Alternativní medicína

Vaše tělo i duše v rovnováze

Na biochemických procesech, které nepřetržitě probíhají v našich buňkách, stojí lidský život. Na tom, zda probíhají bezchybně závisí, zda je jedinec zdráv, nebo onemocní. K harmonizaci těla používám pouze bylinné zdroje a látky, které prošly odbornými studiemi. Jejich pozitivní účinek na zdraví je tedy prokázán a zdokumentován.

Harmonizace organizmu 

Záměrně nepoužívám slovo léčba, protože ze zákona léčí pouze léky, tedy vše co vyrobily farmaceutické firmy. A léky mohou doporučovat pouze lékaři.

Přírodní a pro tělo přirozené látky, které klientům doporučuji, dodávají tělu známé látky, které potřebuje a dokáže snadno využít, pro obnovení sebe-léčivého procesu. Naše tělo se stále snaží o dokonalé fungování o stav rovnováhy a tedy bytí ve stavu, kterému říkáme zdraví. K těmto procesům potřebují buňky dost energie, která se jim, díky chudé stravě, rychlému a stresovému životu, často chybí. Dodáním biologicky aktivní a vstřebatelné výživy, se obnoví normální chod buněk, orgánů a celého těla. 

Můžeme ovlivnit

 1. Trávení, pálení žáhy, nadýmání, nevolnosti
 2. Hmotnost, podvýživa, nadváha
 3. Hormonální výkyvy, štítná žláza, změny nálad, menopauza, těhotenství
 4. Srdce, žíly, cévy, krevní tlak, cholesterol, krevní cukr
 5. Pokožka těla, ekzémy, lupenka, akné, padání a růst vlasů
 6. Detoxikace těla, plísně, lymfatický systém
 7. Imunita dětí i dospělých
 8. Kosti, klouby, šlachy
 9. Psychický stav, deprese, úzkosti
 10. Spánek a relaxace
 11. Únava, nedostatek energie, vyčerpanost, apatie
 12. Podpora těla při a po chemoterapii a ozařování

Jak to vše probíhá?

Základem je být seznámena s vaším zdravotním stavem a stylem vašeho života.
Budu se vás tedy vyptávat na lékařské diagnózy, na léky co užíváte, co vás bolí a trápí, jak žijete.
Něco mi napoví signály vašeho těla, čínská diagnostika z obličeje, či plosky nohy.
Nejpodrobnější a nejpřesnější je diagnostika orgánovým skenerem.

Užívání produktů

Doporučované produkty jsou již odborníky  zpracovány tak, aby jejich užívání bylo co nejpříjemnější, jednoduché a časově nenáročné. U většiny je jedno zda se berou před či po jídle. Fungují i v kombinaci s alkoholem i pro kuřáky. 

Produkty jsou:

 •  ve formě rozpustného prášku, který se jen smíchá s vodou nebo jiným nápojem
 • ve formě tekuté a to oleje s bylinkami, směsi bylin v alkoholu, sirupy
 • v pevné formě jako kapsle či tabletky
 • gel a balsám pro masážní na obličej a tělo


Zkušenosti klientů

Produkty jsou na Nobelovu cenu

Musím říci téměř po týdnu, že produkty fakt fungují.....a poměrně rychle,s tím jsem se ještě nesetkala!!
Měla jsem teploty furt kolem 37,8 a po jednom dni teploty vymizely. Cítím se mnohem méně unavená. Co mi dělá velmi dobře ( nebo si to jen myslím:-D), tak je produkt na srdíčko a žíly. 
Ráno se budím svěží a to je největší radost, však to znáte:-D.
Opravdu je to zajímavé..... ve všem, co jste mi řekla , tak jste měla pravdu.....
Olejíček.. ... též dobrý...lituju , že jsem se vrátila k biologické léčbě, možná , že bych to ustála i bez ní.
Opravdu jsem se ještě nesetkala s něčím , kde bych cítila tak rychle změnu.. Uvidíme , co dál.....jsem moc ráda, že jsem Vás na internetu našla....:-D

Paní Hofmanová , ještě jednou velké díky... zase mi to vrátilo naději a radost ....:-D
Ten Váš pan ředitel je opravdu velmi chytrá hlavička, že něco takového vymyslel.....:-D to je na Nobelovu cenu!!

