Tloustnu i po vodě

03.08.2019

Kdo nerad čte, může si článek poslechnout na youtube

Patříte také mezi ty, kterým jdou kila nahoru vždy snadněji než dolů?

Celý život se musíte hlídat a máte pocit, že přibíráte i po vodě natož si dát třeba sladkou mrkev? 

To trochu přeháním, ale určitě chápete jak to myslím. Zkrátka nepatříte mezi ty šťastné, co mohou sníst cokoliv, nehýbat se a nepřiberou ani deko, dokonce se jim ani břicho po jídle nevyfoukne. Tak mezi tyto šťastné ženy, jsem ani já nikdy nepatřila a k tomu miluji sladké. Maso oželím, jen prosím neodpírejte mi buchtu, zákusek nebo kousíček čokolády.

Kolena, menopauza a věk

Dokud je člověk zdráv a mlád, ještě si může pomoci alespoň pohybem.

Ale co dělat, když už se naším kolenům nelíbí skákat při aerobiku nebo běhat kilometry za městem? A co teprve, když se k tomu všemu přidá menopauza ať již přirozená nebo daná odstraněním vaječníků, ve věku, kdy na přechod naše tělo není vůbec připravené. Náš metabolismus stávkuje, prostě se zastavil, cokoliv sníte ... šup a kilčo nahoře, říkám si, že se váha asi pomátla nebo spíš moje tělo? Zažili jste to také nebo stále zažíváte? 

Trávení a pravidelná stolice

Další nešťastní jsou ti, co mají problém s pravidelným vyprazdňováním. Jakmile nejdete na velkou každý den nejlépe dvakrát, tak máte problém s trávicí soustavou a hubnutí díky tomu může být dřina. Problémy s trávením často způsobují i běžná léčiva.

Ráda bych vám řekla, že mám zaručený návod, nebo recept na dortíky po kterých se hubne a jde to rychle a snadno. To bohužel nemám. Ale mám typ, jak si stejně i my, co je pro nás hubnutí dřina, můžeme pomoci. A není v tom žádná velká věda ani hodiny v posilce nebo brutální hladovka. Existuje...

Snadná a geniální výpomoc pro nás

Podívejme se na to (ne)vědecky co bychom mohli, když už jsme se rozhodli pro snadnější proces udělat

1. Upravit trávení tuků a hospodaření těla s tukem 

spíše ten tuk zpracovat a využít než uložit, zajistit pravidelnou stolici, nejlépe dvakrát denně. S tímto krokem nám pomůže celkem chutný olejíček s citronovou příchutí Emulips. Zároveň pomůže i naší psychice, játrům i srdíčku. Ale hlavně si srovnáme trávení a zajistíme pravidelnou stolici.

2. Zajistit omezení chutí na sladké a pocit hladu

Abychom se psychicky moc u toho hubnutí netrápily. Máme se přece rádi a nechceme se trýznit. S mlsným jazýčkem a zvládáním chutí pomůže pořádná dávka čajové směsi Emulips Slim Drink. Směska 11 bylin vás asi překvapí svou účinností, když se jednoho dne probudíte a zjistíte, že neprahnete po cukru, ba vám dokonce přestávají chutnat tatranky a celkově to sladké už nepřináší ten pocit blaha a uspokojení jako dříve.

Budete se muset s tím nějak smířit, že už dokážete žít bez svých pamlsků. Ale nebojte zvládnete to, věřím vám.

3. Zajistit dobrou látkovou výměnu v buňkách a dobré vylučování

Při hubnutí se totiž vylučuje dost toxických látek, které buňky pustí do krevního oběhu. My si chceme tělo udržet zdravé, nechceme být při tom vyřízené únavou a depky k tomu a proto musíme podpořit své ledviny a odvod těchto látek z těla pryč.

Na aktivaci buněk, spalování tuku a látkovou výměnu je odborník parťačka Slim drinku a to Slim kapsle. Kapsle a čaj fungují nejlépe spolu. Kapsle totiž vytlačí to špatné z buněk ven a čaj pomůže právě ledvinám to odvést z těla pryč.

Vylučování je právě u většiny zaručených diet slabý článek na který se zapomíná a pak je pro mnohé hubnutí očistec a utrpení, protože tělo je plné toxinů, které se drží v tukových buňkách a nemůže ven, tak nás pěkně pozlobí. Tohle se vám právě u mé varianty hubnutí nestane.

Koumáci z OKG myslí na všechno, ale hlavně na to abychom byli zdraví a v dobré náladě.

