Máte zdravotní potíže po chemoterapii se kterými si nevíte rady? Můžete ROKY v bolestech a únavě čekat na zázračné zotavení, nebo se rozhodnout a jít ZÁZRAKU uzdravení naproti. Rychlejší osvědčenou bezpečnou cestou, kterou prošlo úspěšně už stovky lidí. 

Můj vlastní příběh již pomohl desítkám lidí při i po onkologické léčbě

Jsem za to ohromně vděčná a vaše zprávy o lepším zdraví mi vhání slzy do očí. Jsem za vás moc šťastná. Vy jste energie, která mě podporuje v mé cestě při pomoci lidem.

Proto dílím svoje životní zkušenosti z velmi těžkého období v mém životě. Prošla jsem si peklem, které trvalo 3 roky. Ale vím, že stovky žen to samé peklo prožívají mnohem déle, mnoho let po ukončené chemoterapii a ozařování, kdy užívají hormonální pilulky. A někdy i další roky po té. Den za dnem svádí bitvu s bolestmi a únavou, kterou jim tato nemoc a léčba přinesla. Věřím, že vám moje informace budou užitečné a přiblíží vás ke dni, kdy si budete moci říct: "Už jsem to zase já, cítím se dobře, nic mě nebolí a můžu žít konečně tak jak bych si přála." 

Cestičku za zdravím jsem si roky těžce vyšlapávala, kromě času, který je pro lidi s rakovinou asi to nejdražší, mě to stálo i pár desítek tisíc. Naivně věřící lidem, kteří se tváří jak moc vám chtějí pomoc. Ale ta jejich pomoc byla dost drahá, jak rady, tak produkty, které mi měly zaručeně pomoc. Nakoupila jsem spoustu zahraničních léčivých bylin, lektvarů, čajů a pilulek ale zdraví stále nikde. Též jsem byla u šamanů, léčitelů a jiných odborníků ale zdraví stále ne a ne se vrátit. Že bych byla tak beznadějný případ? Vypadalo to že ano a lékaři mi to jen potvrzovali. 

Ale víte co je hlavní? Že jsem se nevzdala a moje snažení nebylo marné, protože na konci mých sil čekala sladká odměna, fyzicky, psychicky a finančně zlomená jsem se dočkala toho vymodleného ZÁZRAKU. Moje tělo konečně začalo reagovat a já se začala vracet od přežívajících mezi ŽIJÍCÍ LIDI.

Kdy, co a jak to se mnou bylo ?

Léčbou jsem procházela v roce 2014 až dokonce roku 2015. V roce 2016 jsem byla ještě půl roku po léčbě v kritickém stavu, můj organismus byl skutečně vyčerpaný. Potýkala jsem se s neustávající únavou, zažívacími potížemi, poruchou spánku, srdeční arytmií, dechovou nedostatečností, depresemi, polyneuropatií, malátností, ztrátou paměti, bolestí kloubů a svalů. Několikrát za hodinu mě trápily návaly horka, pocení a zimnice. Můj imunitní systém byl od začátku léčby hodně oslabený. Určitě bych si vzpomněla na další potíže ale myslím, že i tohle už je dost.

V polovině roku 2016 jsem byla kraji svých sil a přemýšlela o tom vše skončit. Netuším kde se ve mě vzala ještě kapka energie vyzkoušet něco, čemu jsem absolutně nevěřila, byla tak malá šance na uzdravení. A proto jsem zažila neskutečný šok, nadšení, radost, vděčnost, dojetí když se začalo jako zázrakem vše měnit. Po měsíci jsem cítila mnohem více energie a chuť do života. Do půl roku zmizela většina mých otravných zdravotních problémů.  Pro mne ale i lékaře to bylo jako zázrak. Nejspíš ani oni už nevěřili :-) V dalších měsících se můj stav stále zlepšoval. 

A dnes? Dnes můžu dělat téměř vše jako dřív, následky chemoterapie můj život už neovlivňují. Cítím vděčnost a říkám o tomto zázraku lidem, kteří chtějí naslouchat a prožívají podobné peklíčko ve svém těle, jako jsem si prožila já. Chci vám říct, že vy nemusíte, nemusíte bojovat s depresí, únavou a bolestmi, ne tak dlouho jako já, můžete si tento nepříjemný čas hodně zkrátit a mnohem dříve žít tak jak chcete a jak si zasloužíte. 

