Imunita dětí i dospělých

Imunita je jedním z nejkrásnějších příkladů SYNERGIE a dokladu koloběhu energie v lidském těle.

Porušení tohoto koloběhu vede kromě jiného VŽDY k PORUŠE IMUNITY.

Dle čínské medicíny je vše energie.  Paradoxně k tomu už dochází i současná "klasická" věda.
Lidské zdraví je vlastně stav naší energie a schopnost udržovat ji přiměřeně silnou a harmonickou ve vztahu k našemu okolí. Imunita je v čínské medicíně představována obranou čchi. V pojetí ČM nejde jen o obranu před fyzikálními, chemickými či biologickými vlivy, ale také před špatnými emocemi, zlem.

Zdravé plíce a tlusté střevo je základem obranyschopnosti.
Ledviny, močový měchýř jsou zdrojem životní energie dané již do vínku, velmi špatně se doplňuje
Játra, žlučník jsou sídlem negativních emocí zlost, hněv. Ty se můžou obrátit proti obranyschopnosti, vyvolávají vznik autoimunitních onemocnění.
Srdce, tenké střevo sídlo pozitivních emocí radost, láska.
Žaludek, slezina mají mimořádný vliv na imunitu. Hlavní zdroj energie z potravy. Oslabuje ji nadměrné přemýšlení, lpění na minulosti. 

Za nárůstem poruch imunity stojí

 1. Co jíme a jak to jíme
 2. Co dýcháme a jak dýcháme
 3. Jaká je naše fyzická aktivita
 4. Kolik si držíme v sobě negativních emocí, křivda, strach, zloby, závist, nenávist...atd.
 5. Jak se věnujeme skutečnému odpočinku
 6. Jak o životě přemýšlíme
 7. Jak milujeme sami sebe

Každá buňka v těle vás miluje a touží pro vás pracovat na 100% 

Pokud VYTVOŘÍME dobré PODMÍNKY pro fungování našich buněk, RESTARTUJE se i náš IMUNITNÍ systém.
Naše tělo má neuvěřitelnou schopnost regenerace. 
Když vyživíme tělo, dáme mu vše co opravdu potřebuje, umožníme mu, aby se samo vyléčilo.

A ono se samo spraví.

Vše co potřebujeme ke zdraví již máme. 

Toto je 7 největších lékařů

A nebo nemáme?

K čemu má váš každodenní život blíže?

Tělo potřebuje nutně podporu a vaši pomoc když

 • nežijete v ideálním prostředí uprostřed čisté krajiny bez elektrosmogu, záření mobilů, wifi záření, 
 • nemáte ideální harmonické vztahy, 
 • denně zdravou nestříkanou stravu z půdy plné živin a minerálů, 
 • nezažíváte lásku, podporu, pochopení, ocenění 
 • nemáte dostatečný čas na odpočinek 
 • zdravou pramenitou vodu bez chlóru

Základ silné imunity a harmonie organismu spočívá v pravidelném odstraňování škodlivých látek z těla.

KDE SE ŠKODLIVINY v našem těle stále BEROU?

 • při běžných metabolických procesech v těle vzniká: kyselina močová (důsledky jejího hromadění např. dna, ledvinové kameny) a kyselina mléčná (její nadbytek - překyselení, svalová bolest)
 • špatným trávením
 • psychickým stresem
 • potravou (průmyslově znečištěné ovzduší, půdy i vody)
 • léky
 • vdechování vzduchu a kouření
 • kosmetické přípravky

JAK TĚLO ŠKODLIVINY/TOXINY VYLUČUJE?

 • Vylučovací (močový) systém
 • Oběhový systém (kardiovaskulární)
 • Gastrointestinální systém (trávicí soustava)
 • Kůže a potní žlázy
 • Respirační (dýchací)

Pokud dojde k přetížení těchto systémů, začne hromadění toxinů a volných radikálů v těle,

 což má negativní dopady na naše zdraví a už náš potkává únava, různé zdravotní poruchy, nemoci, např:

 • bolesti hlavy
 • dlouhodobá únava a vyčerpání
 • deprese a úzkost
 • potíže trávení
 • oslabená imunita
 • diabetes
 • nádorová onemocnění
 • nemoci kardiovaskulárního systému
 • alergie, astma
 • artritida
 • kožní problémy (ekzémy, lupenka, akne)

JAK si můžete pomoci Vy sami?

Doplněním chybějících živin, minerálů, vitamínů, enzymů, správných tuků.
Posilněním svého trávícího a vylučovacího systému podpoříte metabolismus i vylučování toxických látek z těla!

