Onkologická léčba

Tyto informace jsou pro každého onkologicky nemocného velmi důležité.

Onkologická léčba s sebou nese spoustu vedlejších nežádoucích účinků, které znepříjemňují a komplikují nemocným život. Málokdo ví, jak si účinně pomoci přírodními prostředky a svou myslí k lepším výsledkům léčby a k urychlení zotavovacího procesu po ukončené léčbě. Často jsou lidé dlouhé měsíce vyčerpaní a trápí se ve svém oslabeném těle, s narušenými nervy a psychikou mnohém déle, než je ve skutečnosti nutné! 

Můj příběh o nemoci a uzdravení.

Mám za sebou rakovinu prsu, hnedle dvakrát. Prošla jsem asi vším co klasická léčba nabízí (operace, ozařování, chemoterapie, hormonální léčba) a po dvou letech jsem téměř zemřela na vedlejší účinky chemoterapii, kdy mi selhávali orgány i imunitní systém.

Ocitla jsem se velmi blízko smrti a chtěla svůj život půl roku po léčbě vzdát. Psychicky na dně ze všech bolestí, hladovění, nespaní, návalů horka a zimnic, neschopnosti se postarat o sebe a syna.

Byla jsem sama s dítětem, rodina 200 km daleko, neměla jsem peníze. Když jsem prosila boha nebo vesmír ať už to trápení ukončí nebo mě zázračně uzdraví, přání se splnilo. Poslal mi ženu, která mi podala pomocnou ruku a také léčivé produkty. Beru to jako zázrak, co jsem za dva roky dokázala, přes to že mi bylo řečeno, že nebudu chodit bez bolesti, kvůli zničeným kloubům a neuropatii, nebudu moci masírovat apod.

Dnes jsem zdravá a plná energie, jediné co mi po léčbě zůstalo jsou děsivé vzpomínky a strach, že by se vše mohlo opakovat. Ráda bych aby můj příběh dodal ženám naději a víru v to, že přijdou zase krásné dny, okamžiky a že naše tělo má úžasný dar se zregenerovat když mu dáme co k tomu potřebuje.

A teď fakta

Léčbu jsem ukončila v říjnu 2015, sedmi dávkami chemoterapie AC/T. Osmá dávka mi z ohledem na kritický zdravotní stav nebyla podána. Po této léčbě jsem měla následující problémy.

Celodenní únava, motání hlavy, zmatenost, nerozhodnost, ztráta paměti, neschopnost se soustředit, nespavost, podrážděnost, nervozita, deprese, úzkostné stavy. Neuropatie v rukou i nohou, nedokrvené končetiny a brnění, svalové bolesti, ztuhlé a bolestivé klouby. Trávicí a vylučovací problémy, křeče po jídle a nadýmání. Ztráta imunity, opakované záněty. Po hormonální léčbě, střídání zimnice a návalů horka, ztížené dýchání, slabost, stavy na omdlení a časté střídání nálad.

Ještě půl roku po léčbě jsem téměř celý den trávila v posteli, dokázala jsem být aktivní asi 2 hodiny denně a pak jsem odpadla únavou.

Opouštěla mě chuť do života i víra, že mi ještě někdy bude líp a budu moci zase žít jako dříve. 

 Produkty OKG jsem začala užívat v dubnu 2016 a již po měsíci jsem si jakoby nic uvědomila, že už funguji skoro celý den a vše se rychle lepšilo. Produkty užívám denně stále, už v menší míře, jen pro udržení dobrého zdraví, hlavně kostí a kloubů, které nedostatkem estrogenu trpí a také psychiky.

Lékařka mi pár dní před tím než jsem začala jíst OKG doplňky psala do zprávy, že můj stav bude potřebovat dlouhodobou rekonvalescenci. Tato razantní změna mě přesvědčila o neuvěřitelné síle těchto přípravků a ani mě nenapadlo je přestat jíst, když mi už bylo dobře.

Krevní obraz po 4 měsících s OKG ukázal všechny hodnoty v normě. Musím říct, že po 5 měsících pravidelného užívání jsem se až na ranní a večerní ztuhlost kloubů, cítila zdravá a začínala tělo více a více fyzicky zatěžovat. S klidným svědomím můžu říct, že

produkty OKG mi zachránily život,

tím že mi výrazně zkrátily dobu rekonvalescence, vrátily chuť do života, posílily a uzdravily mnoho z toho, co mi chemoterapie zničila.
Jako kosti, klouby, svaly, nervy, mozek, ledviny, játra, žaludek, slinivku, střeva a zažívání, imunitu.

Moje vděčnost za tyto produkty je nevyslovitelná.
Děkuji celé OKG za skvělou práci, produkty a snahu pomáhat lidem se opravdu uzdravit.


*****************************************

Mnohé zkušenosti s bylinnými produkty, změnou ve stravování a zaměření pozornosti na své myšlení, ukazují na to, že jde 

léčbu i stavy po ní zvládat v mnohém lepším zdravotním stavu. 

Přesto, že mi lékaři tvrdily, že nic na moje problémy neexistuje, že není žádný přípravek, který by mi pomohl zvládnout léčbu a po chemickém náletu se zase postavit na nohy, tak jsem přece jen něco našla. A o to něco se prostě musím podělit se všemi, co se také nevzdávají a hledají. Proto jsem ne vše ale to důležité sepsala do krátkého e-booku a nazvala ...

... Slova, která mohou POMOCI.

