Onkologická léčba

Tyto informace jsou pro každého onkologicky nemocného velmi důležité.

Onkologická léčba s sebou nese spoustu vedlejších nežádoucích účinků, které znepříjemňují a komplikují nemocným život. Málokdo ví, jak si účinně pomoci přírodními prostředky a svou myslí k lepším výsledkům léčby a k urychlení zotavovacího procesu po ukončené léčbě. Často jsou lidé dlouhé měsíce vyčerpaní a trápí se ve svém oslabeném těle, s narušenými nervy a psychikou mnohém déle, než je ve skutečnosti nutné! 

Mnohé zkušenosti s bylinnými produkty, změnou ve stravování a zaměření pozornosti na své myšlení, ukazují na to, že jde léčbu i stavy po ní zvládat v mnohém lepším zdravotním stavu. 

Přesto, že mi lékaři tvrdily, že nic na moje problémy neexistuje, že není žádný přípravek, který by mi pomohl zvládnout léčbu a po chemickém náletu se zase postavit na nohy, tak jsem přece jen něco našla. A o to něco se prostě musím podělit se všemi, co se také nevzdávají a hledají. Proto jsem ne vše ale to důležité sepsala do krátkého e-booku a nazvala ...

... Slova, která mohou POMOCI.

Tento e-book vznikl z vlastních prožitků a zkušenosti s dvouletou onkologickou léčbou.
Ráda bych aby moje zkušenosti a myšlenky pomohly mnoha lidem také přežít toto náročné období.
Dojít až k plnému uzdravení.
Aby jste i vy našli sílu ve své duši i těle chemickou léčbu zvládnout.
Aby vás po celou dobu provázela víra ve své uzdravení.
Přeji vám, aby jste nic neponechali náhodě a jen lékařům, ale aby jste věděli, že i vy osobně se můžete na svém uzdravení podílet a významným způsobem si sami pomoci. 

Jak? To si můžete právě teď sami přečíst a tím svou cestu k uzdravení odstartovat.

Držím všem pěsti a máte-li pocit...můžete mi napsat. 


Jak velký vliv má naše mysl na imunitní systém, biologické pochody a rozvoj rakoviny? 

Mnoho videí a článků od mého oblíbeného psychoonkologa PhDr. Ing. Martina Pospíchala, který se tématu do hloubky věnuje a umí o tom mluvit jazykem, kterému rozumí i laik. Vřele doporučuji pro posílení psychiky a získání vědomostí jak můžete svou mysl použít k tomu, aby buňky pracovaly pro vás a pro vaše uzdravení.

Odkaz na linkos: Vliv mysli na imunitní systém a nemoc.Knihy a odborná literatura

Ve spolupráci s Mgr. Cmurovou mám oprávnění na prodej níže uvedených knih a vhodných olejů, z výroby pana Blaška. Oleje díky velmi šetrnému lisování jsou vhodné a doporučené pro olejovo-bílkovinovou stravu. 

Velká kuchařka a učebnice olejovo-bílkovinové stravy

Autor: Lothar Hirneise

Cena: 390 kč

Počet stran: 344 

Poprvé v českém jazyce. Autor je v celém světě uznávaný odborník na olejovo-bílkovinovou stravu Dr. Johanny Budwig, světoznámé německé vědkyně sedmkrát nominované na Nobelovu cenu za úspěchy při léčbě rakoviny, a na alternativní způsoby léčby rakoviny. Dozvíte se, jak vznikla olejovo-bílkovinová strava a na jakém principu je založena. Je zde podrobně popsán celý systém této stravy a zodpovězeny nejčastější otázky. V další části knihy naleznete přesný recept na olejovo-tvarohový krém, linomel a oleolux, které tvoří základ olejovo-bílkovinové stravy, a velké množství originálních receptů s více než třemi sty barevnými fotografiemi. Olejovo-bílkovinová strava je také výbornou prevencí proti civilizačním chorobám, např. proti diabetu, kardiovaskulárním nemocem, astmatu, artróze či depresím. V poslední části knihy Lothar Hirneise vysvětluje pojem kauzanetika, rozebírá onemocnění rakovinou z jiného úhlu, než je běžné, a hlavně popisuje, jakých vynikajících výsledků s olejovo-bílkovinovou stravou je dosahováno v jeho 3E-centru (školicí centrum v Buochu, SRN).

