Miluji to co dělám a dělám, to co miluji

Jmenuji se Monika Hofmanová a jsem holka z Jižní moravy :-) A taky mám velké štěstí, že mohu dělat, co mě baví, zajímá a co mi dává smysl. Svou prací ovlivňuji pozitivně životy mnoha lidí.

Pomáhám s maličkostmi jako jsou bolesti zad, nohou, rukou, hlavy ale i s vážnými zdravotními problémy od ekzémů, alergií, zažívání, psychiky až po nádorové nemoci. Díky vám mohu zažívat opakovaně zázraky, když vidím jak se vám daří lépe, jak je vaše tělo pružnější a mysl veselejší. Prožívám s vámi vaše úspěchy, raduji se s vámi a za to vše vám ze srdce děkuji.  

Jak dlouho masíruji?
Masírovala jsem už dávno před tím, než jsem absolvovala všechny ty kurzy, výcviky a přečetla desítky knih o práci s tělem, psychice, energiích, myšlení, čínské medicíně, fytoterapii apod. 

Jak byla příležitost a čas, vždy se našla kamarádka, která se nechala "neodborně" namasírovat, vůbec nevadilo, že nevím nic o svalech a těle. Stačilo, že to dělám s láskou a řídím se citem a intuicí. 

Přírodní léčba nejen bylinkami si mě našla až o pár let později. Dlouho jsem neuznávala nic jiného než moderní na vědeckých základech založenou medicínu, od mala jsem toužila být doktorka nebo aspoň zdravotní sestra. Bohužel jsem se dostala do životního stádia, kdy byla moje milovaná západní medicína v koncích a tak mi nezbývalo než dát šanci alternativní medicíně. A díky ní jsem nakonec překonala léčbu rakoviny a jsem stále tu.  Dnes pomáhám mnoha lidem podpořit své tělo při uzdravení a navrátit jej do rovnováhy - ZDRAVÍ.

V roce 2014 a 2015 jsem se léčila se zhoubnými nádory. Chemickou léčbu a ozařování jsem velmi špatně snášela a téměř ji nepřežila. Lékaři mi nedokázali pomoci, doporučili mi nechat uzdravení na přírodě. Ani jsem nečekala, že mi příroda opravdu přijde na pomoc a nakonec mi zachrání život.
Díky tomuto bolestnému období mého života můžu poradit a pomoci dalším onkologicky nemocným, jak přežít léčbu a jak si pomoci se zotavit po chemoterapii. 

Práce s tělem, dotekem a bylinkami není jen nějaká práce. Je to můj velký koníček, je to láska, která mě stále těší a překvapuje svou rozmanitostí a obrovskými léčivými dary, které našemu životu skrze tělo přináší.
Při práci s dotekem a bylinami zažívám takové věci, které přesahují moje logické chápaní. Zlepšení zdraví, které vidím sama na sobě, synovi a na vás, mých klientech, jsou tak ohromující, že nevidět vás na vlastní oči, tak bych nevěřila! 

Vidět co pouhý lidský dotek a bylinky dokážou udělat za zázrak s vaším bolavým a unaveným tělem, vaší chmurnou myslí a hlavně vašim postojem k životu, mě nepřestane snad nikdy bavit. 

Vzdělání v masážích a dotekových technikách  :

 • Rekvalifikační kurz s živnostenským oprávněním na masérské, rekondiční a regenerační služby, škola EduSpa
 • Profesionální výcvik Celostní smyslná masáž, škola EASE (Evropská akademie somatického vzdělání). 
 • Medová detoxikační masáž
 • Reflexologie plosky nohy
 • Breussova masáž
 • Masáž proti celulitidě a pro formování postavy
 • Emoční odblokování těla

Vzdělání pro duševní zdraví a léčbu fytoterapií:

 • Technika kvantového doteku metrixu, Mgr. Pavel Vondrášek
 • Seminář Cesta, Brandon Bays
 • Emoční odblokování těla (Andrew Barnes)
 • Kvantové opravy, Mirek Vojáček
 • Fytoterapie dle čínského pentagramu ( Ing. Dita Kolářová ) 

Pomůžu vám podpořit imunitu při onkologické léčbě i při rekonvalescenci po ukončení léčby.  

Přečtěte si na blogu

Proč miluji bylinky ?

Jak dál po léčbě rakoviny ?

Nemáme lékaře v oboru dosud zdraví

„Když se ptali Dalajlámy, co ho na lidech a lidskosti nejvíc překvapuje, odpověděl:"Lidé. Protože obětují zdraví, aby vydělali peníze, potom obětují peníze, aby znovu získali zdraví, potom se tak znepokojují minulostí a budoucností, že si neužívají přítomnosti, a.. tak nežijí ani v přítomnosti ani v budoucnosti. A žijí tak, jakoby neměli nikdy zemřít, a potom zemřou bez toho, aby předtím žili."“