Tento e-book vznikl z vlastních prožitků a zkušenosti s dvouletou onkologickou léčbou.
Ráda bych aby moje zkušenosti a myšlenky pomohly mnoha lidem také přežít toto náročné období.
Dojít až k plnému uzdravení.
Aby jste i vy našli sílu ve své duši i těle chemickou léčbu zvládnout.
Aby vás po celou dobu provázela víra ve své uzdravení.
Přeji vám, aby jste nic neponechali náhodě a jen lékařům, ale aby jste věděli, že i vy osobně se můžete na svém uzdravení podílet a významným způsobem si sami pomoci. 

Jak? To si můžete právě teď sami přečíst a tím svou cestu k uzdravení odstartovat.

Držím všem pěsti a máte-li pocit...můžete mi napsat. 


Přečtěte si i příběh o uzdravení z rakoviny paní Simony K. Čechtice.
Paní Zdeňka a Iva se vyléčily z leukémie. 


Jak velký vliv má naše mysl na imunitní systém, biologické pochody a rozvoj rakoviny? 

Mnoho videí a článků od mého oblíbeného psychoonkologa PhDr. Ing. Martina Pospíchala, který se tématu do hloubky věnuje a umí o tom mluvit jazykem, kterému rozumí i laik. Vřele doporučuji pro posílení psychiky a získání vědomostí jak můžete svou mysl použít k tomu, aby buňky pracovaly pro vás a pro vaše uzdravení.

Odkaz na linkos: Vliv mysli na imunitní systém a nemoc.Knihy a odborná literatura

Ve spolupráci s Mgr. Cmurovou mám oprávnění na prodej níže uvedených knih a vhodných olejů, z výroby pana Blaška. Oleje díky velmi šetrnému lisování jsou vhodné a doporučené pro olejovo-bílkovinovou stravu. 

Velká kuchařka a učebnice olejovo-bílkovinové stravy

Autor: Lothar Hirneise

Cena: 390 kč

Počet stran: 344 

Poprvé v českém jazyce. Autor je v celém světě uznávaný odborník na olejovo-bílkovinovou stravu Dr. Johanny Budwig, světoznámé německé vědkyně sedmkrát nominované na Nobelovu cenu za úspěchy při léčbě rakoviny, a na alternativní způsoby léčby rakoviny. Dozvíte se, jak vznikla olejovo-bílkovinová strava a na jakém principu je založena. Je zde podrobně popsán celý systém této stravy a zodpovězeny nejčastější otázky. V další části knihy naleznete přesný recept na olejovo-tvarohový krém, linomel a oleolux, které tvoří základ olejovo-bílkovinové stravy, a velké množství originálních receptů s více než třemi sty barevnými fotografiemi. Olejovo-bílkovinová strava je také výbornou prevencí proti civilizačním chorobám, např. proti diabetu, kardiovaskulárním nemocem, astmatu, artróze či depresím. V poslední části knihy Lothar Hirneise vysvětluje pojem kauzanetika, rozebírá onemocnění rakovinou z jiného úhlu, než je běžné, a hlavně popisuje, jakých vynikajících výsledků s olejovo-bílkovinovou stravou je dosahováno v jeho 3E-centru (školicí centrum v Buochu, SRN).

Rozhovor s Mgr. Cmurovou o olejovo-bílkovinové stravě a co najdete v kuchařce.

Origální recept na snídaňové müsli z tvarohu a lněného oleje:

2 lžíce linomelu
3 lžíce lněného oleje (bio, za studena lisovaný)
2 lžíce mléka (čerstvé nebo pasterované)
100 g tvarohu (bio, odtučněný, max. 1 % tuku)
1 čajová lžička medu

chuťová přísada (různé druhy čerstvého ovoce, vanilka, skořice, citronová šťáva)

Do malé misky dejte 2 lžíce linomelu, na něj syrové rozkrájené ovoce podle roční doby. Pak následujícím způsobem připravte tvarohovo-lněný krém: Do mixéru dejte lněný olej, mléko a med, mixujte a přidávejte po malých částech tvaroh. Mixujte tak dlouho, dokud není hmota homogenní, potom přidejte chuťovou přísadu. Ta se může denně obměňovat: např. vanilka, skořice nebo ovoce, jako je banán s citronem či pomerančovou šťávou nebo jahody, maliny či ostružiny.

(Linomel si každé ráno připravíme sami: v mlýnku na kávu našrotujeme na hrubo 6 kávových lžiček lněných semínek a smícháme s 1 lžičkou medu tak, aby vznikla hustá pasta. Množství odpovídá přibližně 2 pol. lžícím.)


Oleje i knihy můžete objednat zde:  Oleje a knihy


Pozor!

Vyskytly se bohužel případy, kdy si někdo koupí knihu o olejovo-bílkovinové stravě a po jejím přečtení pořádá na toto téma přednášky. Považuji to za velice nezodpovědné, protože aby člověk pronikl do celé problematiky a pochopil souvislosti, musí absolvovat studium u pana Lothara Hirneiseho. Zájemci o olejovo-bílkovinovou stravu, buďte prosím opatrní a vždy po přednášejícím vyžadujte diplom o úspěšném absolvování studia. Jinak se může stát, že informace které dostanete nebudou správné a ublíží nejen vám, ale i pověsti olejovo-bílkovinové stravy a paní Dr. Budwig. Kompletní seznam poradců v celé Evropě najdete na www.ganzheitliche-krebsberatung.de

Co se týče knih:

Žádná část publikace nesmí být rozmnožována, uložena v rešeršním systému nebo dále předávána, a to v jakékoli formě, jakýmkoli způsobem, elektronicky, mechanicky, kopírováním, nahráváním apod. bez předchozího písemného souhlasu vydavatele, tedy firmy Nempe, s.r.o.. Osoba, která by učinila jakékoli neoprávněné kroky v souvislosti s touto publikací, může být vystavena trestnímu stíhání a vymáhání náhrady za způsobenou újmu.