Ředitel imunitního systému

19.10.2017

Z výzkumů chronicky nemocných lidí funkční medicínou bylo zjištěno, že se nedostatek glutathionu vyskytuje téměř u všech velmi nemocných pacientů. Patří sem lidé s chronickým únavovým syndromem, srdeční chorobou, rakovinou, chronickými infekcemi, autoimunitním onemocněním, cukrovkou, autizmem, Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou, artritidou, astmatem, ledvinovými problémy, onemocněním jater a dalšími.

O co jde? Jedná se o matku všech antioxidantů, je to hlavní antioxidant a "ředitel" celého imunitního systémuJe to ta nejdůležitější molekula, abyste zůstali zdraví a dokázali čelit nemocem, a přesto jste o ní pravděpodobně nikdy neslyšeli. Je to tajemství, které zabraňuje stárnutí, rakovině, srdečním chorobám, demenci a dalším a potřeba při léčbě všeho od autismu po Alzheimerovou chorobu. Existuje o této tématice již více než 89.000 lékařských článků - ale lékaři stále nevědí, jak řešit kritický nedostatek této životadárné molekuly ...

Dobrou zprávou je, že vaše tělo produkuje vlastní glutathion. Špatnou zprávou je, že nezdravá strava, znečištění, toxiny, léky, stres, trauma, stárnutí, infekce a radiace poškozují všechny vaše glutathiony.To vás činí náchylnější vůči oxidativnímu stresu, volným radikálům, infekci a rakovině. A vaše játra jsou přetížená a poškozená, takže nejsou schopna řádně tělo detoxikovat.

Produkty OKG jsou určeny k detoxikaci těla, hlavně jater a ledvin, proto vykazují tak výborné výsledky při řešení chronických a civilizačních onemocnění. Nově uvedený produkt FB AntiAge obsahu přírodní látky, které přímým způsobem podporují vznik glutationu v játrech. 

Dalším silným pomocníkem je OK Tau, který obsahuje nejvyšší množství ostropestřece mariánského, v namleté a tedy nejlépe vstřebatelné formě. Další silák na játra důkladnou detoxikaci je FB Detox, který můžu doporučit až po předchozí očistě, např Emulipsem Forte a Faktor Basi.