Úspěšná léčba rakoviny

25.06.2018

Úkolem lékařů je poskytnout schválenou dostupnou léčbu, která je hrazena pojišťovnou. Léčba bohužel může zabít rakovinné buňky ale mimo to zabíjí i ty zdravé, tedy ničí všechny orgány a bez zdravých orgánů člověk nemůže existovat, tedy pomalu umírá. Zažila jsem to, tedy vím o čem mluvím.

Cílem nemocného člověka je zbavit se rakoviny a přežít i léčbu, která úspěšně ničí imunitní systém a se slabou imunitou jsme vystaveni riziku, že naše tělo se neubrání běžným nemocem se kterými si zdravý člověk hravě poradí. Chcete-li přežít onkologickou léčbu je nutné tělu dodat látky, které podpoří imunitní systém a správnou funkci zbývajících zdravých buněk. 

Já jako pacient, který chce nemoc i léčbu přežít se musím starat o maximální možnou funkci všech orgánů a pokusit se je držet v co nejlepším zdravotním stavu. Je lepší začít dříve než později, rozhodně není dobré čekat na ukončení léčby, kdy můžete být již tak vyčerpaný, že nebudete mít sílu ani myslet a nezbude ani víra na to, že by jste se mohl ještě uzdravit.

Já jsem v tom stavu byla a věřte, že je velmi těžké se z toho stavu vyčerpání a beznaděje dostat, navíc se při léčbě často dostavují deprese, kdo zažil ví o čem mluvím. Proto pokud už teď víte, že chcete ve svém životě něco změnit a dál pokračovat, začněte s přírodní léčbou už teď.

Když se podíváte jak probíhá léčba onkologických pacientů v zahraničí, zjistíte, že chemoterapie je jen část léčby, další část tvoří například psychoterapie a fytoterapie (bylinky). Návštěvu onkopsychologa můžu doporučit, s takovou diagnózou si sami těžko poradíte, popovídat si a podělit se o své starosti a strachy vám určitě uleví a můžete si tak srovnat myšlenky a určitě budete klidnější a to teď potřebujete.

Fytoterapie se u nás nenabízí a je to na výsledku léčby znát. Např. v Americe a Japonsku se k léčbě běžně pacientům doporučuje exktrakt z bylinky Kozince Blanitého, která je silný adaptogen a dokáže v kostní dřeni a lymfatických tkáních vytvářet zcela nové kmenové imunitní buňky. Vyhnete se tak velmi bolestivým injekcím, které účinky kozince napodobují a mají hromadu nežádoucích vedlejších účinků.

Co říkají studie?

Kozinec zvyšuje odolnost vůči imunosupresivním účinkům chemoterapie - u 17 z 19 testovaných onkologických pacientů extrakt z Kozince obnovil hladinu T-lymfocitů na úroveň běžnou u kontrolního vzorku zdravých osob.

Lidé mají více energie a sil léčbu zvládnout, často se totiž léčba zastaví kvůli vyčerpanosti pacienta a selhávajícímu imunitnímu systému. Ze svého zkoumání i zkušenosti mohu říct, že v české republice nabízí nejsilnější formu této byliny český výrobce O.K.G., s.r.o. ve výrobku FB AntiAge, kde spolu s Kozincem najdete i bylinky Angeliku Čínskou a Klanoprašku Čínskou, které Kozinec skvěle doplňují a tento výrobek se stává silným a unikátním svého druhu pro onkologické pacienty a lidé ve starším věku. 

Mimo působení na imunitu také podporuje chuť k jídlu, dodává energii a vitalitu, chrání srdce a cévy, podporuje játra a tvorbu glutationu - silného antioxidantu chránícího před oxidačním stresem, zvyšují funkci ledvin, které mohou lépe odvádět toxické látky z chemoterapie.

Aktivní látky z Anděliky působí na neuropřenašeče Dopamin a Sarotonin (související s "chmurnou " náladou). Dochází díky tomu ke zlepšování nálady, potlačování úzkosti, nervozity, antistresové, antidepresivní působení. Andělika pomáhá po zraněních či operacích doplnit původní objem krve !

AntiAge sama užívám nyní již preventivně a kvůli léčbou oslabené imunitě a ne mohu ale musím ho doporučit všem, kdo léčbou prochází nebo již ukončily a věnují se rekonvalescenci. Tyto tři silné byliny v sobě obsahují přesně ty látky, které lidé nemocní rakovinou potřebují k úspěšnému zvládnutí své léčby i k plnému uzdravení po léčbě.

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) kořen, extrakt 10:1 - 600 mg, Andělika čínská (Angelica sinensis)kořen, extrakt 10:1 - 50 mg, Klanopraška čínská (Schisandra sinensis) plod extrakt 10:1 - 125 mg

Tyto bylinky obsahují:

  • Saponiny - astragalosidy I-VII
  • Polysacharidy A,B,C -glukany
  • Polysacharid astragalan - heteropolysacharid (obsahuje glukozu, galaktozu,arabinózu)
  • 8 favonoidů
  • Fytosteroly
  • Eterické oleje
  • Hořčiny
  • Aminokyseliny
  • Minerály zinek, vápník, hořčík, draslík, železo, mangan, měď, chróm, křemík
  • Vitamíny A, C, B12, E, kyselina listová, biotin

Únava střídá vyčerpání, nechuť cokoliv dělat, blbá nálada, podrážděnost atd. V zimně do jisté míry když se člověk koukne z okna přijatelné, ale jen krátkodobě. Pokud to trvá déle, byla bych k sobě pozornější a zjistila co mému tělu kromě sluníčka chybí, nebo co chybí v mém životě obecně.
Řekla bych, že únava je to nejčastější co slýchávám...

Denně jíst čerstvé ovoce a zeleninu, bylo pro mne holku z vesnice naprostá samozřejmost. Neznala jsem nemoci, typu alergie, astma, kožní problémy a téměř jsem nemarodila. A stejné to bylo i s mou rodinou.