Předcházet nemocem, je to nejlepší co pro sebe můžeme udělat. Co dělat, když se vyskytnou zdravotní potíže

Jak si podpořit samouzdravovací pochody v těle s OKG

Uvádím kombinace produktů OKG dle zkušeností našich uživatelů.

Jistě toto uvítáte k usnadnění Vašeho výběru mezi našimi doplňky stravy, které svým obsahem účinných látek stojí na pomezí potraviny a léku. Ačkoliv dle legislativy potravinovým doplňkům náleží "pouze" místo doplnění látek, které v běžné stravě chybí, za účelem udržení zdraví člověka. Prevenci a léčbu mají totiž za úkol dle legislativy léky.

A

ADHD
OK GAMA, FB KIDS

Afty
Na afty doporučujeme minimálně OK Alfa+ a Emulips, výborně se osvědčilo cucání FBKids. Někomu zabral již jen OK Gel!

Akné
Emulips, OK Gel - mazat, pro pročištění organismu určitě OK Alfa+ či Emulips Forte, a popíjet čaj Emulips Slim Drink . A znovu Výborně se osvědčil FBKids. Pro silnější pročištění jater OK Tau či kombinace FB Detox a Factor Base

Alergie
Doporučeno minimálně: OK Factor Base + OK Tau+, osvědčilo se přidání OK Omega, Emulips Forte či FBKids

Alergie na zimu
Zčervenání obličeje OK Balsam!!! Jako u každé alergie lze přidat vnitřní podporu - Factor Base, OK Tau či Emulips Forte.

Alergie na sluníčko - zčervenání, fleky základ Factor Base. Pro opálení přidat Kids. Lze na noc mazat Emulips či OK Omega či OK Balsam.

Alopecie
Vypadávání vlasů FB AntiAge + Emulips Forte či OK Gama

Alzhaime
Na Alzhaimera základ Factor Baze NO !!! lze i 2x 2 lžičky denně (tj 2x 14g) +přidat: OK Gama či OK Omega3complete a Emulips SLIM Capsules( + ks ráno) Factor Base AntiAge, lze i Factor Baze Kids, Em.Forte či OK Tau J-

Anémie
Emulips Forte, OK Beta, OK Gama, FB Kids, FB AntiAge

Angína
Minimálně by bylo vhodné užívat OK Alfa+ (doporučuje se přidat mazání - zvenku i vnitřně- ok Gelem, cucání FB Kids) Prokrvení a posílení imunity FB NO!!! Pomáhá na vypocení MigrenOut. Vhodné přidat FB AntiAge. Často na doladění se přidává Factor Base.

Artróza
Minimálně tři produkty - OK Beta+, OK Gama+ a Factor Baze NO. OK balsam na promazání a prohřátí + na bolesti MigrenOut.

Astma
Doporučujeme minimálně: OK Factor Base + OK Omega+/ ok Gama ideálně doplnit OKTau. Osvědčuje se Emulips Forte a FBKids. FB AntiAge!

ASLO vysoké osvědčilo se OK Factor Baze Kids, OK Tau, EMulips Forte, OK Alfa, OK Gama, OK Factor Baze

Atopický ekzém
Doporučujeme minimálně: OK Factor Base , OK Omega+, Emulips , ideál dát OK Tau a osvědčila se i OK Beta+ a Kids
(OK Balsam a OK Alfa+ za předpokladu, že není alergie na bylinky, pokud je prokázána alergie na bylinky, doporučujeme mazat Emulipsem či OK Omegou+ , taktéž ji užívat vnitřně.) Popraskanou kůži zatahuje a desinfikuje OK Gel - štípe, ale nemusejí se brát mastičky s antibiotiky. Jakmile se zatáhne - tak promazávat olejíkem či balzámem. Celé tělo lze promazávat směsí kokosový olej + emulips. Jsou případy Atopického ekzému vyvolané těžkými kovy, očkováním - na toto jsou též zkušenosti - kombinace všech výrobků a poslední tečkou bylo přidání FB Detoxu).

