Řešení zdravotních potíží po chemoterapii. Léčba končí, uzdravující proces právě začíná. 

Inspiruji další onkologické pacienty svým příběhem, přináším naději a efektivní způsob k rychlejšímu uzdravení z následků chemoterapie. 

Díky této jednoduché metodě jsem se uzdravila nejen já ale další stovky, možná tisíce těžce nemocných lidí. Jsem ohromně vděčná za vaše krásné zprávy o zlepšení vašeho zdraví. Jsem skutečně moc šťastná když je čtu. Vy jste energie, která mě podporuje v mé cestě při další pomoci.

Proto sdílím svoje životní zkušenosti z velmi těžkého období v mém životě. Prošla jsem si peklem, které trvalo 3 roky. Ale vím, že stovky žen to samé peklo prožívají mnohem déle, mnoho let po ukončené chemoterapii a ozařování, kdy užívají hormonální pilulky. A někdy i další roky po té. Den za dnem svádí bitvu s bolestmi a únavou, kterou jim tato nemoc a léčba přinesla. Věřím, že vám moje informace budou užitečné a přiblíží vás ke dni, kdy si budete moci říct: 

Už jsem to zase já, cítím se dobře, nic mě nebolí a můžu žít konečně tak jak bych si přála." 

Cestičku za zdravím jsem si roky vyšlapávala, kromě času, který je pro lidi s rakovinou asi to nejdražší, mě to stálo i pár desítek tisíc. Naivně věřící lidem, kteří se tváří jak moc vám chtějí pomoc. Ale ta jejich pomoc byla dost drahá, jak rady, tak produkty, které mi měly zaručeně pomoc. Nakoupila jsem spoustu zahraničních léčivých bylin, lektvarů, čajů a pilulek ale zdraví stále nikde. Též jsem byla u výživových poradců, šamanů, léčitelů a jiných odborníků ale zdraví stále ne a ne se vrátit. Že bych byla tak beznadějný případ? Vypadalo to že ano a lékaři mi to jen potvrzovali. 

Měla jsem chuť vše vzdát, vypadalo to, že neexistuje nic co by mi pomohlo se postavit na nohy a donutit mé tělo zase normálně fungovat. Ale když už jsem byla téměř na konci mých sil, přišla nečekaná sladká odměna. Fyzicky, psychicky a finančně zlomená jsem se dočkala toho vymodleného ZÁZRAKU. Moje tělo konečně začalo  reagovat a já se začala vracet od přežívajících mezi ŽIJÍCÍ LIDI.

Kdy, co a jak to se mnou bylo ?

Léčbou jsem procházela v roce 2014 až dokonce roku 2015. V roce 2016 jsem byla ještě půl roku po léčbě v kritickém stavu, můj organismus byl skutečně vyčerpaný. Potýkala jsem se s neustávající únavou, zažívacími potížemi, poruchou spánku, srdeční arytmií, dechovou nedostatečností, depresemi, polyneuropatií, malátností, ztrátou paměti, bolestí kloubů a svalů. Několikrát za hodinu mě trápily návaly horka, pocení a zimnice. Můj imunitní systém byl od začátku léčby hodně oslabený. Určitě bych si vzpomněla na další potíže ale myslím, že i tohle už je dost.

V polovině roku 2016 jsem byla kraji svých sil a přemýšlela o tom vše skončit. Netuším kde se ve mě vzala ještě kapka energie vyzkoušet něco, čemu jsem absolutně nevěřila, byla tak malá šance na uzdravení. A proto jsem zažila neskutečný šok, nadšení, radost, vděčnost, dojetí když se začalo jako zázrakem vše měnit. Po měsíci jsem cítila mnohem více energie a chuť do života. Do půl roku zmizela většina mých otravných zdravotních problémů.  Pro mne ale i lékaře to bylo jako zázrak. Nejspíš ani oni už nevěřili :-) V dalších měsících se můj stav stále zlepšoval. 

