Zdraví znamená kvalitu života

05.06.2017

A co znamená kvalita života?

Patří k ní schopnost spát v noci, chodit bez bolestí, jíst a těšit se z jídla, mít funkční paměť a dosahovat věci, které pro vás v životě něco znamenají. Zdraví znamená čas trávený v rodině, procházky po lese pozitivní myšlení, schopnost zvládat stres a být bez hněvu. Zdraví znamená, že o své tělo pečujeme s respektem a prožíváte radostný pocit z toho, jak dobře vám na oplátku funguje. Zdraví znamená pulsující energii, každodenní optimismus a také dostatek sexuální energie - a k tomu ještě mnoho dalšího.

Tělo je ohromující samoléčivý organismus.

Proto vezměmě na vědomí, že naše tělo se vždy pokouší léčit samo, pokouší se uvést do rovnováhy funkce jednotlivých orgánů i systémů v těle. Příznaky nemocí často bývají jen prosbou o pomoc, kterou se na nás obrací naše vlastní biologie. Moudrý člověk naslouchá těmto prosbám, pokouší se porozumět, co znamenají, a reagovat na ně zvýšenou péčí a o své tělo.

Konvenční medicína je zaměřená na " zvládání příznaků" (jejich omezování prostřednictvím umělých intervencí).

Našim cílem je navracet nás do vyváženého stavu, podpořit tělo při návratu do rovnováhy a harmonie, jež byla narušena.

Jestli si přejeme být zdraví, je třeba se naučit správně interpretaci signálů vysílaných svým tělem a dávat je do souladu se správnými principy pro uchování zdraví. Každý člověk je samoléčivým zázrakem s mocným l=čivým potenciálem, jež lze ale narušit nevhodnými zásahy. Vše, co se na nás žádá je, vzít v úvahu vlastní léčivý potenciál a pak jen zabránit všemu ostatnímu, aby mu to překáželo...

Materiál převzat z oficielních stránek OKG.