Proč miluji OKG ?

11.12.2016

Proč používám a miluji zrovna produkty OKG ?

Přesvědčily mě o své účinnosti a schopnosti uzdravovat. Za desítky let jsem na trhu nenašla  přírodní ani chemický lék, který by se těmto produktům vyrovnal. Pro mě to jsou neuvěřitelně silní pomocníci, kteří máknou a pomůžou tam, kde bohužel lékaři a léky selhávají.

Ze všech přírodních potravinových doplňků, které jsem osobně zkoušela, vykazují nejvyšší účinky pro zdraví. Působí celostně na základě tisíce let ověřených znalostí tradiční čínské medicíny. Podle mě, tyto bylinky mají svou moudrost a ví přesně kde a co je potřeba poléčit.

Dle statistiky za 15 let, produkty firmy OKG pozitivním způsobem zapůsobily až na 80 % lidí. Účinnost přírodních látek je tedy vyšší než většina běžně dostupných léků.

Ve srovnání s léky, jsou 100 % bezpečné, pravidelně kontrolované a testované, tedy nemůžou uškodit a vedlejší účinky jsou pouze kladné.

Vykazují vynikající poměr kvalita - cena. Svou účinností jsou na pomezí potraviny a léčiva. Jsou vyrobené tak, aby se účinné látky dostaly přímo k buňkám, tedy je tělo dokáže vstřebávat. Tímto se liší od všech ostatních doplňků stravy, které ve větší míře jen tělem projdou.

Není to, ale jen o produktech, které jsou samozřejmě úžasné, ale i o lidech v této firmě, kteří se zdají být na dnešní dobu velmi dobří, srdeční a ochotní pomáhat lidem ke zdravému a šťastnějšímu životu.

Produkty OKG jsou vyráběné s upřímným přáním pomáhat lidem ke zdraví, harmonizovat tělo i mysl, navracet sebevědomí a dát každému šanci žít důstojný život, na který máme všichni nárok. A já jsem přesvědčená, že tento záměr ještě posiluje účinek každé lahvičky, která je nasycená nejen tím nejlepším z přírody, ale také čistou lidskou láskou a úctou k našemu tělu.

V neposlední řadě, pomáhají lidem si uvědomit, jak silné propojení s přírodou máme. Jak nám může pomoci v době, kdy moderní svět a věda selhávají. Uvědomit si, že já i vy jsme stále součástí přírody.

V čem vám můžou pomoci?

  • Zbavit se únavy a mít více energie a nadšení ze života

  • Zatočit s depresí a získat životní klid a vyrovnanost

  • Pečovat o srdíčko a kardiovaskulární systém

  • Pročistit ledviny a vylučovací systém

  • Zahodit přebytečná kila a získat optimální postavu

  • Zlepšit stav vaší pokožky, nehtů i vlasů

  • Zklidnit podrážděný žaludek a zažívání

  • Srovnat hormonální systém před těhotenstvím i v období menopauzy

  • Nastartovat a posílit imunitní systém

  • Důkladně detoxikovat tělo od škodlivých látek

.... a mnohem více...

Užívání přírodních doplňků v dnešní době již považuji za samozřejmost. Vycházím ze znalosti toho, co naše tělo i psychika potřebuje ke svému správnému fungování. V jídle, které přijímáme, zvláště v české kuchyni, se nám dlouhodobě nedostává všech živin, které jsou nutné k udržení dlouhodobě dobrého zdravotního stavu.

Pokud se stravujeme i zdravým způsobem, tj. že jíme po celý den pouze zeleninu, ovoce, luštěniny a přírodní produkty, stále to nestačí. Potraviny již nejsou pěstovány přirozeným způsobem, půda je vyčerpaná a tedy ani to co z ní vzejde již neobsahuje potřebné množství vitamínů a živin, které se v potravinách dříve vyskytovali.

Naše tělo se tak celý život potýká s nedostatkem potravy. To se neprojeví hned, ale za pár let zcela určitě. Tak se stále mladší lidé bohužel setkávají s tzv. civilizační chorobou, která je právě způsobena životem v civilizaci, tedy nedostatkem kvalitní potravy, spěchem, stresem, naší orientací na majetek a peníze, nedostatkem dobrých mezilidských vztahů atd. Samotné přidání těchto doplňků ke své každodenní stravě, významným způsobem pozitivně ovlivní váš zdravotní stav, ať už tomu věříte či nikoliv.