A dnes? Dnes můžu dělat téměř vše jako dřív, následky chemoterapie můj život už neovlivňují. Cítím vděčnost a říkám o tomto zázraku lidem, kteří chtějí naslouchat a prožívají podobné peklíčko ve svém těle, jako jsem si prožila já. Chci vám říct, že vy nemusíte, nemusíte bojovat s depresí, únavou a bolestmi, ne tak dlouho jako já, můžete si tento nepříjemný čas hodně zkrátit a mnohem dříve žít jako dříve nebo ještě lépe. 

Zdravá strava, ví někdo co to je?

Byla jsem člověk, který věřil, že k uzdravení stačí víra, pozitivní myšlení, odhodlání, zdravá strava, pohyb a meditace. U té stravy bych se zastavila, že pro mě bylo fakt těžké zjistit, co je vlastně zdravá strava. Dnes se nabízí tolik stravovacích směrů, že jsem z toho jelen a po přečtení stovek názorů lidí kteří je propagují, stále nevím, zda mezi nimi je ten správný pro mě. Díky mnoha protichůdným názorům na stravu, jsem se dostala do takového psychického stresu, že jsem nevěděla, co mám vlastně jíst aby mi to ještě neublížilo. Později jsem nastudovala stravu podle Dr. Johanny Budwig, která vytvořila jídelníček pro onkologické pacienty, který zahrnuje velkou dávku zdravých tuků a přidávala k tomu nutnou dávku vitamínů a minerálních látek, formou kvalitních a 100% potravních doplňků. 

Touto stravou jsem se inspirovala nejvíc, je snadná na přípravu, chutná mi a mému tělu docela vyhovuje. Obecně se řídím tím, že je dobré jíst co nám dává příroda, co roste v místě kde žiji a necpat se zbytečně již hotovými jídly. Hodně si dávám pozor na nezdravé tuky schované v sušenkách a jiných dobrotách.  Ale to neznamená, že si nedám občas zmrzlinu nebo dortík ke kávě. Dám a přesto jsem se uzdravila. Nejsem zkrátka tak silná abych odolala všem nezdravým lákadlům. 


Pokud máte o kuchařku zájem, můžu vám ji zaslat. Myslím, že v obchodě se běžně sehnat nedá a já mám doma pár k dispozici. 

Také jste už viděli videa, jak se lidé uzdravují pomocí zeleninových šťáv podle Breusse nebo hladovky, nebo syrové stravy z rakoviny za pár týdnů? Věřte nevěřte ale já tomu věřila. Tak silně, že jsem to na sobě praktikovala. 

Pohyb a pozitivní myšlení 

Nevím jak jste na tom vy s pohybem a bolestmi, ale pro mně pohyb znamenal bolest a vyčerpání. Sotva jsem stála na nohách, bolest svalů při každém pohybu mě zrovna ke sportu nemotivovali. Vrzání, křupání a šílená bolest kloubů mě od procházek taky zrazovalo. Pozitivní myšlení selhalo ve chvíli, kdy máte chemoterapií "vypláchlý" mozek a je těžké udržet myšlenku déle jak 1-2 sekundy. Myslím, že to poslední co člověk žijící několik měsíců a let v bolestech, strachu z budoucnosti a o svůj život má, je pozitivní myšlení. Takže tato propagovaná cesta asi bude dobrá pro někoho jiného. 

Tak jste zvědavý jak jsem se z toho všeho dostala? Co jsem změnila, že se můj stav začal konečně hýbat k lepšímu? Udělala jsem jednu dost šílenou věc. Měla jsem na účtě poslední 4 tisíce korun a za 2 tisíce jsem si  koupila dva

ZÁZRAČNÉ potravní doplňky a fytoterapie české značky OKG

o kterých jsem nevěděla vůbec NIC a nikdy jsem o nich ani neslyšela. Vy jste o nich už slyšely? Myslím že většina lidí v této republice také NE. Tyto produkty totiž nenajdete v drogérii, lékárně ani zdravé výživě. Výrobce si přeje aby tyto doplňky poskytovali jen vyškolení lidé, kteří produkty znají, znají složení, jak užívat, vědí jak fungují a můžou spolu s nimi lidem dobře poradit a poskytnout i následnou péči.  Možná jste i vy už pár doplňků a vitamínů, nebo zelených potravin snědly a stále čekáte na to zlepšení. Já jsem také čekala a také se nedočkala. Proto píšu o těchto doplňcích jako o zázračných, protože u nich jsem se dočkala už po 3 týdnech citelné velké změny a mnoho lidí mi říká, že změny k lepšímu cítí dokonce už po týdnu. 