A to je tak nějak vše. Teď už vám jen zbývá si tyto tři podporovače hubnutí nakoupit a užívat dle návodu. Nevíte kde koupit? Ne u mě to nepůjde. U mě najdete jen prezentaci produktů a základní informace ale koupit si je musíte sami.  Klikněte na odkazy a u každého produktu najdete tlačítko, koupit u výrobce. Lidičky z OKG vám produkty rádi pošlou a do tří dnů je už můžete mít u sebe a vyzkoušet jaký budou mít na vás účinky. Doufám, že se mi také pochlubíte jak se při užívání cítíte a později i se svými výsledky.

A abych vás ještě trošku namotivovala, tak se mrkněte na zkušenosti pár lidí, kteří to už mají za sebou. Chápejte i já potřebuji důkaz toho, že co jím, tak mi k něčemu je. A když to jde ostatním, tak mě to musí jít přece také. No určitě to alespoň vyzkouším.

Mezi těmito příběhy bude jednou i ten váš.

Zhubla jsem 25kg za 1 rok!

Měla jsem těžkou nadváhu.....díky lékům,které jsem užívala na deprese jsem se postupně dostala na váhu 105kg.Hledala jsem pomoc a našla u společnosti OKG,která má tak vynikající produkty.užívala jsem Emulips forte,Omegu3 complete a podařilo se mi bez diet zhubnout za 1 rok 25 kg.Samozřejmostí bylo upravit si jídelníček a začít jíst pravidelně každé 3 hodiny a naučit se pít.Pila jsem velmi málo 1/2 l vody denně.Všem vřele doporučuji produkty OKG.

Zdeňka S., Ronov nad Doubravou

Zhubla jsem o 11 kilo!

Chci se podělit o svůj příběh: Díky Emulipsu anýz jsem plně kojila naše kluky dvojčátka a to jsem z porodnice odcházela s Nutrilonem a díky Emulipsu anýz jsem kojila 10.měsíců, kluci netrpěli na bolení bříška a za tu dobu jsem zhubla o 11 kilo. Navíc díky Emulipsu se mi upravilo trávení, pálení žáhy, těžkosti v žaludku, potíže se žlučníkem po porodech a také jsem se zbavila mnohaleté zácpy! Super pomocník, jsem za něj vděčná!

Mgr. Petra S., Strážovice

34 kg za 9 měsíců!

Díky Emulipsu jsem bez cvičení a diet shodila 34 kg za 9 měsíců! Je mi super a jsem na sebe hrdá. Jo-jo efekt se nedostavil a to je skvělé.

Michaela G., Jindřichov

4,5 kg dole a konečně bez migrén!

Má kamarádka Zuzka trpěla nesnesitelými migrénami 11 let. Brala na to nejsilnější léky a několikrát skončila na kapačkách. Proto jsem jí nabídla užívání bylinek. Souhlasila a začala užívat Emulips Forte a OK Alfa+. Po dvou dnech již hlásila, že jí to ohromně pomohlo, že si nevzala ani jednou lék na migrénu a taky se konečně vyspala. Po měsíci užívání již nemusela nosit speciální sluneční brýle, jako ochranu proti ostrému světlu. Ohromně se zklidnila a dokonce shodila 4,5 kg. Na produkty nedá dopustit - jen chválí a chválí!

Lenka Z., Havířov

S Emulipsem Forte 3 kg dole a 8 cm v pase a bez jakékoli diety!

Stále jsem měl dojem, že na váze jen přibírám. Dlouho jsem si udržoval "svých" 95 kg a při posledním vážení jsem zjistil, že mám o 3 kg méně. Dietu žádnou nedržím, spíše naopak, co přede mnou žena neschová, sním! :-) A napadlo mne si vyzkoušet některé obleky, do kterých jsem se nemohl vejít a já se do nich opět vejdu! Takže podle mne obrovský úspěch! Za 3/4 roku 3 kg dole a 8 cm v pase a bez jakékoli diety (pouze jsem vysadil čokoládu)! Děkuji OKG za to, že mi umožnilo takovéto vynikající výrobky poznat a užívat!

Tomáš B., Červený Kostelec

Centimetry jdou dolů

Vyzkoušela jsem Emulips Forte a za měsíc jsem dala dolů 11 cm v pase a 4 cm přes boky. Zatím se to drží a nic jsem nepřibrala nazpět. Chystám se na další kolo s Emulipsem :-) a těším se, že další centimetry půjdou dolů.

Daria V., Brno

Pomáhá upravit zažívání a moje váha jde stále dolů...

Emulips Forte mi nejenom pomáhá upravit zažívání (dokázal mi zastavit i křeče v břiše, které mi nastaly po nevhodném obědě), ale daří se mi s ním i hubnout. Zkusila jsem mnoho přípravků na hubnutí, které prý "zaručeně fungují", ale nefungovaly na mně. Až díky Emulipsu Forte jsem zhubla 4 kg za 14 dní a moje váha jde stále dolů. Moc děkuji za tyto výrobky a již je doporučuji známým i neznámým lidem :-). Vím totiž, že opravdu pomáhají! Děkuji OKG za to, že je.