Určitě sem patří vyvážená strava, pitný režim, pravidelný pohyb, spánek, omezení stresu.
Když toto děláte a tělo "nereaguje" případně nemáte sílu na změnu je čas na vaši větší podporu podporu a doplnit tělu, co se mu nedostává nedostává.
Kombinace doplňků OKG, podpoří a dodá výživu KAŽDÉ vaší buňce, obnoví správné trávení i vylučovací systém.
Objev 21. století, v lidském těle se nachází další orgán. Říká se mu MIKROBIOM. Skládá se z bilionu bakterií. 

Všechny choroby začínají ve střevech. Hippokratés

Imunitní systém

Ve videu se dovíte, jak podporuje svůj imunitní systém asi 30 tisíc uživatelů OKG a pod videem najdete jejich osobní zkušenosti a výsledky.

Vaše návody, zkušenosti a výsledky


Posílená imunita a atopický ekzém pryč

Od narození měl náš Filípek sníženou imunitu a špatné jaterní testy. V období zavádění příkrmů se mu objevil atopický ekzém. Měl ho nejen na těle, ale i na celém obličeji. Vsadila jsem na výrobky OKG - bral 3x denně pár kapek OK Tau+, OK Omega+ a Emulips a do jídla jsem mu míchala OK Factor Base. Ekzém jsem natírala OK Omegou a OK Balsamem. Do 4 měsíců nebylo po ekzému ani památky, ale co více - posílila se mu imunita a jaterní testy má v pořádku. Výrobky OKG mu dávám jednou denně preventivně i nadále. Nyní jsou mu skoro 4 roky. Je zdravý. Dětského doktora navštěvujeme jen při preventivních prohlídkách. Jsem velmi ráda, že jsem objevila tak účinné a navíc bezpečné přírodní výrobky OKG.

Ing. Dita K. , Přelouč

Vrátila se mi zpět energie!

Jakmile nastal podzim, tak přišla s ním i podzimní únava a já byla neustále ospalá, prospala jsem nejen noc, ale často i den. V prosinci 2010 přišly dva nové produkty - Emulips Forte a OK Omega-3 Complete a zjistila jsem, že mohou pomoci právě při vyčerpání. Užívám je nyní necelý týden a jsem nadšená!!! Vrátila se mi zpět energie a stačí mi opět jen noční spánek. Opravdu ze srdce moc děkuji!

Andrea V., Brno

Musím se s vámi podělit o svou velkou radost.

Byla jsem s klukama na preventivní prohlídce v 7 letech. Poslední zápis byl před dvěma lety, také z preventivní prohlídky a tak se to opakovalo již podruhé. Otázka lékařky i sestřičky byla, jak to děláme, že jsou děti zdravé! Informovala jsem je o výrobcích OKG, které užíváme již 7 let, nejčastěji preventivně OK Alfu+ a Factor Base Kids. Tolik výrobky zaujaly, že se paní doktorka registrovala a objednává výrobky. Cítím vděčnost, že máme přírodní pomocníky i za to, že našly cestu k dalším lidem. S láskou doporučuji i vám!

Petra S., Strážovice

Cítí se fyzicky i psychicky lépe

Sestra si po telefonu stěžovala, že po prodělané viróze je nějaká vyčerpaná, k ránu se často budí a už nemůže usnout. V práci je proto poslední dobou hodně unavená, bez nálady. Doporučila jsem jí Factor Base NO. Užívá ho měsíc a moc chválí. Už od prvního týdne se prý cítí podstatně lépe fyzicky i psychicky: je svěží, víc soustředěná, energie jí krásně vydrží až do večera a přitom přestalo to noční buzení (lépe spí). Objednala si hned další balení. Děkuji OKG za takové produkty!

Míša J., Beroun

Začal ji znovu bavit život!

Mé sestře diagnostikovali začínající leukémii a po dobu 1 roku docházela na hematologii FN Motol, kde jí doporučili chemoterapii. Moje sestra ji odmítla a tím začala cesta hledání pomoci z jiného zdroje. Hledaly jsme mezi bylinkami a objevily OKG a p. Šteinera, který nám osvětlil smysl a cestu pomoci. Sestra začala před 5 týdny užívat OK Alfu+ a Emulips Forte a už po 1 týdnu se začala cítit mnohem lépe, přestala stálá únava - sama to popisovala "... jako by mi někdo vléval do žil nový život" a začala se měnit před očima - začal ji bavit život! Po 5 týdnech užívání byly výsledky krve natolik dobré, že jde na kontrolu až za 1/2 roku, po kyselině močové ani stopy - jen lékařka kroutila hlavou - "Jak je to možné?! A bez chemoterapie??". Jsem moc vděčna za pomoc, které se mé sestře dostalo!

