Náš tým

Výzkum, vývoj a výrobu řídí tito dva pánové

Těmto pánům a odborníkům vděčíme za produkty, které vám přináší radost a hlavně zdraví.
Jejich práce je zároveň posláním, vášní a odrazem jejich lásky k lidem a úcty k životu samotnému.
Cílem jejich života je, vyrábět silné a bezpečné potravní doplňky. Nejde jim o to vyrobit běžné doplňky stravy za co nejmenší peníze. Vyvíjí originální produkty, které lidem přináší skutečný užitek. Každý člověk, který jejich doplňky užívá, vidí a cítí jasné výsledky. 

RNDr. Lubomír Meravý, CSc.

Ing. Karel Rezek

Poradci pro Pardubicko

Ing. Dita Kolářová a Monika Hofmanová

Ditka Kolářová je inženýrka chemie. Celý život se věnuje studiu přírodních látek a jejich vlivu na lidský organismus. Je odbornicí na tradiční čínskou medicínu. Ovládá diagnostiku z obličeje a lidem pomáhá nejvíce bylinnými produkty. Vždy najde příčinu problému a přesně ví co, kdy a jak použít aby vám pomohla. Aktivní pomoci lidem s jejich zdravotními problémy se zabývá už 15 let. 

Petra Wrbková, Brno

Petra je žena, která vidí lidem do duše a přesně vidí, kde je problém a co vám právě teď pomůže. Mimo bylinek pracuje i s dotekem. Žena s obrovským rozhledem a moudrostí.

Email: petra.wrbkova@seznam.cz 

Jiřina Linhartová, Chlumec nad Cidlinou

Úžasná, usměvavá, plná energie a radosti ze života. Žena se srdcem na dlani, Péče o zdraví lidí je její hlavní pracovní náplň a poslání. A plní ho více než dobře. 
socialnios@domov-podzamci.cz

Hanka Lednová, Pardubice

Milá žena s velkým Ž Hanka, je jemná bytost, která je na cestě osobního rozvoje a zdraví již mnoho let. Kromě bylinek pracuje s přístrojem Bicom. Naleznete u ní tu nejjemnější péči a porozumění.

Email: hana.lednova@seznam.cz