Masáž, bylinky a moje maličkost, máme dlouhodobý láskyplný vztah ... vypadá to, že už na celý život 

A ráda bych vám tyto dva léčivé dary, které máme všichni k dispozici více přiblížila a možná i naučila používat pro osobní potřebu. 

Masírovala jsem už dávno před tím, než jsem absolvovala všechny ty kurzy, výcviky a přečetla desítky knih o práci s tělem, psychice, energiích, myšlení, čínské medicíně, fytoterapii apod. 

Jak byla příležitost a čas, vždy se našla kamarádka, která se nechala "neodborně" namasírovat, vůbec nevadilo, že nevím nic o svalech a těle. Stačilo, že to dělám s láskou a řídím se citem a intuicí. 

Bylinky si mě našli až o pár let později. Dlouho jsem neuznávala nic jiného než moderní na vědeckých základech založenou medicínu, od mala jsem toužila být doktorka nebo aspoň zdravotní sestra. Bohužel jsem se dostala do životního stádia, kdy byla moje milovaná západní medicína v koncích a tak mi nezbývalo než dát šanci alternativní medicíně. A díky ní jsem nakonec překonala léčbu rakoviny a jsem stále tu.  

Jak se dá vyhrát v boji s rakovinou prsu i drastickou moderní léčbou si můžete přečíst ZDE.

Práce s tělem, dotekem a bylinkami není jen nějaká práce. Je to můj velký koníček, je to láska, která mě stále těší a překvapuje svou rozmanitostí a obrovskými léčivými dary, které našemu životu skrze tělo přináší.
Při práci s dotekem a bylinami, jsem zažila takové věci, které přesahují moje chápaní. Výsledky, které jsem viděla sama na sobě, byly tak ohromující až neuvěřitelné ! A to je právě to, co vám chci skrze masáž a rostlinné produkty předat.

Překvapení a úžas z toho co pouhý lidský dotek a pár správně nakombinovaných bylinek dokáže udělat za parádu s vaším bolavým a unaveným tělem, vaší chmurnou myslí a hlavně vašim postojem k životu. 

Masáže a bylinky z vás udělají nového spokojenějšího člověka. 

Vzdělání v masážích a dotekových technikách  :

 • Rekvalifikační kurz s živnostenským oprávněním na masérské, rekondiční a regenerační služby, škola EduSpa
 • Profesionální výcvik Celostní smyslná masáž, škola EASE (Evropská akademie somatického vzdělání). 
 • Medová detoxikační masáž
 • Reflexologie plosky nohy
 • Breussova masáž
 • Masáž proti celulitidě a pro formování postavy
 • Emoční odblokování těla

Vzdělání pro duševní zdraví a léčbu fytoterapií:

 • Technika kvantového doteku metrixu, Mgr. Pavel Vondrášek
 • Seminář Cesta, Brandon Bays
 • Emoční odblokování těla (Andrew Barnes)
 • Kvantové opravy, Mirek Vojáček
 • Fytoterapie dle čínského pentagramu ( Ing. Dita Kolářová )

Informace pro onkologicky nemocné 

Přečtěte si na blogu

Proč miluji bylinky OKG ?

Jak dál po léčbě rakoviny ?

Nemáme lékaře v oboru dosud zdraví

„Když se ptali Dalajlámy, co ho na lidech a lidskosti nejvíc překvapuje, odpověděl:"Lidé. Protože obětují zdraví, aby vydělali peníze, potom obětují peníze, aby znovu získali zdraví, potom se tak znepokojují minulostí a budoucností, že si neužívají přítomnosti, a.. tak nežijí ani v přítomnosti ani v budoucnosti. A žijí tak, jakoby neměli nikdy zemřít, a potom zemřou bez toho, aby předtím žili."“