❈ O mně ❈

 S touhou pomáhat lidem jsem se narodila. 

Jako malá holčička jsem přirozeně věděla, že dotekem lze vyléčit mnoho lidských problémů. Moc jsem si přála stát se zdravotní sestrou, vše okolo těla a jeho schopností mě od dětství fascinovalo. 

Život to měl naplánované jinak.  K pomoci lidem jsem se přesto dostala, jen ta cesta byla delší a malinko složitější. Musela jsem projít obdobím, kdy byl nemocný můj syn, problémy s imunitou a nakonec jsem i já sama potřebovala pomoc a péči. 

V době, kdy jsem vyřešila zdravotní problémy svého syna a začínala s holistickou masáží a prožívala velmi šťastné období, jsem si vyslechla verdikt - rakovina. Následovala klasická léčba a půl roku po ní bum, další nádory. Takže jsem si zkusila vše, co onkologie nabízí a po dvou letech léčení jsem byla na kraji svých fyzických i psychických sil. 

Jsem názoru, že pokud mám léčivý dar pro lidi, nemůžu si ho nechat jen pro sebe, bylo by to plýtvání a znehodnocení života.

Dlouhé měsíce, co jsem jen ležela v posteli, jsem hodně přemýšlela o tom jaký má význam žít v těle, které se mi stalo vězením plným bolesti. Ležela jsem a prosila boha o vysvobození z mého trápení, o zázračné uzdravení nebo smrt. 

Oboje bylo pro mne dobré, oboje znamenalo vysvobození z pekla ve kterém jsem díky drastické chemické léčbě byla. Co mi osud nadělil je jasné, píšu tyto stránky, zase masíruji a starám se o zdraví dalších lidí. Masáže jsou prastará léčivá technika, takže sen o pomoci lidem se naplňuje. 

Ale díky mé nemoci, se mi dostalo mnohem více. Dostalo se mi obrovské zkušenosti o tom, co nemocní lidé prožívají, jak se cítí, o čem přemýšlí. Dostalo se mi pochopení a soucitu, úcty ke zdraví a objevení jeho neměrné hodnoty. 

Vesmír mi dal do rukou další boží nástroj, který bych bez své nemoci nemohla vidět, použít, zažít a nikdy bych tedy nemohla ani věřit - přírodní bylinné a olejové produkty z ruční dílny OKG. Neobyčejná medicina od výrobce s velkým srdcem, který do nich vkládá upřímný záměr - pomoci lidem k důstojnému a zdravému životu. Mimochodem, můj záměr byl a je úplně stejný, souzníme spolu.
Já a bylinky OKG je láska na celý život.

A to byl můj nový začátek s léčivým dotekem a bylinkami, které již několik let pomáhají mnoha lidem k důstojnému, zdravému a plnohodnotnému životu. Životu který stojí za to žít.

Vzdělání :

 • Střední škola z maturitou
 • Rekvalifikační kurz s živnostenským oprávněním na masérské, rekondiční a regenerační služby, škola EduSpa
 • Profesionální výcvik Celostní smyslná masáž, škola EASE (Evropská akademie somatického vzdělání). Zahrnuje rituál celostní smyslné masáže, masáž a reflexologie pohlavních orgánů, vaginální mapování, masáž pánevního dna, anální masáž, práce s dechem a technika velkého tahu, léčivé aspekty celostní smyslné masáže, léčení jizev vnitřních i vnějších, masáž úst, nosu a uší, rituál smyslů, masáž podle elementů.
 • Medová detoxikační masáž
 • Reflexologie plosky nohy
 • Breussova masáž
 • Masáž proti celulitidě a pro formování postavy
 • Technika kvantového doteku metrixu, Mgr. Pavel Vondrášek
 • Seminář Cesta, Brandon Bays
 • Emoční odblokování těla (Andrew Barnes)
 • Energetický celotělový orgasmus (Andrew Barnes)

Terapie dotekem, správné oleje a bylinky jsou silnou kombinací pro uzdravení těla i zraněné duše. Oboje se vzájemně podporuje a doplňuje. Efekt uzdravení se dostavuje rychleji.

„Když se ptali Dalajlámy, co ho na lidech a lidskosti nejvíc překvapuje, odpověděl:"Lidé. Protože obětují zdraví, aby vydělali peníze, potom obětují peníze, aby znovu získali zdraví, potom se tak znepokojují minulostí a budoucností, že si neužívají přítomnosti, a.. tak nežijí ani v přítomnosti ani v budoucnosti. A žijí tak, jakoby neměli nikdy zemřít, a potom zemřou bez toho, aby předtím žili."“