Skutečné příběhy SKUTEČNÝCH lidí

Někteří lidé jsou ochotní o své nemoci a uzdravení mluvit jako já nebo Monika Fialková, Terezka Kalinová.
Další sdílí svůj příběh " jen" s firmou OKG, které vděčí za své uzdravení a nechají na aktivnějších partnerech, aby i díky jejich příběhu, mohli dát NADĚJI a POMOC mnoha dalším lidem v podobné situaci.

Pro mě to, jak jsem se cítila po měsíci s OKG byl takový ZÁZRAK, že první myšlenka, která mě napadla byla:

Tohle musí vědět všichni lidé.

Tyto produkty jim, stejně jako mě, vrátí sílu a můžou mnohem dřív žít život bez bolestí a trápení se.

Vidět, slyšet, vnímat radost a vděčnost mnoha dalších lidí ze svého uzdravení, je pro mně největší hnací motor a důvod proč šířím poslání a produkty OKG. 

Já už poznala jejich sílu a získala nejen zdraví ale i víru v léčivou sílu bylin. Lásku k naší zemi, která nám tyto produkty dává a úctu k biochemikům a doktorům přírodních věd, kteří tyto bylinné dary zpracují do podoby pro naše tělo vysoce VSTŘEBATELNÉ. 

Věřím a přeji si aby jste poznali, že tady nejde o peníze a obchod ale o daleko vyšší smysl. 
Pomáhat lidem a utvářet zdravou společnost. Jen ve zdravé společnosti můžou žít zdraví lidé.

A já bych už opravdu ráda žila ve zdravém těle mezi zdravými lidmi, vy určitě také :-)

Tak pojďme na to.

Monika Fialková - návrat rakoviny u babičky

Naší babičce 70 let, byla v lednu sdělena nekompromisní diagnóza - recidiva karcinomu prsu, nádor se plazil po svalech, cévách, šlachách od ramene směrem k páteři, druhé ložisko v hrudníku, metastázy v kostech.
Zcela jí ochrnula ruka. Měla obrovské bolesti, které dokázaly tlumit pouze vysoké dávky analgetik spolu s morfiovými náplastmi. Lékaři ji uložili do kolonky nevyléčitelných případů.

V únoru začala užívat FB NO, Alfu, Betu, Gamu, Tau, Kids. Postupně jsme také vyřadili ze stravy maso a cukr.

V červnu skončila s paliativní terapií, která jí opravdu nedělala dobře. Postupně také vyřadila ze stravy maso a cukr. Pila čerstvé zeleninové a ovocné šťávy. Tělo se krásně pročistilo a ona byla o 20kg lehčí.

Začala chodit na procházky, což dříve nebylo možné. Hrála si s vnučkami a pouštěla si hezké filmy - televizi nemáme, takže výběr byl na ní.

Na konci října 2017 přišel zlom. A to v souvislosti s produktem Factor Base Anti-Age, který mimo jiné skvělé účinky také zklidňuje psychiku. Ta negativní ztrápená žena mi po 3 týdnech užívání tohoto produktu řekla 

" já si myslím, že se uzdravím!" 

a aby toho nebylo málo zvedla o své vlastní vůli svou, do té doby zcela ochrnutou, levou ruku v rameni a lehce ji pokrčila v lokti.

O měsíc později se odhodlala přestat užívat analgetika a zjistila, že bolest se již nevrací. Neužívá vůbec žádné léky na bolest, ani na tlak, zkrátka vůbec žádné chemické preparáty.

V únoru 2018 kontrola a žádné nové ložisko ani metastázy. Babička se sama stará o zahrádku, peče chleba, uvaří, nakoupí. Celkově má spoustu energie. Navíc jsem zaznamenala posun v myšlení, už není tak pesimistická a negativní, jako tomu bylo dříve. Je obklopena láskou, a to je také velká terapie.

Je to dlouhá a poměrně nákladná cesta, kterou ušla, ale rozhodně to stálo za to. Kráčí po ní dál vstříc uzdravení - mimochodem původně nehybná ochrnutá paže je až po zápěstí funkční, dokonce na ní opět vyrostly svaly a pomalu se začíná ohýbat i palec.

Toto je pro mne největší důkaz toho, že produkty OKG skutečně fungují a vrací lidem radost ze života. Mám ho denně před očima a jsem za babičku moc vděčná "

Rakovina vaječníku

Terezka Kalinová, Kublov, Ústí nad Orlicí

Rok 2017 byl pro mne asi nejvíc zlomový. Na dětském táboře, kde jsem byla jako vedoucí, přišla obrovská únava a pozitivní těhotenský test. Následná návštěva lékaře mi změnila celý zbytek života a smyšlení. Miminko tam bylo, ale též i cosi na vaječníku.
Bylo jasné, ze se to musí řešit.
Po dalších vyšetřeni bylo téměř jisté, že mimi není v pořádku a to COSI roste.
Aby se zjistilo co to COSI je, jsem musela podstoupit zákrok (ukončeni těhotenství) a následný odběr malého kousku toho COSI. Nasledovalo mnoho dní kde vzorek putoval až do Holandska k odborníkům. Ty se našim lékařům vysmáli, jak je možné, že nepoznají rakovinu ...