Autismus
OK Omega3complete / OK Gama, FB Kids, lze přidat čaj Drink, Emulips, OK tau ... oleje obecně jsou velmi prospěsné, posílit střevo .. FBase.

B

Bércové vředy
Ideálně doporučujeme: FB NO, OK Omega3compete, OK Tau, Emulips Forte+, OK Gel nejprve pomazávat okolí vředu (předtím opláchnout např. dubovým odvarem) a na čerstvou kůžičku OK Balsam. Lze i AntiAge.

Bolest zubů
Při bolestech zubů je samozřejmě dobré, tak jako u dalších zdrav. potíží, navštívit lékaře. Na bolesti dásní - OK Gelem. Nebo kloktat OK Alfou (případně i omegou). Nyní máme velkého pomocníka v MigrenOutu! 
Návod: ... nateklá dáseň - na kousek gázy (látky) dát ok gel - působí dlouhodoběji, než-li pouhé namazání.

Bolest očí (zánět spojivek, zarudnutí...)
Vnitřně ok Gama, Emulips Forte, kapat kapky z OK Gelu, zevně natřít ok gelem, oko zůstane celé a navíc se mu uleví. Pomáhá i AntiAge.

Bolesti hlavy
Velmi dobře funguje kombinace MigrenOut + AntiAge + Kids.
Příjemně působí OK Alfa+, cévy roztahuje FBNO - tím se uvolňuje tlak... OK Gel namazat nad horní dva zuby pod ret, dát si ho trochu pod jazyk, pod nos a na spánky. MigrenOut - dlouhodobě 2denně. Akutně lze zvýšit dávkování!!! Při silnějších migrénách přidat Emulips Forte a OK Tau, velmi dobré jsou zkušenosti s OK Betou či OK Omegou3complete

Borelióza
Doporučujeme užívat celý synergy pack! S důrazem na OK Alfu a FB NO, FB Kids - aby si tělo začalo samo dělat protilátky. Na bolesti MigrenOut.

Boule
Na tukové boule nutné ovlivnit tukové hospodářství v těle : doporučujeme Emulips Forte, OK Alfa+ a OK omega3complete a OK Tau+ či FB Detox a zvenku mazat ok gelem.
Boule od úderu, ihned aplikovat OK Gel

Bradavice
Doporučujeme: OK Gel střídavě mazat s ok Balsamem a vnitřně na posílení imunity OK FB Kids a Ok Alfu případně AntiAge

C


Cirhóza jater
Kombinace OK Alfa+, OK Tau+, AntiAge a Emulips Forte a popíjet čajík Drink a játra si mazat ok Balsamem. K Prokrvení přispěje FBNO.

Cukrovka
Jednoznačně Emulips Forte, OK Alfa+ a OK Omega3complete+, Factor Baze Kids. účinnost zesílí Emulips Drink čaj!!! Je potřeba podpořit játra (tedy není od věci OK Tau a Factor Base - alespoň 1x3 měsíční kůra)
Při cukrovce doporučení užívat FB NO 1lžičku dopoledne a 1 lžičku odpoledne mezi jídly současně s Emulipsem!!!

Cysty doporučení se týká i cyst v jiných místech.
Doporučujeme na pročištění OK Alfa+, dále nesmí chybět Emulips a OK OK Tau+! A další podstatná informace, nezapomínejte dodržovat pitný režim! Nejlépe čaj Emulips Drink. Velmi důležité je odkyselení OK Beta a prokrvení FBNO ( 3měsíční kůra). Pevné cysty pomáhá odstranit FB Detox.

Cystická fibroza
OK Factor Base, Emulips, OK Alfa, FB NO, přidat OK Gama, Factor Baze Kids, FB AntiAge

Čelistní kloub vypadávání Emulips forte, OK beta, OKgama

Crohnova choroba
Ok alfa, emulips forte a ok Factor Baze (funguje i na ulcelocerozní colitidu). Nově dobré výsledky s FB NO.