Iva M., Praha

Naše dcera už nebývá nemocná

Dcera bývala ve školce pořád nemocná - 1 až 2 týdny doma, pak třeba 3 týdny ve školce a zase doma. Měla velmi zvětšené nosní mandle, dokonce nám paní doktorka doporučila nechat je vytrhnout. Začala jsem dceři pravidelně dávat OK Alfu+ - a mandle se postupně zmenšily a čas, kdy byla ve školce, se o trochu protáhl. Minulý rok firma OKG na trh uvedla nový produkt Factor Base Kids a dcera ho začala užívat v září 2012, kdy nastoupila do 1. třídy. V září ještě byla asi týden nemocná, pak sem tam nachlazená a když po cca 3 měsících ve škole propukla epidemie, kdy se jedna ze škol opakovaně na pár dnů zavřela, epidemie se zde pořád točila, děti mívaly horečky, průjmy, zvracely, některé to potkalo i 2x během týdne či 14 dnů - naše dcera vše prostála bez problémů! Dokonce nastala i situace, že jezdila skoro celý týden sama školním autobusem, kterým z naší obce jezdí cca 8 dětí. Takže radost obrovská :-)! Pak v březnu jsme byly na 5 dnů u tchýně, která měla chřipku i s manželovou babičkou a obě "zalehly", ale dcera i my jsme vše prostály bez problémů :-)! Děkuji za OKG.

Veronika S., Březůvky

Co užívá OK Alfu+, ještě neonemocněla!

Kamarádka mé dcery byla každý měsíc 2x nemocná, prostě "chytla kde co", jen někdo kýhnul, ona dostala rýmu. Koupila si OK Alfu+ a užívala jen 3x10 kapek. Po 10 dnech "zmokla na kost" a ještě v tom mokrém oblečení byla celých 8 hodin v práci. Říkala si, že zase bude nemocná - ale ono nic! Děkuje za Alfu - co ji užívá, ještě neonemocněla! (a je to už pátý měsíc!)

Milada G., Orlová Lutyně

Léky na astma už nepotřebuje, atopický ekzém zmizel

Dcera Janička (2 roky) užívá 4 měsíce Factor Base a posílila se jí imunita, na astma už neužívá žádné léky a zmizel i atopický ekzém. Všem mohu jen vřele doporučit.

Michaela Ř., Semily

Zácpa, ekzém, oslabená imunita? MINULOST

Naše dcera na návštěvě chytla ve 2,5letech Salmonelu ještě s nějakou doprovodnou bakterií. Ačkoliv jsme dodržovali rady lékařů, měla stále nafouklá střeva, vyprazdňovala se jen s projímadlem či čípkem. Byla stále nemocná, unavená a do školky skoro nechodila. Objevil se jí atopický ekzém na těle. Nerostly ji vlásky - na hlavičce měla dermatitidu. Před třemi roky jsem jí začala dávat výrobky OKG. Protože měla toho tolik, brala celou synergii výrobků. S upraveným trávením a vyprazdňováním se postupně zlepšila její imunita, zmizel atopický ekzém i dermatitida. Nyní je to vitální zdravá holčička s dlouhými vlásky. Ve škole má zameškaných jen pár hodin. Za toto všechno jsme všichni moc vděční.

Ing. Dita K. , Přelouč

Po 10 letech konec s migrénami!

Více jak 10 let mne trápily nepříjemné migrény, užívala jsem po vyšetření na neurologii nejrůznější léky, sice mi pomáhaly, ale chtěla jsem mít rodinu a tak veškeré léky jsem přestala užívat. Migrény se dostavovaly v různém časovém rozmezí, během obou mých těhotenství jsem užívala pouze Paralen a jezdila do nemocnice na infuze a injekce, když už nebylo zbytí. Po druhém porodu se mi postupně začaly objevovat častěji, až byly skoro každodenní. Co jsem poznala produkty OKG (užívám Emulips, OK Alfa+ a OK Gama+), které pomohly naší mladší dceři od atopického ekzému, mám od úporných migrén konečně klid.

Marcela M., Liberec

POŠEVNÍ MYKOZY jsou MINULOST!

Dříve jsem hodně často trpěla na kvasinkové infekce a doktorka mi neustále předepisovala různé léky, antibiotika nebo zaváděcí tablety. Jelikož jsme měli vynikající zkušenosti s výrobky OKG na padání vlasů i ekzem a alergie, rozhodla jsem se řešit i tento problém radikálně a začala jsem si mazat dovnitř do pochvy OK Gel. Úleva od úporného pálení a svědění byla velice rychlá a během tří dnů bylo po problému! ... i bez dalších léků. Současně jsem začala více užívat OK Alfu+ a OK Betu+ pro odkyselení... Výtoky se mi objevily ještě asi 2x, ale vždy jsem to vyřešila pomocí výrobků OKG. Ty užívám pravidelně a mykozy jsou už minulostí. Jsem velice vděčná za produkty OKG, protože díky nim jsem vypadla z kolotoče léků, které moc nepomáhaly a mykozy se často vracely... DĚKUJI.

Lýdie E., Tanvald