Oleje lisované do 40°C

Vždy čerstvé přírodní oleje

Pro vaši objednávku se vylisuje vždy čerstvý olej tím nejšetrnějším způsobem.

Přírodní oleje vyráběné technologií lisování za studena, kdy teplota nepřesahuje 40°C. Díky tomu si zachovají veškeré cenné látky. Velmi důležitá je pro mě kvalita používaných olejů. Proto používám oleje, které jsou vyrobeny vždy čerstvé a nestojí měsíce v obchodě, kde špatným skladováním ztrácí své cenné látky a vlastnosti. Oleje nejsou filtrované, výroba probíhá přirozenou cestou a z tohoto důvodu obsahují vysoký podíl zdraví prospěšných látek. Tento způsob zpracování olejů zaručuje jejich maximální čerstvost a přírodní stav. Po vylisování se nechávají uzrát a nabít energií pod pyramidou. 


Knihy a odborná literatura

Velká kuchařka a učebnice olejovo-bílkovinové stravy

Autor: Lothar Hirneise 
Cena: 390 kč

Poprvé v českém jazyce. Autor je v celém světě uznávaný odborník na olejovo-bílkovinovou stravu Dr. Johanny Budwig, světoznámé německé vědkyně sedmkrát nominované na Nobelovu cenu za úspěchy při léčbě rakoviny, a na alternativní způsoby léčby rakoviny. Dozvíte se, jak vznikla olejovo-bílkovinová strava a na jakém principu je založena. Je zde podrobně popsán celý systém této stravy a zodpovězeny nejčastější otázky. V další části knihy naleznete přesný recept na olejovo-tvarohový krém, linomel a oleolux, které tvoří základ olejovo-bílkovinové stravy, a velké množství originálních receptů s více než třemi sty barevnými fotografiemi. Olejovo-bílkovinová strava je také výbornou prevencí proti civilizačním chorobám, např. proti diabetu, kardiovaskulárním nemocem, astmatu, artróze či depresím. V poslední části knihy Lothar Hirneise vysvětluje pojem kauzanetika, rozebírá onemocnění rakovinou z jiného úhlu, než je běžné, a hlavně popisuje, jakých vynikajících výsledků s olejovo-bílkovinovou stravou je dosahováno v jeho 3E-centru (školicí centrum v Buochu, SRN).
Počet stran: 344

Origální recept na snídaňové müsli z tvarohu a lněného oleje:

2 lžíce linomelu
3 lžíce lněného oleje (bio, za studena lisovaný)
2 lžíce mléka (čerstvé nebo pasterované)
100 g tvarohu (bio, odtučněný, max. 1 % tuku)
1 čajová lžička medu

chuťová přísada (různé druhy čerstvého ovoce, vanilka, skořice, citronová šťáva)

Do malé misky dejte 2 lžíce linomelu, na něj syrové rozkrájené ovoce podle roční doby. Pak následujícím způsobem připravte tvarohovo-lněný krém: Do mixéru dejte lněný olej, mléko a med, mixujte a přidávejte po malých částech tvaroh. Mixujte tak dlouho, dokud není hmota homogenní, potom přidejte chuťovou přísadu. Ta se může denně obměňovat: např. vanilka, skořice nebo ovoce, jako je banán s citronem či pomerančovou šťávou nebo jahody, maliny či ostružiny.

(Linomel si každé ráno připravíme sami: v mlýnku na kávu našrotujeme na hrubo 6 kávových lžiček lněných semínek a smícháme s 1 lžičkou medu tak, aby vznikla hustá pasta. Množství odpovídá přibližně 2 pol. lžícím.)


Dr. Johanna Budwig: 

Rakovina - problém a řešení

Cena: 190 Kč

Poprvé v českém jazyce od světoznámé, uznávané vědkyně Dr. Johanny Budwig. V první části knihy najdete pohled na výzkum rakoviny a její léčení na základě moderní kvantové fyziky, interview s Dr. Budwig, její přednášky a vysvětlení, na jakém principu funguje olejovo-bílkovinová strava. Ve druhé části jsou zveřejněny dopisy od pacientů, které dokumentují úspěchy této stravy, a dopisy od veřejných činitelů, lékařů i politiků, kteří olejovo-bílkovinovou stravu uznávali jako důležitou léčebnou terapii.
Počet stran: 144


Pozor!

Vyskytly se bohužel případy, kdy si někdo koupí knihu o olejovo-bílkovinové stravě a po jejím přečtení pořádá na toto téma přednášky. Považuji to za velice nezodpovědné, protože aby člověk pronikl do celé problematiky a pochopil souvislosti, musí absolvovat studium u pana Lothara Hirneiseho. Zájemci o olejovo-bílkovinovou stravu, buďte prosím opatrní a vždy po přednášejícím vyžadujte diplom o úspěšném absolvování studia. Jinak se může stát, že informace které dostanete nebudou správné a ublíží nejen vám, ale i pověsti olejovo-bílkovinové stravy a paní Dr. Budwig. Kompletní seznam poradců v celé Evropě najdete na www.ganzheitliche-krebsberatung.de

Co se týče knih:

Žádná část publikace nesmí být rozmnožována, uložena v rešeršním systému nebo dále předávána, a to v jakékoli formě, jakýmkoli způsobem, elektronicky, mechanicky, kopírováním, nahráváním apod. bez předchozího písemného souhlasu vydavatele, tedy firmy Nempe, s.r.o.. Osoba, která by učinila jakékoli neoprávněné kroky v souvislosti s touto publikací, může být vystavena trestnímu stíhání a vymáhání náhrady za způsobenou újmu.

Objednejte si zde

Vyplňte všechny potřebné údaje, ozvu se vám co nejdříve zpět.

Počet kusů napište prosím do zprávy.