Měsíc před tím než jsem začala tyto doplňky užívat, mi lékařka z onkologie psala, že můj stav je tak vážný, že bude vyžadovat měsíce a pravděpodobně roky rekonvalescence. Po této zprávě jsem začala jíst doplňky OKG, bylo mi jasné že s klasickou medicínou se zdraví pravděpodobně nedočkám. Po měsíci jsem nakráčela, spíše přitančila do ordinace onkoložky. Místo ztrápeného obličeje bolestí a depresemi, jsem měla úsměv od ucha k uchu a v těle ohromné nadšení z toho co jsem objevila. Lékařka si změny samozřejmě všimla, tak jsem jí s potěšením líčila co mi pomohlo a že to bude super pro ostatní onkoláčky, které skončily stejně blbě jako já. Myslela jsem že projeví také zájem pomoci všem těm zničeným lidem, že bude mít radost, že jim může pomoci a zbavit jejich trápení. To jsem se hodně spletla. I kdyby chtěla, jako že nechtěla, tak v nemocnici si nemůže dovolit o alternativní léčbě nikomu říct.

Jak řekl doktor z onkologie, pojišťovna nám za zdraví pacientů nezaplatí ani za to aby se cítily dobře.  

Svoje zážitky i z nemocnice jsem si zapisovala a sdílela s přáteli. Pokud si chcete přečíst celý rozhovor se mnou a onkologem, který mi vysvětlil jako to je s pojišťovnami,  tak si článek stáhněte. Stojí to za to.

Produkty OKG jsou na Nobelovu cenu

Musím říci téměř po týdnu, že OKG fakt funguje.....a poměrně rychle,s tím jsem se ještě nesetkala!!
Měla jsem teploty furt kolem 37,8 a po jednom dni teploty vymizely. Cítím se mnohem méně unavená. Co mi dělá velmi dobře ( nebo si to jen myslím:-D), tak je Faktor Base NO .
Ráno se budím svěží a to je největší radost, však to znáte:-D.
Opravdu je to zajímavé..... ve všem, co jste mi řekla , tak jste měla pravdu.....
Emulips ... též dobrý...lituju , že jsem se vrátila k biologické léčbě, možná , že bych to ustála i bez ní.
Opravdu jsem se ještě nesetkala s něčím , kde bych cítila tak rychle změnu.. Uvidíme , co dál.....jsem moc ráda, že jsem Vás na internetu našla....:-D

Paní Hofmanová , ještě jednou velké díky... zase mi to vrátilo naději a radost ....:-D Ten Váš pan ředitel je opravdu velmi chytrá hlavička, že něco takového vymyslel.....:-D to je na Nobelovu cenu!!

Lékaři doporučují

Mě osobně doporučili dát prostor přírodě a čekat jestli se vše vrátí do normálu. Bylo mi řečeno, že já sama nemohu dělat vůbec nic, než odpočívat a čekat, popřípadě jíst léky na bolesti kloubů, antidepresiva a na srdce, které potlačí nepříjemné příznaky nemoci ale nevyléčí. Znamená to být celý život závislá na lécích a trpět další vedlejší účinky a počítat s tím, že se bude vše pomalu zhoršovat. Dostala jsem informace o tom, že léčba má trvalé vedlejší účinky a musím se naučit žít s bolestmi kloubů a otoky na nohách. Nesnesitelná únava, návaly horka a zimnice zůstávají některým lidem mnoho let po léčbě. Medikamenty je tento stav prakticky neřešitelný. Lékaři mě osobně nenabídly žádné podpůrné prostředky pro rychlejší rekonvalescenci a návrat do normálního plnohodnotného života.

