňování. Brala jsem spoustu léků, které mají dost špatný vliv na celý můj oslabený organismus a imunitu. Začala jsem postupně užívat produkty OKG a postupně vysazovala všechny léky z onkologie. Dnes jsem naprosto bez léků !!! Beru 4 produkty denně. Když je doberu, nasadím ihned další a střídám je. Žilní systém se naprosto obnovil - což lékaři byli v šoku, na játrech není ani jedna jediná skvrnka, jídlo mi velice chutná, bolesti žádné nemám, vyprazdňování je naprosto v pořádku a vnitřní orgány podle všech vyšetření vypadají jako u naprosto zdravého člověka. Je to zázrak?? NE!! Jsou to úžasné přírodní produkty, za které budu celý život vděčná! Dnes patřím mezi naprosto zdravé lidi a jezdím pouze jednou za půl roku na kontrolu. Děkuji za produkty a děkuji za OKG!

Simona K., Čechtice ( napsala o sobě i knihu )


Leukémie

Dlouhé roky jsem měla leukémii. Byla jsem unavená, bez energie, bolesti a bez chuti do života. Měla jsem jít na chemoterapii a ozařování. To jsem odmítla s tím, že pokud mám umřít, tak s vlasama.

V červenci 2014 se moje sestra dostala k výrobkům OKG. Díky ní jsem začala používat Emulips Forte, OK Alfa+, Factor Base a OK Omega 3 complete. Už po týdnu jsem se cítila mnohem lépe a energie se mi vracela. Po 5-ti týdnech jsem byla na kontrole a paní doktorka nevěřícně kroutila hlavou a nechápala, že mám krev v pořádku. Napsala mi kontrolu za půl roku. Postupně jsem přidávala i další výrobky a můj zdravotní stav se stále zlepšoval. Po třech měsících jsem se odvážila na cestu do Brna na setkání lidí z OKG.

V lednu 2016 jsem šla na kontrolu a opět paní doktorka tomu nemohla uvěřit, že je vše v pořádku. Diagnoza - Jste zdravá! Za výrobky OKG jsem velmi vděčná. Navrátily mi zdraví a chuť do života.


Rakovina prostaty PSA 47

Diagnoza nelze operovat pán 60let, (vyhnul se chemoterapii, kterou měl nastoupit ihned po ozařování. Nyní je  stále v pořádku.) Můj blízký v rodině přišel minulý rok (v 5/2012) s touto diagnozou. Okamžitě začal užívat Factor Base, Factor Base Kids, OK Tau+, OK Omegu-3 Complete, Emulips, OK Alfa+ a Emulips Slim Drink. V červnu nastoupil na ozařování, při tom výrobky bral dál, jen občas vynechával oleje. V srpnu byl znát první úspěch, že v noci spal a nemusel neustále na WC. Po ukončení ozařování v 12/2012 užíval všechny produkty i nadále. Začal přibírat na váze a celkově se mu zlepšil jeho zdravotní stav. V 3/ 2013 byl na kontrole a PSA bylo 0, výsledky absolutně v pořádku. Další kontrola 6/2013 - výsledky PSA 0 - v pořádku, poslední kontrola 26.8.2013 - pan doktor byl nadšený - výsledky v pořádku, PSA 0. Díky výrobkům OKG překonal to nejtěžší, co ho v životě potkalo!Děkuji ze srdce všem, kteří se podílí nebo začínají podílet na propagaci a šíření informací o úspěších této přírodní medicíny. Díky vám, můžeme zachránit životy nebo kvalitu života mnoha dalším lidem. 

Monika Hofmanová, tvůrce těchto stránek a žena, která se díky těmto doplňkům dožila dnešního dne.