Umění doteku

Umění doteku

 Rituál pro krásnou ženu

Tuto masáž by si měla zažít každá žena, protože je to přesně to, co potřebujeme k pochopení, jaká dokonalost se v každé z nás zkrývá. Odkrýt nánosy brnění, které nám brání v plném prožívání a vyzařování ženskosti. Je to rychlá a krásná cesta, jak prožít přijetí sama sebe, jak začít milovat své tělo a cítit k sobě samé lásku a úctu.

Úžasný a citlivý způsob léčení ženské duše, objevení své vnitřní krásy, která se po masáži objeví i na povrchu. Vykročíte ven jako zářivá sebevědomá bytost, která našla poklad ve svém nitru, rozumí svým prožitkům a potřebám a dokáže si život užít naplno.

Většinu z nás nikdo neučil jak se mít ráda. Jaké to je, když nejsem k sobě kritická a nehledám na sobě jen vady a nedostatky? Víme jak se starat o jiné, jak dávat lásku muži i dětem. Ale stačí to k tomu abychom to samé dostaly zpět a abychom se cítily šťastné a milované? Rozdáváme lásku všude možně, jen na toho nejdůležitějšího člověka, co ji potřebuje nejvíce zapomínáme. Zapomínáme dávat lásku a pozornost sami sobě.