Onkologie a přírodní medicína 

Současná onkologie věnuje komplementární a alternativní medicíně v současné době velkou pozornost, a v řadě významných onkologických institucích jsou ustaveny pracovní týmy, které se snaží objasnit úlohy komplementárních a alternativních postupů v kontextu běžné onkologické léčby. Potravní doplňky, které denně užívám a doporučuji mají standardizovaný obsah účinných látek, který je na obalu uveden, produkty jsou kontrolované a schválené MZ české republiky. Obsahují pouze bezpečné látky a použité byliny prošly mnoha klinickými studiemi. Jejich účinky na lidský organismus jsou tedy již dobře známé a zdokumentované. Užívání těchto doplňků je tedy zcela bezpečné a odborníky na fytoterapii doporučované. 

Co jsem udělala já a můžete i vy?

Na prvním místě je uvědomění, zda se chcete skutečně uzdravit a něco pro to udělat, nebo vám stačí si postěžovat jaká je to hrůza a spokojíte se s tím, že vás okolí čas od času polituje a možná i obskakuje a opečovává. Což je pro mnoho z nás přesně to, na co jsme celý život čekali. 

Možná se divíte ale spoustě lidí vyhovuje být nemocný, protože se o ně konečně někdo zajímá a stará. Pokud patříte do první skupinky, co se chce skutečně uzdravit, tak na nic už nečekejte !!! Seberte zbytky své víry, trochu odhodlání a pusťte se do toho hned teď. 

  • Připusťme si, že lékaři nemusí mít vždy pravdu a určitě existuje možnost jak se uzdravit jinou než chemickou cestou.
  • Nejdůležitější je si zajistit správnou funkci trávicí soustavy a vstřebávání živin, trávení a střevo je základ zdraví, bez kterého se nic nepohne. 
  • Posílit oslabenou funkci srdce, podpořit krevní oběh, žíly, cévy a vlásečnice aby se výživa mohla dostat ke všem orgánům.
  • Doplňovat denně vitamíny, minerály a enzymy, je to nezbytná potrava pro každou buňku, kterou si tělo neumí samo vytvořit a bez nich buňky neumí správně žít.
  • Podporujte svá játra a ledviny, játra jsou detoxikační orgán a ledviny vylučovací, pomohou nám zbavit se toxických látek nejen z chemoterapie. Toxické látky dostáváme do těla denně vzduchem, jídlem, vodou, kosmetikou, záření v autě, z počítačů, wifi. Ve všem je trochu ale v těle se to vše nahromadí a součet všeho je alarmující a pro tělo zatěžující.
  • Je dobré mírně upravit stravu, jíst základní potraviny, nejlépe v bio kvalitě. Více se dovíte při konzultaci se mnou.
  • Každý den mít trochu pohybu a postupně ho navyšovat, začněte s chůzí a nejlépe v přírodě. Pobyt v lese, hlavně v létě významným způsobem zvedá imunitní systém.
  • Pracujte na své psychice, myšlení a vztazích, i toto z velké míry ovlivňuje naše buňky a tedy i zdraví. Přidejte si každé ráno příjemné vizualizace, mantry, zkrátka sněte o svém krásném budoucím životě v dokonale zdravém a silném těle.

Věřte, že pokud najedete na náš životní styl s potravními doplňky OKG, již brzy i vy budete psát podobné zprávy, jaké čtete na této stránce od lidí, kteří se odhodlali a ten první krok ke zdraví s námi provedli.

Začal ji znovu bavit život!