Jana J., Mělník

Výrazný úbytok na objeme a váha klesla o 8 kg!

Množstvo zdravotných problémov ma prinútilo hľadať riešenie, lebo lekári boli bezmocný! Po začatí užívania produktov OKG Emulips Forte XXL , Emulips Slim Drink, Emulips Slim Capsules , OK Gama+ a Factor Base som po prvých dňoch pocítila výrazné zmeny: bolesti v bederných kĺboch sa výrazne zmiernili na minimum, pocítila som príliv novej energie, oveľa viac som sa mohla pohybovať, dvihlo sa mi sebavedomie, cítim sa opäť ako žena! Spozorovala som výrazný úbytok na objeme - až o 6 veľkostné čísla z č. 48 na č. 34, váha klesla o 8 kg, upravilo sa mi vyprázdňovanie, klesol mi cholesterol z hodnoty 6,2 mmol/l na 5,1mmol/l bez užívania liekov! Ľahšie som prekonala trombózu povrchových žíl - po týždni prestali bolesti a pálenie (v minulosti nastalo zlepšenie po liekoch až po troch týždňoch), blednú mi fleky po bercových vredoch na predkolení, cítim sa stále lepšie! Naďalej užívam Emulips , OK Alfa+, OK Gama+, OK Beta+. Som vďačná spol. OKG za tieto úžasné produkty, ktoré mi stále pomáhajú!!!

Anna K., Košice

O 11 kg lehčí!

Po prvním porodu jsem celých 7 měsíců nemohla zhubnout ani kilo. Pak jsem začala užívat Emulips na lepší trávení. Po pár dnech jsem se cítila hned líp po každém jídle. Užívala jsem ho pravidelně 3x za den 10 kapek ihned po jídle a po 4 měsících jsem zhubla 11kg! Potěšil mě ale i další účinek Emulipsu a to: podpora tvorby kvalitního mateřského mlíčka. Elišku jsem díky Emulipsu kojila do 2 let. Děkuji za něj.

Jana T., Jablonec nad Nisou

7 cm přes břicho je pryč!

Po "kapičkách" - výrobcích OKG se mi snížil krevní tlak ze 190 na 140 , odezněly problémy s prostatou a alergie na topolový květ, též jsem zhubl na objemu přes břicho o 7 cm a je mi dobře.

Honza F., Třebívlice

Za 4,5 měs. po porodu mi ubylo 10,5 kg!

EMULIPS je super, nedám na něho dopustit. V kombinaci se cvičením jsem za 4,5 měsíce shodila po porodu 10,5 kg. Baštím vcelku bez omezení - kojím, tak ani nemohu jinak. Cvičím a užívám EMULIPS a psyllium. Prvních téměř 8 kg šlo poměrně rychle. Poslední 2,5 kg jsem shodila již pomaleji, ale shodila, což je pro mě nejdůležitější. Cítím se skvěle, oblékám oblečení, které mi i před těhotenstvím bylo těsné či malé. Fakt jsem spokojená a všem maminkám ho mohu jen doporučit.

Jana V., Svitavy

Mám 7 kg dole a cítím se skvěle!

Emulips užívám dva měsíce a zároveň po porodu cvičím - výsledek 7 kg dole ! :o) Mám obrovskou radost. (Váha po porodu 78,6 kg a nyní 71,6 kg). Cítím se skvěle a hlavně mi dělá moc dobře na psychiku úbytek váhy, takže jsem spokojená maminka pro svou 3 měsíční Aničku. Mateřského mlíčka mám taky dostatek, takže plně kojím :o) !!! Děkuji.

Jana K., Domažlice

Dohromady 49 kilo dole!

Přibrala jsem po dvou těhotenstvích a zdravotních problémech 20 kg, které se mi nedařilo shodit. Začala jsem s užíváním Emulipsu a již během 14 dní byly první výsledky - 2,5 kg dole. Přidala jsem OK Alfu plus - během 1 měsíce se zbavila migrén, kterými jsem trpěla 6 let; o 3 měsíce později jsem přidala ještě Emulips Slim a za 10 měsíců jsem snížila váhu o 17 kg! Manžel začal s užíváním Emulipsu Slim o rok později a jeho váha se za 10 měsíců snížila o 32 kg! Dohromady je to 49 kg a dodnes si váhu držíme.

