Blog 

Máme moře lékařů a všichni jsou specialisté na určitý kousek člověka. Jeden se zabývá nemocí mozku a psychiky, druhý nemocí očí, třetí nemocí srdce, další řeší plíce, další střeva,...atd.

Jde o velmi bolestivé onemocnění, které může také spustit chemoterapie. Chci vám ukázat, jak svou nemoc můžete mírnit přírodní cestou - terapií vitálními látkami, a redukovat tak bolestivost.

Buňka je základní, stavební a funkční jednotka živých organismů. Vyšší organismy, jako jsme my sami, jsou společenstvími buněk odvozených růstem a dělením od jedné základní buňky. Spojováním jednotlivých buněk vznikají tkáně, spojováním tkání pak orgány, orgánové systémy a nakonec celý organismus.

Být partnerem ve společnosti OKG má mnoho výhod a v tomto článku se dovíte, co v tom je, proč jsou lidé v OKG tak šťastní a proč ve společnosti zůstávají po mnoho let.

Úkolem lékařů je poskytnout schválenou dostupnou léčbu, která je hrazena pojišťovnou. Léčba bohužel může zabít rakovinné buňky ale mimo to zabíjí i ty zdravé, tedy ničí všechny orgány a bez zdravých orgánů člověk nemůže existovat, tedy pomalu umírá. Zažila jsem to, tedy vím o čem mluvím.

V čem je odlišný vápník obsažený ve Factor Base Kids od standardních forem vápníku obsažených v běžných doplňcích stravy?