Mé sestře diagnostikovali začínající leukémii a po dobu 1 roku docházela na hematologii FN Motol, kde jí doporučili chemoterapii. Moje sestra ji odmítla a tím začala cesta hledání pomoci z jiného zdroje. Hledaly jsme mezi bylinkami a objevily OKG a p. Šteinera, který nám osvětlil smysl a cestu pomoci. Sestra začala před 5 týdny užívat OK Alfu+ a Emulips Forte a už po 1 týdnu se začala cítit mnohem lépe, přestala stálá únava - sama to popisovala 

"... jako by mi někdo vléval do žil nový život" 

a začala se měnit před očima - začal ji bavit život! Po 5 týdnech užívání byly výsledky krve natolik dobré, že jde na kontrolu až za 1/2 roku, po kyselině močové ani stopy - jen lékařka kroutila hlavou - "Jak je to možné?! A bez chemoterapie??". Jsem moc vděčna za pomoc, které se mé sestře dostalo!

Iva M., Praha

Dovolte mi představit jedny z nejdůležitějších lidí z firmy OKG, která stojí za uzdravením tisíců lidí

Vlevo jsem já a vpravo je Ing. Kolářová, která mě doprovázela a podporovala při mém uzdravování. Žena s velkým srdcem a láskou k lidem. Odbornice na lidské tělo, čínskou diagnostiku a čínskou medicínu. Dokáže spojit informace ze západní moderní medicíny a tradiční čínské medicíny. Dle principů  TČM jsou vyráběny české produkty OKG. 

Ing. Dita Kolářová je jeden z dobrých andělů firmy OKG. Této ženě a produktům OKG vděčím za to, že se dnes můžu takhle culit na selfíčku při cestě na školení. 

Nyní pracujeme na pomoci a dalším lidem spolu a chystáme  přednášky o čínské medicíně, významu doplňků na lidské zdraví a bylinkách OKG. Chceme ukázat široké možnosti uzdravení s fytoterapií OKG co největšímu množství lidí. 

OKG pomáhá i Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek

Vlevo na fotce je zástupce Nadačního fondu Krtek, sympatický ředitel firmy OKG Ing. Jiří Krčál a Ing. Dita Kolářová, jak předávají finanční dar Nadaci Krtek.

Využijte tyto informace ke zlepšení svého zdraví

Pokud můžete, šiřte je dál mezi lidi, kteří je ocení a potřebují. 

Velké díky mé kamarádce, která mi ukázala směr
Velké díky mé kamarádce, která mi ukázala směr
Na procházce se synem Lukáškem
Na procházce se synem Lukáškem
Moje první neteřinka Anetka
Moje první neteřinka Anetka

Přirozené terapie, jako je ucelený systém produktů OKG, mohou efektivně pomáhat předcházet nemocem a eliminovat je kvůli své základní roli v buněčném metabolismu. 

Rakovina prostaty PSA 47

Diagnoza nelze operovat pán 60let, (vyhnul se chemoterapii, kterou měl nastoupit ihned po ozařování. Nyní je stále v pořádku.) Můj blízký v rodině přišel minulý rok (v 5/2012) s touto diagnozou. Okamžitě začal užívat Factor Base, Factor Base Kids, OK Tau+, OK Omegu-3 Complete, Emulips, OK Alfa+ a Emulips Slim Drink. V červnu nastoupil na ozařování, při tom výrobky bral dál, jen občas vynechával oleje. V srpnu byl znát první úspěch, že v noci spal a nemusel neustále na WC. Po ukončení ozařování v 12/2012 užíval všechny produkty i nadále. Začal přibírat na váze a celkově se mu zlepšil jeho zdravotní stav. V 3/ 2013 byl na kontrole a PSA bylo 0, výsledky absolutně v pořádku. Další kontrola 6/2013 - výsledky PSA 0 - v pořádku, poslední kontrola 26.8.2013 - pan doktor byl nadšený - výsledky v pořádku, PSA 0. Díky výrobkům OKG překonal to nejtěžší, co ho v životě potkalo!

Rozhovor pro příběhy života a uzdravení

Sepsala spisovatelka, výživová poradkyně a blogerka Veronika Hanzlíková.

Pomoc mimo klasické léčebné metody hledá až 90% všech pacientů. Jsem si jistá, že způsob jakým jsem si pomohla já, je vhodný téměř pro každého, kdo potřebuje vylepšit svou tělesnou kondici nejen po chemoterapii a ozařování. 