ZA 8 TÝDNŮ BEZ EKZÉMU!

Martínek trpěl atopickým ekzémem. Prvních 14 dní, protože kojím, jsem užívala co jste mi doporučila a syna jsem natírala vaším olejem. Aby se ústup ekzému urychlil, začala jsem mu dávat denně pár kapek vaší medicínky. Už za 8 týdnů byl syn bez ekzému!

Lucie S., Třebíč

VLASY MI PŘESTALY VYPADÁVAT!

Při léčení prášky mně velmi vypadávaly vlasy. Žádným způsobem jsem to nemohla zastavit. Po využívání dvou lahviček od vás mi vlasy přestaly vypadávat a dokonce i zhoustly.

P. J., Brno

KŘEČE JSOU PRYČ, U CHŮZE UŽ NETRPÍM

Dlouhé roky trpím artrózou v kolenou. Léky ani různé masti předepsané lékařem mi nepomáhaly. V noci mě budily bolesti a velké křeče, nemohla jsem pořádně chodit a každý krok byl pro mne utrpením. Začala jsem užívat vaše produkty a mazala jsem si kolena vaším gelem a na noc si dělala zábaly. Po dvou měsících jsem zjistila, že se mé bolesti o hodně zmenšily, křeče už nemám vůbec a čím déle užívám výrobky cítím větší a větší úlevu. Jsem velice ráda, že existují výrobky, které mi pomohly.

Alžběta V., Děčín

MIGRÉNY JSOU PRYČ!!

Asi 15 let trpím atypickými migrénami. Žádné léky mě nebyly schopné zbavit bolestí na delší dobu, ale s většími dávkami hrozila otrava. Bez léků se příznaky vystupňovaly natolik, že jsem musela být hospitalizována v nemocnici. Po propuštění začalo vše znovu a bolesti byly horší než předtím. Začala jsem užívat vaše výrobky a beru je i v současnosti. Opravdu nevím, kdy mě hlava naposled zabolela a výše popsaný stav se neopakoval.

Milena K., Brno

CHOLESTEROL I KREVNÍ TLAK V NORMĚ!

Manžel užíval léky na snížení hladiny cholesterolu. Co používá vaši přírodní léčbu, cholesterol má v normě a léky už mohl vysadit. I mně se po měsíčním používání snížil cholesterol i krevní tlak na normu. Doporučujeme.

Eva K., Blansko

TEĎ CO UŽÍVÁME JE DCERA FIT

Vaše produkty jsem začala dávat dceři preventivně na posílení imunity. Má 2,5 roku a od 5 týdnů, kdy jsme byli v nemocnici, bývala často nemocná, položilo ji každé očkování. Od 6 měsíců plaveme na kurzu a i tam jsme mívali výpadky kvůli rýmám, kašli apod. Teď co užíváme vitamíny od vás, tak je fit a nemáme ani jednu zameškanou hodinu. Užívám i já, kojím a přes mléko dodávám vitamíny synovi a oba dva jsou /klepu/ už 3 měsíce zdraví ... doporučuji.

Iva B., Kralice nad Oslavou

BEZ ZAŽÍVACÍCH POTÍŽÍ

Manžel měl po užívání léků gastritidu, ale po užívání doporučených produktů nastalo podstatné zlepšení až zklidnění. Nyní je bez zažívacích potíží. Doporučuji užívání přípravků i preventivně při léčbě antibiotiky.

Dr. M. P., Brno

MENSTRUACE PŘIROZENĚ A BEZ HORMONŮ

Je mi 31 let. Moje diagnóza jsou polycystické vaječníky, což znamená, že neprobíhá ovulace ani menstruace. Lékařem mi byly předepisovány hormony, což jsem odmítla. Měsíc užívám vaše produkty a dnes se dostavila menstruace. Zcela přirozeně, bez hormonů. Takže mám velkou radost a v užívání určitě budu pokračovat a těšit se na další pozitivní výsledky ...ráda bych otěhotněla, což dle lékaře s mojí diagnózu přirozeně nepůjde...já však věřím s vámi to dokážu.