A tyto informace, máte ode mne jako DÁREK.

Pokud můžete, šiřte je dál mezi lidi, kteří je ocení a potřebují.  

Velké díky mé kamarádce, která mi ukázala směr
Velké díky mé kamarádce, která mi ukázala směr
Moje první neteřinka Anetka
Moje první neteřinka Anetka
Na procházce se synem Lukáškem
Na procházce se synem Lukáškem

Více o mě a léčbě se dovíte v rozhovoru 

Sepsala spisovatelka, výživová poradkyně a blogerka Veronika Hanzlíková.

Veronika se věnuje psaní neobyčejných "Příběhů života a uzdravení"

Po roce intenzivního užívání bylin OKG odezněly všechny nežádoucí příznaky po léčbě, dokonce i ty, které měly být trvalé. 

Po 5 měsících jsem už zase navštěvovala vzdělávací kurzy a učila se nové léčivé techniky pro své klienty. Vidíte, ještě jsem měla hodně krátké vlasy.

Lékaři mi doporučily

Mě osobně doporučili dát prostor přírodě a čekat jestli se vše vrátí do normálu. Bylo mi řečeno, že já sama nemohu dělat vůbec nic, než odpočívat a čekat. Dostala jsem informace o tom, že léčba má trvalé vedlejší účinky a musím se naučit žít s bolestmi kloubů a otoky na nohách. Nesnesitelná únava, návaly horka a zimnice zůstávají některým lidem mnoho let po léčbě. Medikamenty je tento stav neřešitelný. Lékaři mě osobně nenabídly žádné podpůrné prostředky pro rychlejší rekonvalescenci a návrat do normálního plnohodnotného života.

Onkologie a přírodní medicína 

Současná onkologie věnuje komplementární a alternativní medicíně v současné době velkou pozornost, a v řadě významných onkologických institucích jsou ustaveny pracovní týmy, které se snaží objasnit úlohy komplementárních a alternativních postupů v kontextu běžné onkologické léčby. Potravní doplňky, které denně užívám a doporučuji, obsahují pouze bezpečné látky, které nesnižují účinnost klasické léčby. Použité byliny prošly mnoha klinickými studiemi a jejich účinky na lidský organismus jsou tedy již dobře známé a zdokumentované. Užívání těchto doplňků je tedy zcela bezpečné a doporučované.

Co jsem udělala já a můžete i vy?

  • řekla jsem si, že lékaři nemusí mít vždy pravdu a určitě existuje možnost jak se uzdravit, nepochybovala jsem o tom
  • začnu tím, že si zajistím správnou funkci trávicí soustavy, dám si jako první do kupy zažívání a vstřebávání 
  • posílím oslabenou funkci srdce, podpořím krevní oběh, žíly, cévy a vlásečnice aby se výživa mohla dostat ke všem orgánům
  • doplňuji denně vitamíny, minerály a enzymy
  • podporuji svá játra a ledviny, vylučování toxických látek, chemoterapie musí z těla ven
  • mírně jsem upravila stravu, opravdu jen mírně
  • každý den chodím minimálně 2 km a protahuji ztuhlé svaly
  • pracuji na své psychice, myšlení a vztazích

Pomoc mimo klasické léčebné metody hledá až 90% všech pacientů. Jsem si jistá, že způsob jakým jsem si pomohla já, je vhodný téměř pro každého, kdo potřebuje vylepšit svou tělesnou kondici nejen po chemoterapii a ozařování. Příběhy těchto lidí vám napoví.

Stáhněte si můj e-book

Tady najdete návod, rady a doporučení jak přežít léčbu a jak se rychle zotavit po ní a vrátit se ke svému životu.  

A není to jen o stravě a doplňcích stravy.

Ráda se vám budu věnovat osobně nebo po telefonu

Přečtěte si na mém blogu

Jak dál po léčbě rakoviny

Vliv EGCG na rakovinu

Rybí olej brání vzniku rakoviny

Ředitel imunitního systému

Úspěšná léčba rakoviny