Rozhovor s Mgr. Cmurovou o olejovo-bílkovinové stravě a co najdete v kuchařce.

Origální recept na snídaňové müsli z tvarohu a lněného oleje:

2 lžíce linomelu
3 lžíce lněného oleje (bio, za studena lisovaný)
2 lžíce mléka (čerstvé nebo pasterované)
100 g tvarohu (bio, odtučněný, max. 1 % tuku)
1 čajová lžička medu

chuťová přísada (různé druhy čerstvého ovoce, vanilka, skořice, citronová šťáva)

Do malé misky dejte 2 lžíce linomelu, na něj syrové rozkrájené ovoce podle roční doby. Pak následujícím způsobem připravte tvarohovo-lněný krém: Do mixéru dejte lněný olej, mléko a med, mixujte a přidávejte po malých částech tvaroh. Mixujte tak dlouho, dokud není hmota homogenní, potom přidejte chuťovou přísadu. Ta se může denně obměňovat: např. vanilka, skořice nebo ovoce, jako je banán s citronem či pomerančovou šťávou nebo jahody, maliny či ostružiny.

(Linomel si každé ráno připravíme sami: v mlýnku na kávu našrotujeme na hrubo 6 kávových lžiček lněných semínek a smícháme s 1 lžičkou medu tak, aby vznikla hustá pasta. Množství odpovídá přibližně 2 pol. lžícím.)


Dr. Johanna Budwig:

Rakovina - problém a řešení

Cena: 190 Kč

Poprvé v českém jazyce od světoznámé, uznávané vědkyně Dr. Johanny Budwig. V první části knihy najdete pohled na výzkum rakoviny a její léčení na základě moderní kvantové fyziky, interview s Dr. Budwig, její přednášky a vysvětlení, na jakém principu funguje olejovo-bílkovinová strava. Ve druhé části jsou zveřejněny dopisy od pacientů, které dokumentují úspěchy této stravy, a dopisy od veřejných činitelů, lékařů i politiků, kteří olejovo-bílkovinovou stravu uznávali jako důležitou léčebnou terapii.
Počet stran: 144

Oleje i knihy můžete objednat zde:  Oleje a knihy


Pozor!

Vyskytly se bohužel případy, kdy si někdo koupí knihu o olejovo-bílkovinové stravě a po jejím přečtení pořádá na toto téma přednášky. Považuji to za velice nezodpovědné, protože aby člověk pronikl do celé problematiky a pochopil souvislosti, musí absolvovat studium u pana Lothara Hirneiseho. Zájemci o olejovo-bílkovinovou stravu, buďte prosím opatrní a vždy po přednášejícím vyžadujte diplom o úspěšném absolvování studia. Jinak se může stát, že informace které dostanete nebudou správné a ublíží nejen vám, ale i pověsti olejovo-bílkovinové stravy a paní Dr. Budwig. Kompletní seznam poradců v celé Evropě najdete na www.ganzheitliche-krebsberatung.de

Co se týče knih:

Žádná část publikace nesmí být rozmnožována, uložena v rešeršním systému nebo dále předávána, a to v jakékoli formě, jakýmkoli způsobem, elektronicky, mechanicky, kopírováním, nahráváním apod. bez předchozího písemného souhlasu vydavatele, tedy firmy Nempe, s.r.o.. Osoba, která by učinila jakékoli neoprávněné kroky v souvislosti s touto publikací, může být vystavena trestnímu stíhání a vymáhání náhrady za způsobenou újmu.