Leukémie

Dlouhé roky jsem měla leukémii. Byla jsem unavená, bez energie, bolesti a bez chuti do života. Měla jsem jít na chemoterapii a ozařování. To jsem odmítla s tím, že pokud mám umřít, tak s vlasama.

V červenci 2014 se moje sestra dostala k výrobkům OKG. Díky ní jsem začala používat Emulips Forte, OK Alfa+, Factor Base a OK Omega 3 complete. Už po týdnu jsem se cítila mnohem lépe a energie se mi vracela. Po 5-ti týdnech jsem byla na kontrole a paní doktorka nevěřícně kroutila hlavou a nechápala, že mám krev v pořádku. Napsala mi kontrolu za půl roku. Postupně jsem přidávala i další výrobky a můj zdravotní stav se stále zlepšoval. Po třech měsících jsem se odvážila na cestu do Brna na setkání lidí z OKG.

V lednu 2016 jsem šla na kontrolu a opět paní doktorka tomu nemohla uvěřit, že je vše v pořádku. Diagnoza - Jste zdravá! Za výrobky OKG jsem velmi vděčná. Navrátily mi zdraví a chuť do života.

Doporučené základní produkty po léčbě

K nastartování a urychlení uzdravujících procesů

Soubor všech důležitých vitamínů, minerálů pro výživu a správnou funkci buněk. Betaglukany pro silný imunitní systém.

Beta-glukany ve FB Kids

Velice nadějné jsou výsledky u zhoubných nádorů. Beta glukan působí jednak přímo, jednak nepřímo.
Na buňky působí přímo cytostaticky. Jako přírodní látka působí selektivně, tedy ničí jen nádorové buňky.

Klinická studie provedená s recidivou zhoubného nádoru po operaci a ozařování prsu prokázala, že po aplikaci beta-glukanu docházelo k úplnému vyléčení. Studie na zvířatech s anaplastickým nádorem prokázala ve skupině léčené beta-glukanem až neuvěřitelných 80 % přežití vzhledem ke 100% úmrtnosti v neléčené skupině.

Beta-glukan nachází své uplatnění i při léčení dlouhodobých nemocí, jako jsou kardiovaskulární onemocnění, cukrovka, ale i vyšší věk s větší náchylností k infekčním chorobám.

Pro úpravu trávení a nadýmání, vstřebávání živin, zmírnění návalů horka, pro energii, lepší náladu, klidnější spánek.

Pro podporu srdce, obnovu žilního systému, nervového systému, prokrvení všech orgánů, odstranění únavy, správné dělení buněk. Imunitní systém využívá NO k ničení infekčních bakterií, virů a parazitů a dokonce omezuje bujení určitých typů rakovinných buněk.

Po chemoterapii má každý jiné potíže, tohle je skutečně jen základ, který pomohl mě a mnoha dalším lidem se dostat z toho nejhoršího. 

Produkty kupujete přímo z velkoobchodu firmy OKG, proto je nutné vyplnit krátký registrační formulář.  

Pro řešení konkrétních problémů mě kontaktujte osobně nebo mailem. Sestavím vám sadu přesně na míru.

Doporučené základní produkty při léčbě

Další produkty a dávkování mohu doporučit jen po osobní konzultaci, která je pro onkologické pacienty ZDARMA.

Produkty kupujete přímo z velkoobchodu firmy OKG, proto je nutné vyplnit krátký registrační formulář. 

Ráda se vám budu věnovat osobně nebo po telefonu

Chcete objednat u firmy OKG základní sadu produktů po léčbě nebo při léčbě?
Udělám to ráda za vás, zboží vám dojde do 3 dnů domů.
Do zprávy mi prosím jen napište adresu a datum narození. Tyto údaje jsou nutné.

Přečtěte si na mém blogu

Jak dál po léčbě rakoviny

Vliv EGCG na rakovinu

Rybí olej brání vzniku rakoviny

Ředitel imunitního systému

Úspěšná léčba rakoviny

Vše o fytoterapii