Okamžitě krevní testy,  onkologie - testy? ANO, ale onko? NIKDY!!!
Krev byla v pořádku, rakovina se ustálila na jednom miste. A já věděla, že se vše musí změnit ...
První dny - týdny jsem byla naštvaná, že jsem se ráno vzbudila. Prošla bolestí rovnou kontrakcím. V září 2017 vyšel nový produkt Factor base AntiAge, to byla moje spása, když už mi nepomůže s rakovinou, alespoň se nezblázním. V podstatě jsem užívala průběžně k AntiAge všechny produkty ... po měsíci jsem prozřela. 

Došlo mi, proč ji mám, otevřela jsem mysl!

 A to byl největší krok k uzdraveni. Celý život jsem se jí bála a tak přišla, abych věděla čeho se bojím. A tak jsem s ni začala mluvit a začala si ji vážit - byla mojí kamarádkou. 
Přijala jsem ji a v tu chvíli díky mě mysli a OKG odešla. Bez chemoterapie bez lékařského zásahu ... v lednu jsem si pořídila kobylku, byla hned po dětech můj držák energie. Pomohly jsme jedna druhé ... její láska, oddanost a dokonalost, mne nenechala klesat na mysli. Byla můj optimismus ve chvílích další kontroly - přišly výsledky!
Já uvnitř sebe věděla, ze tam není, ale proc ta neustala únava . A tak jsem mela strach ...
NEGATIVNÍ !!! Nikde nic ... pouze potvrzený únavový syndrom, který byl očekáván.

Huraaaa já to dokázala, a jde to i bez chemoterapie!

Neměla jsem ale sebemenší chuť někomu něco říkat. O mě nemoci věděli pouze 4 lidi! + lékaři. O mém uzdraveni opět lékaři + 4 lidi.
Ty dny strachu byly pryč, naučila mne strašně moc a já jsem za tu společně strávenou dobu nesmírně vděčná.
Rok na to jsem přesně na den znovu otěhotněla. Holčička tu proste chtěla být s námi a tak přišla ve více vhodnou dobu.
OKG beru stále, momentálně ok omega 3 complete, Kids a Factor base .
Chodím do práce - baví mne .
Únava vzhledem k syndromu je až s podivem téměř nulová.

JAK SE ŘÍKÁ "VAŽ SI TOHO CO MÁŠ" 

platí i o rakovině. Nikdy nepřijde jen tak, vždy je to převážně myšlenkou.
A díky myšlence a přírodě, zase odejde.

Jsem onkologický pacient

Simona K., Čechtice 

Mám za sebou operaci a chemoterapie a nespočet rentgenů, sonografií, magnetické rezonance, tisíce odběrů a kontrol. Měla jsem po chemoterapiích vypálený celý žilní systém v pravé ruce, otoky rukou, nohou, špatné trávení a zažívání. Bolesti žaludku a špatné vyprazdňování. Brala jsem spoustu léků, které mají dost špatný vliv na celý můj oslabený organismus a imunitu. Začala jsem postupně užívat produkty OKG a postupně vysazovala všechny léky z onkologie. Dnes jsem naprosto bez léků !!! Beru 4 produkty denně. Když je doberu, nasadím ihned další a střídám je. Žilní systém se naprosto obnovil - což lékaři byli v šoku, na játrech není ani jedna jediná skvrnka, jídlo mi velice chutná, bolesti žádné nemám, vyprazdňování je naprosto v pořádku a vnitřní orgány podle všech vyšetření vypadají jako u naprosto zdravého člověka. Je to zázrak?? NE!! Jsou to úžasné přírodní produkty, za které budu celý život vděčná! Dnes patřím mezi naprosto zdravé lidi a jezdím pouze jednou za půl roku na kontrolu. Děkuji za produkty a děkuji za OKG!


Leukémie

Dlouhé roky jsem měla leukémii. Byla jsem unavená, bez energie, bolesti a bez chuti do života. Měla jsem jít na chemoterapii a ozařování. To jsem odmítla s tím, že pokud mám umřít, tak s vlasama.

V červenci 2014 se moje sestra, (na fotce vpravo), dostala k výrobkům OKG. Díky ní jsem začala používat Emulips Forte, OK Alfa+, Factor Base a OK Omega 3 complete. Už po týdnu jsem se cítila mnohem lépe a energie se mi vracela. Po 5-ti týdnech jsem byla na kontrole a paní doktorka nevěřícně kroutila hlavou a nechápala, že mám krev v pořádku. Napsala mi kontrolu za půl roku. Postupně jsem přidávala i další výrobky a můj zdravotní stav se stále zlepšoval. Po třech měsících jsem se odvážila na cestu do Brna na setkání lidí z OKG.