D

Diabetes I
Emulips či Emulips Forte, OK Omega, OK Alfa, Ok Tau, FB Kids potvrzeno i na malých dětech s cukrovkou jedničkou vhodné zařadit OK Factor Basi (okruh tlusté střevo plíce) děti s cukrovkou jedničkou mají často náběh na celiakii. FB NO užívat 1 lžička dopo a 1 odpo mezi jídly. Musí se vyzkoušet - každé tělo je jedinečné. FB antiage.
Diabetes II - stejné výrobky jako u Diabetu I

Deprese
Doporučujeme na deprese a i na další psychické problémy: Velmi vhodný je výrobek MigrenOut a AntiAge !!! Emulips, Emulips Forte, Factor Baze Kids, OK gama, Factor base+ nemusíte hned všechny stačí např. Emulips Forte a Gama J

Detoxikace
Na základní jemnou detoxikaci, doporučujeme Emulips Forte, Emulips Drink, ale pokud si chcete pročistit organismus lépe, rozhodně nebude od věci i OK Alfa, Factor Base a OK Beta+ OK Tau. Až potom zařaďte FB Detox spolu s FBasi

Dna
OK Beta+ , OK Tau+ a OK Gel případně na bolesti, účinnost zesílí Emulips Drink čaj

Dráždivý tračníkEmulips forte, Factor Base, Ok Alfa, Ok Gama

E

Energie
Na dodání energie Emulips Forte (proti syndromu chronické únavy), MigrenOut a AntiAge, užasná je OK Alfa+ . OK Omega3Complete (mozková činnost) celková vitalita Factor Baze Kids a vše zesílí FB NO.

Na zjasnění myšlenek a koncentraci MigrenOut!!! V kombinaci s posílením odolnosti vůči stresu s AntiAgem ... osvědčené při zkouškovém období

Epilepsie
Doporučujeme Emulips/ emulips forte, OK Omega+ / gama/omega3, FB NO

Erektilní disfunkce
Jednoznačně nejlepší  FB NO + OK Tau + Emulips Forte (kvalitní sperma)+AntiAge

Ekzém kopřivka
Na některé ekzémy spíše takové svědivé kopřivky je lepší určitě zpočátku chladivá síla OK gelu a vnitřně OK Omega + Factor base (přidáním ok Tau či Emulipsu Forte ozdravný proces urychlíte).

H

Hallux
Vbočený palec u nohy s výrůstkem Emulips Forte, OK Tau, OK Beta, OK Gama, doladit OK Alfa

Hemeroidy
OK Alfa+, Emulips+ a OK Balsam. Zkušenosti jsou i s OK Gelem na namazání, může to být velmi nepříjemné, ale zato velmi účinné.

Hojení
Pro urychlení regenerace a "utišení" bolesti ihned aplikujte OK Gel, díky němuž nevzniknou modřiny, urychlí hojení všeho možného až po popáleniny. Vnitřně Kids, Emulips - tím lze i podmazat ránu - než-li aplikujete OK Gel.

Horečka
OK alfa, Factor Baze Kids, namazat čelo, spánky, dlaně a plosky nohou OK Gelem - vytahuje horkost. OK Gel ochlazuje 

Hormonální problémy
AntiAge, EmulipsForte, OK Alfa+, FB Detox OK Omega+,( OK Gama, OK Omega3complete) OK Tau, OK Beta, Factor Baze Kids, MigrenOut.

CH

Chemoterapie ukončená
Rrevitalizace těla - žilní a nervový systém :FB AntiAge, FB NO, Emulips Forte Lze přidat OK Beta, OK Gama, FBKids, OK Tau... prostě vše J

Chronická rýma
Faktor base Kids, můžete přidat i OK Factor Base a ok alfa či OK Gama

Cholesterol
Emulips/ Emulips Forte, OK Omega3compelte+, FBNO, OK Tau

Chřipka
OK Alfa+, která pročistí organismus, regeneruje, dodává energii, doporučení: udělat si horký čaj, nalít si na lžičku OK Alfa+a zapít horkým čajem případně horkým FB NO! FB NO - prohřeje, rozvede a posílí celý organismus. FB Kids - přirozená obrana org. Nově MigrenOut pomáhá při horečnatých stavech a při bolestech kloubů při chřipce. AntiAge - podpora imunity.