Reference masáže

Katika

Učitelka

Monika masíruje naozaj vnímavo a láskyplne. Je vnímavá a z jej masáže cítiť že nerobí nič mechanicky, nemasíruje len svaly, ale pracuje aj s energiami a intuíciou. Ja ako žena práve takýto dotyk milujem. Som po ňom zrelaxovaná a zároveň nabitá energiou. Ďakujem Monika za takúto krásnu prácu

Bc. Michal Adamec

Podnikatel/ Chrudim

Masáž ve mě vzbudila nepopsatelnou vnitřní silu. Když pominu všechnu tu rozkoš a láskyplné doteky, tak jsem si odnesl sebevědomí, lásku a hlavně chuť realizovat nové projekty. Vřele doporučuji všem, co z jakéhokoliv důvodu zůstaly na životo-etapnim místě.

Jana

Na Tantra masáž jsem pomýšlela určitě déle jak jeden rok. Nakonec jsem poslechla vnitřní pocity a rozhodla se na masáž jít. Sice jsem nasbírala dost informací, ale představu a očekávání jsem neměla v podstatě žádná, spíše byl ve mne hluboce zakotven strach z neznámého, možná ze sebe samotné, jak celou masáž zvládnu.

Jakmile ale masérka začala, věděla jsem, že je vše naprosto v pořádku, že mi nic nehrozí a nechala jsem se unášet vším, co masáž přináší. Nejvíce mne překvapil skoro hmatatelný pocit pokory a úcty, se kterou je masáž prováděna. Pokory a úcty k lidskému tělu i duši, k celé podstatě bytí. Myslím, že jsem do té doby takový pocit ve svém životě nezažila. Zároveň jsem si uvědomila, že to samé cítím já k sobě a to pro mne bylo jako zázrak. Ihned po masáži jsem měla pocit, že jsem poprvé v životě celá. Celá žena s ženským pohlavím, sexuální energií a láskou k sobě samé. Také mne přestal bolet podbřišek po několika letech, to pro mne byla velká úleva a zároveň se mi srovnal i menstruační cyklus - do té doby jsem chodila každý měsíc na "provokačku".

Největší odměnou ale bylo skoro za dva týdny to, co ke mně nečekaně přišlo. Dostala jsem odpovědi, jen tak, z čista jasna, na věci, které jsem měla uložené v podvědomí. Aniž bych o nich přemýšlela, zkoumala je, jsem je prostě jen tak pochopila a ulevilo se mi. Také jsem se čistila, zřejmě podle toho jak je člověk uvnitř zanesený, takže jsem se vyplakala, vyvztekala, vše co potřebovalo ven, intenzivně lezlo na povrch. A jako třešnička na dortu byla změna lékaře - gynekologa, po několika letech jsem se dostala k panu doktorovi, který se mnou souzní, hledá řešení jak odstranit příčinu mých potíží, je lidský a pokorný.

Můj názor je, že by Tantra masáž měly podstoupit všechny ženy, protože jsme vychovávány stále podle starých vzorců, jsme velmi kritické samy k sobě, rozdáváme lásku všude možně, jen ne sobě. Nikdo nás neučil mít sebe samu ráda, a tak je to teď na nás, abychom se to naučily samy a Tantra je určitě jednou z nejlepších možností jak toho dosáhnout.

Nezbývá mi napsat nic jiného než: "Mončo, Děkuji!".

Jana, 32 let

Radek

Obchodní zástupce

"Jsem stále unavený. V práci jsem v neustálém tlaku a stresu. Špatně spím a trpím úzkostmi, v práci všichni kolegové berou antidepresiva a to já nechci. Na vypnutí hlavy mi trochu pomáhá sport, ale po něm jsem zase unavený fyzicky. Nevím co dělat abych měl víc energie."
S těmito slovy přišel nový klient ve věku asi 30 let. Po 1,5 hod masáži:" Tohle co jste se mnou udělala, jsem nikdy nezažil, vibruje mi celé tělo. Jakoby jste mi energii rozvedla co celého těla. Myslím že jsem právě našel ten chybějící článek v mém životě pro odpočinek a dobití energie. "

Petr

Rád bych Vám poděkoval za nádherný zážitek při včerejší masáži. Těžko se o tom mluví, však víte ... Já nejsem obecně až tak hovorný člověk, natož "omráčený" doznívajícími těžko popsatelnými a příjemnými pocity. Člověk potřebuje vše sám uvnitř sebe zpracovat a tak není prostor pro sdílení :-). Honila se mi hlavou spousta myšlenek a věcí, které bych Vám chtěl sdělit, ale nechtěl jsem narušovat kouzlo okamžiku a atmosféru nějakým povídáním. Tolik něžných dotyků, kolik je hvězd na nebi... i na místech, která člověk často nechává nepovšimnuté, případně kde není obvyklé, aby se Vás dotýkal někdo "cizí"... Ale přišlo mi to naprosto přirozené a samotného mne překvapuje, že bez jakéhokoliv studu si dokážu užít doteky na celém těle. Člověk tak poznává sám sebe. Určitě z vytvořené energie budu čerpat ještě dlouho.

Honza

K Monice chodím na chvíle pohody a uvolnění celého těla v podání senzuální masáže. Vždy je to velmi příjemný zážitek, včetně intimní masáže lingamu. Ta rafinovanost doteku ... až jednou jsem se zeptal na "velký tah". Co následovalo je nepopsatelné. Takový uragán rozkoše jsem nikdy nezažil. Ten souboj smyslu a chtíče, kterým mě Monika zasvěceně provázela, kdy je člověk na pokraji vyvrcholení a pak znovu a znovu, kdy vášnivě masíruje lingam a k zbláznění oddaluje vyvrcholení až přijde blahodárné uvolnění. Takhle si představuji rajskou zahradu.

Klient H.