Andrea a Petr V., Brno

Nemusím si píchat inzulin a 38 kg je fuč

Od svých 5 let jsem trpěla na velice časté hnisavé angíny, v pubertě začaly potíže se zažíváním, zácpou, pálením žáhy, nadváhou, byla jsem často ve stresu a unavená. O pár let později se přidaly migrény, měla jsem kolísavý tlak, nefunkční štítnou žlázu, vysoký cholesterol a cukrovku přes 20 mmol/l. Užívala jsem léky a lékařka mě připravovala na píchání inzulínu. V srpnu 2006 jsem se dostala k výrobkům OKG a začala užívat Emulips. Účinky se dostavily již 2 den - začala jsem chodit pravidelně na toaletu, přestala mě pálit žáha a být těžko po jídle. Za měsíc jsem přidala OK Alfu+, OK Omegu+, OK Tau+, Factor Base a mé zdravotní problémy začaly ustupovat. Dnes mám dokonce odebrané léky, které jsem užívala na cukrovku, cholesterol a štítnou žlázu, na víc jsem snížila váhu o 38 kg - 48 cm v pase a již 6 let jsem neptřebovala ATB ani jiné léky. Dnes užívám úplně všechny.výrobky OKG a moc děkuji za to, že výrobky OKG na trhu jsou! Cítím se fantasticky, jsem plná energie a hlavně zdravá. :-)

Ivona Ch., Děčín

Srdíčko v pořádku a navíc o 17 kg lehčí!

V roce 1998 mi zjistili vysoký krevní tlak a díky tomu i deformaci srdeční stěny. Výrobky OKG používám 8. rok. Celou dobu si držím tlak v normě a před 4 lety při hloubkovém vyšetření srdce mi lékař sdělil, že mám srdíčko úplně v pořádku. Léky na tlak jsem měla brát do konce života. Neberu je už několik let a přesto si držím tlak v normě. Navíc jsem díky výrobkům OKG zhubla 17 kg a už 4 roky si váhu držím!

Dr. Jana S., Brno

Zlepšilo se zažívání a ubylo 12cm v pase

Od 15ti let jsem vyzkoušela hodně léků, u kterých jsem zvyšovala dávkování podle stupně bolesti, až mi přestaly zabírat. Migrénu jsem mívala 2-3x do měsíce 3-5 dnů skoro bez přestávky. Musela jsem při nesnesitelné bolesti na pohotovost na injekce, několikrát jsem byla i v nemocnici. Jsem ráda, že jsem konečně našla přípravky, které mi pomáhájí a neničí žaludek. Začala jsem OK Alfou+ a na zažívací potíže jsem přidala Emulips, který mi, mimo jiné, pomáhá odbourat přebytečný tuk v těle :-). Po Emulipsu také nemám pocit plnosti, pálení žáhy, zlepšilo se mi zažívání. Za 2 měsíce užívání mám o 5 kg méně, o 8 cm méně přes boky a o 12cm v pase. Na hubnutí jsem ještě přidala Emulips Slim.

Hana A., Zlín

Do 5 měsíců jsem měla 11 kg dolů!

V roce 2008 mi našli lékaři nádor na příušní žláze. V listopadu mne operovali, naštěstí nádor nebyl zhoubný - ale začala jsem mít po operaci problémy s druhým uchem. Táhlo mě, pálilo, mravenčilo - opakovalo se to i 30x za den, byla jsem z toho nervozní. Magnetická rezonance ani CT nic neukázaly, bylo mi doporučeno se s tím naučit žít. Byla jsem z toho psychicky na dně, začala jsem navštěvovat psychiatra. Obrátila jsem se na internet o pomoc a ozvala se mi paní z OKG, která mi doporučila registraci a OK Alfu+ a Emulips. Vyzkoušela jsem. Užívala jsem vnitřně OK Alfu+ a Emulips a 3x denně jsem si kapala do uší OK Alfu+. Za týden kapání mě ucho zlobilo max. 5x denně, do 3 měsíců jsem měla problémy jen občas, navíc jsem začala hubnout a do 5 měsíců od registrace jsem měla 11 kg dolů! S produkty OKG jsem hodně spokojená a užíváme je s rodinou preventivně pořád.

Jitka B., Jakubčovice nad Odrou

Za půl roku jsem o 17 kg lehčí!

Je mně 57 let, mám diabetes a s tím spojené choroby - vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak, ... Vlastně jsem to špatně napsala! Měla jsem všechny tyto choroby, dokud jsem zcela náhodou neobjevila Emulips. Rozhodla jsem se ho zkusit - a za půl roku jsem o 17 kg lehčí, hodnotu cukru a cholesterolu i krevní tlak mám v normě. Má ošetřující lékařka žasla nad výsledky z laboratoře a já, abych se podělila s ostatními, jsem se stala distributorem OKG. Výrobky OKG jsem osobně vyzkoušela a vím,že jejich chvála není jen nějaká reklama! A odměnou mi je zdraví a obdiv mého okolí!

Hana K., Mělník