Veronika M., Domažlice

KOLENO BEZ BOLESTI

Již 2 hodiny po užití vašeho přípravku jsem cítila obrovskou úlevu těžkých a studených nohou a přestalo mě bolet koleno. Je to opravdu pecka, jak rychlý nástup má. Použila jsem i všechny ostatní produkty, které celá rodina užíváme. S láskou a vděčností děkuji za tyto diamanty, které lidi uzdravují!!! ❤

Ivona Ch., Borek

CYSTA JE PRYČ !!

CYSTA 4,5 cm za 2 měsíce ZMIZELA Před dvěma měsíci mi doktorka na gynekologii při prevenci zjistila cystu 4,5 cm. Při dnešní kontrole konstatovala, že CYSTA JE PRYČ!!! A já jen znovu děkuji za sílu vašich přírodních výrobků. Nasadila jsem vše co jste mi předepsala. Investice se vyplatila, protože nemusím na laparoskopický zákrok...

Lýdie E., Tanvald

PROBLÉMY S VAGINÁLNÍMI MYKÓZAMI

Mala som ich vlastne nonstop trištvrte roku. Nielenže mi to znepríjemňovalo život, ale viem, čo môžu toxíny z kvasiniek v tele spôsobiť. Liečba u lekára nezaberala, už mi tam bolo trápne chodiť. Rozhodla som sa investovať do zdravia a po nasadení vašich produktou ma akútny stav do dvoch dní prešiel. Podotýkam, že balsam zaberá na bolesť okamžite, čo je pri tomto ochorení nesmierna úľava! Bylinky som používala pravidelne ďalej a mykózy sa mi už nevracajú. Ďakujem za to :)

Petra D., Říčany

IMUNITA SE ZLEPŠILA!

Synovec Petr (7 let) navštěvoval 2 třídu ZŠ a měl velmi oslabenou imunitu - za 1. pololetí zameškal 210 hodin. Po seznámení s vámi, začal dennne užívat 1 lžičku od obou produktů. Díky nim jeho imunita zesílila natolik, že ve 2. pololetí zameškakl pouze 2 hodiny! Nyní je mu 10 let a je stále zdráv. Mockrát děkuji za pomoc.

Šárka V.

Diagnostika kondičním orgánovým skenerem ukazuje

 • hladinu vitamínů a minerálních látek
 • kondici všech orgánů
 • toxiny, těžké kovy, alergeny
 • krevní cukry a tuky
 • minerální hustotu kostí 

Kondiční Orgánový Skener K.O.S.

K.O.S. je přístrojem vyvinutým na základě nejnovějších vědeckých objevů v oblasti bioenergií a biomagnetismu.

Kondiční Orgánový Skener je zkonstruován tak, aby při použití možností nejmodernější elektroniky dokázal snímat slabé magnetické pole, které vytváří lidský organismus, provést jeho analýzu až na úroveň vzájemných rezonancí jednotlivých tělních buněk.

Jeho přehledný a obsáhlý výstup upozorňuje na zjištěné abnormality a ukazuje, kde je možné hledat příčiny a to ještě před propuknutím klinických projevů v testovaném organismu. To umožňuje včas zareagovat a drobnými úpravami životního stylu zabránit vzniku obtíží a přiblížit se celkové harmonii organismu.

Na kolik vás péče o zdraví přijde? diagnostiku, návrh vhodného řešení a přírodních produktů.

Konzultace po telefonu - zdarma.

Denní dávka vašeho zdraví se bude pohybovat od 20 do 200 Kč za den.
Já vám pouze doporučuji. Pak je zcela na vás, kolik chcete a můžete do svého zdraví investovat.

Tato služba nenahrazuje lékařskou péči a nenahrazuje léky předepsané lékařem.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.