Miluji to co dělám a dělám, to co miluji

Jmenuji se Monika Hofmanová a miluji pomáhat lidem pomocí
masáže a přírodní medicíny.

Mám velké štěstí, že mohu pomáhat lidem s maličkostmi jako jsou bolesti zad, nohou, rukou, hlavy ale i s vážnými zdravotními problémy od ekzémů, alergií, zažívání, psychiky až po nádorové nemoci. 

Raduji se s vašich zdravotních úspěchů za pomocí mé léčebné metody.
Jsem vděčná, že s vámi denně zažívám zázraky na poli vašeho těla i psychiky. 

Jak dlouho masíruji?

Masírovala jsem už dávno před tím, než jsem absolvovala všechny ty kurzy, výcviky a přečetla desítky knih o práci s tělem, psychice, energiích, myšlení, čínské medicíně, fytoterapii apod.

Jak byla příležitost a čas, vždy se našla kamarádka, která se nechala "neodborně" namasírovat, vůbec nevadilo, že nevím nic o svalech a těle. Stačilo, že to dělám s láskou a řídím se citem a intuicí. 

Já a bylinky

Přírodní léčba nejen bylinkami si mě našla až o pár let později. Dlouho jsem neuznávala nic jiného než moderní na vědeckých základech založenou medicínu, od mala jsem toužila být doktorka nebo aspoň zdravotní sestra. Bohužel jsem se dostala do životního stádia, kdy byla moje milovaná západní medicína v koncích a tak mi nezbývalo než dát šanci alternativní medicíně. A díky ní jsem nakonec překonala léčbu rakoviny a jsem stále tu.  Dnes pomáhám mnoha lidem podpořit své tělo při uzdravení a navrátit jej do rovnováhy - ZDRAVÍ.

V roce 2014 a 2015 jsem se léčila se zhoubnými nádory a po dvou letech jsem ukončila léčbu s nejasným výsledkem, za to ve velmi kritickém stavu. Lékaři mi tehdy nedokázali pomoci a tak jsem se vydala hledat zdraví v přírodních produktech. Dnes se cítím opravdu skvěle.
Díky tomuto bolestnému období mého života můžu poradit a pomoci dalším onkologicky nemocným, jak přežít léčbu a jak si pomoci se zotavit po chemoterapii. 

Práce s tělem, dotekem a bylinkami není jen nějaká práce. Je to můj velký koníček, je to láska, která mě stále těší a překvapuje svou rozmanitostí.
Při práci s dotekem a bylinami zažívám takové věci, které přesahují moje logické chápaní. Zlepšení zdraví, které vidím sama na sobě, synovi a na vás, mých klientech, jsou tak ohromující, že nevidět vás na vlastní oči, tak bych snad nevěřila! 

Vidět co pouhý lidský dotek a bylinky dokážou udělat za zázrak s vaším bolavým a unaveným tělem, vaší chmurnou myslí a hlavně vašim postojem k životu, mě nepřestane snad nikdy bavit. 

Facebook

Vzdělání v masážích a dotekových technikách  

 • Rekvalifikační kurz s živnostenským oprávněním na masérské, rekondiční a regenerační služby, škola EduSpa
 • Profesionální výcvik Celostní smyslná masáž, škola EASE (Evropská akademie somatického vzdělání).
 • Medová detoxikační masáž
 • Reflexologie plosky nohy
 • Breussova masáž
 • Masáž proti celulitidě a pro formování postavy
 • Emoční odblokování těla
 • Technika kvantového doteku metrixu, Mgr. Pavel Vondrášek
 • Seminář Cesta, Brandon Bays
 • Emoční odblokování těla (Andrew Barnes)
 • Kvantové opravy, Mirek Vojáček
 • Fytoterapie dle čínského pentagramu ( Ing. Dita Kolářová ) 

„Když se ptali Dalajlámy, co ho na lidech a lidskosti nejvíc překvapuje, odpověděl:"Lidé. Protože obětují zdraví, aby vydělali peníze, potom obětují peníze, aby znovu získali zdraví, potom se tak znepokojují minulostí a budoucností, že si neužívají přítomnosti, a.. tak nežijí ani v přítomnosti ani v budoucnosti. A žijí tak, jakoby neměli nikdy zemřít, a potom zemřou bez toho, aby předtím žili."“