V lednu 2016 jsem šla na kontrolu a opět paní doktorka tomu nemohla uvěřit, že je vše v pořádku. Diagnoza - Jste zdravá!

Za výrobky OKG jsem velmi vděčná. Navrátily mi zdraví a chuť do života. Zdeňka

Melanom 4. stupně na zádech v horní polovině těla.

Doktoři v Itálii žasli nad tím, že rakovina mu ze 70% vybublala nad povrch těla. Ptali se čím si tak hodně posílil imunitu, že tělo ji vytlačilo ven. V žádných uzlinách, nikde po těle jinde ji neměl. Rok ho sledovali. Podrobil se léčbě interferony - pro jistotu. Po roce ho propustili s tím, že je opravdu zdráv. Výrobky prostudovali a sledovali jeho stav s nimi a bez nich. Jednoznačně mu je doporučili. Poslední doporučení bylo aby si sehnal něco s argininem. Akorát přišel na trh výrobek FB NO. Fabio užívá celou řadu výrobků OKG. Fabio, Itálie, 34 let.


Začal ji znovu bavit život!

Mé sestře diagnostikovali začínající leukémii a po dobu 1 roku docházela na hematologii FN Motol, kde jí doporučili chemoterapii. Moje sestra ji odmítla a tím začala cesta hledání pomoci z jiného zdroje. Hledaly jsme mezi bylinkami a objevily OKG a p. Šteinera, který nám osvětlil smysl a cestu pomoci. Sestra začala před 5 týdny užívat OK Alfu+ a Emulips Forte a už po 1 týdnu se začala cítit mnohem lépe, přestala stálá únava - sama to popisovala "... jako by mi někdo vléval do žil nový život" a začala se měnit před očima - začal ji bavit život! Po 5 týdnech užívání byly výsledky krve natolik dobré, že jde na kontrolu až za 1/2 roku, po kyselině močové ani stopy - jen lékařka kroutila hlavou - "Jak je to možné?! A bez chemoterapie??". Jsem moc vděčna za pomoc, které se mé sestře dostalo! 
Iva M., Praha

Předrakovinový stav děložního čípku

Moje kamarádka přišla vyděšená z kontroly u gynekoložky. Mám předrakovinový stav děložního čípku. Dostala prášky. Stav se nezlepšoval. Doktorka ji řekla, že ji musí vzít dělohu. To jí vyděsilo a řekla doktorce, že chce mít ještě druhé dítě. Paní doktorka ji striktně řekla, že s tím ať už nepočítá. Byla nešťastná a přišla se poradit, co by s tím mohla udělat, že nechce aby ji brali dělohu. Začala používat OK Tau, Emulips Forte, Drink a vnitřně do dělohy OK Gel. Dneska má již roční holčičku Amálku. A je zdravá.


Adéla Roubíčková: Ano, je to tak😉. Těšíme se již více jak rok a půl z našeho nejkrásnějšího daru, jménem Amélie...Amálka...Když mi před více jak čtyřmi lety řekla doktorka po preventivním vyšetření (cytologie), že je špatný nález a diagnostikovala mi předrakovinové stadium děložního čípku, byla jsem vyděšená....šla jsem na operativní zákrok (konizace) seříznutí napadené tkáně. Ale celý rok po operaci se nic nelepšilo, stále špatné výsledky, šla jsem po roce na rekonizaci, ale to jsem již brala výrobky okg a doktorka mi spíše doporučovala v mých 35 letech odebráním dělohy. Měla jsem již jednu dceru, ale toužila jsem ještě po miminku a to byl pro mě šok. Výrobky jsem brala půl roku ve zvýšené dávce a několikrát denně do pochvy mazala OK gel. Máme zdravou holčičku Amálku a já každého půl roku chodím na kontroly a vše je v pořádku. Díky OKG a mé přítelkyni Aničce Mikezové. 

Diagnoza - rakovina prostaty PSA 47 - nelze operovat

Můj blízký v rodině přišel minulý rok (v 5/2012) s touto diagnozou. Okamžitě začal užívat Factor Base, Factor Base Kids, OK Tau+, OK Omegu-3 Complete, Emulips, OK Alfa+ a Emulips Slim Drink. V červnu nastoupil na ozařování, při tom výrobky bral dál, jen občas vynechával oleje. V srpnu byl znát první úspěch, že v noci spal a nemusel neustále na WC. Po ukončení ozařování v 12/2012 užíval všechny produkty i nadále. Začal přibírat na váze a celkově se mu zlepšil jeho zdravotní stav. V 3/ 2013 byl na kontrole a PSA bylo 0, výsledky absolutně v pořádku. Další kontrola 6/2013 - výsledky PSA 0 - v pořádku, poslední kontrola 26.8.2013 - pan doktor byl nadšený - výsledky v pořádku, PSA 0. Díky výrobkům OKG překonal to nejtěžší, co ho v životě potkalo!
Anna M., Liberec