Pohybová soustava

Ledviny 

LEDVINY a celý jejich okruh jsou OSLABOVÁNY nejrůznějšími vlivy:

 • prodělanými nemocemi,
 • léky, 
 • jídlem , 
 • emocemi.

Typickou emocí ledvin je úzkostPOCIT ÚZKOSTI LEDVINY OSLABUJE a způsobuje hromadění patologické (špatné) energie, která se pak šíří celým organismem. STAHUJE nejen ledviny, ale promítá se i do bolestivého stažení svalů (o tom by mohlo vyprávět desítky lidí v tomto období)

10 signálů, že ledviny nefungují, jak by měly

 1. Otoky způsobené zadržováním vody v těle - pokud mají ledviny problém a nezvládají, vylučují stále méně tekutin, což způsobuje hromadění vody v těle. 

 2. Potíže s močením, k nimž nepatří pouze nepříjemné pocity během močení, ale také změny barvy moči. Zatížené ledviny může signalizovat také časté až pravidelné noční buzení kvůli "malé potřebě" nebo pěnivá moč. 

 3. Kožní vyrážky mohou signalizovat nejen zátěž ledvin, ale prakticky jakoukoli toxickou zátěž v těle. Hromadění toxinů, které nemají kudy odcházet, se může projevit vznikem pupínků až akné nebo ekzémů. Zde pomůže pročistit okruh játra/žlučník a plíce/tlusté střevo.

 4. Ztráta energie: Proč může souviset právě s ledvinami? Vědecké vysvětlení : zdravé ledviny produkují hormon erythropoietin (EPO), který se podílí na tvorbě červených krvinek. Se zátěží ledvin se produkce hormonu snižuje a s ní také množství červených krvinek. Časté je, že nastává překyselení těla, doprovázené slabostí, únavou a sníženou aktivitou mozku.

 5. Lapání po dechu je spíše projevem plicních či srdečních poruch, ale může souviset i se zátěží ledvin. Snížený počet červených krvinek způsobí také nedostatečné okysličení organismu. Člověk je tak nucen kompenzovat vzniklou situaci zrychleným dýcháním. S tím souvisí také snížená schopnost koncentrace, nebo dokonce závratě.

 6. Bolesti ve střední části zad, přímo nebo přibližně v místech, kde se ledviny nacházejí. Bolest se nemusí projevit pouze při zánětu ledvin! Může být různě silná, akutní i chronická a velice nepříjemná.

 7. Poruchy sluchu, šumění v uších, tinitus...

 8. Tvorba ledvinových kamenů ODKYSELENÍ + PŘIMĚŘENÝ A DOSTATEČNÝ PŘÍJEM VHODNÝCH TEKUTIN

 9. Neplodnost, hormonální nerovnováha.

 10. Problémy s prostatou, impotence, předčasná ejakulace
  Doporučení: Factor Base NO, OK Tau, FB AntiAge, Emulips...

Zajímá vás a chcete vědět víc? 

Jak mít zdravé kosti, klouby, chrupavky, svaly?

Staňte se členem OKG Family

Registrace a roční členství vás nic nestojí.
 Získáte přístup k celostním informacím ze světa moderní i čínské medicíny.

Pohybová soustava, ledviny, močový měchýř.

Projevy nerovnováhy, diagnostika, řešení. 

Komplexní informační soubory. Pouze pro registrované členy OKG a v mém týmu OKG.

Tyto soubory obsahují cenné informace z desítek odborných publikací ze světa klasické i tradiční čínské medicíny. 

Prezentace vytvořila Ing. Dita Kolářová. Ve svých prezentacích dokázala propojit vědomosti z klasické i tradiční čínské medicíny, jejichž studiu se věnuje již více jak deset let. Za tu dobu pomohla k uzdravení stovkám lidí. 

Nechte si zaslat soubory

Pohybová soustava  

Ing. Dita Kolářová