Alergie, ekzém, astma

Příčiny, projevy, řešení a výsledky

Zajímá vás a chcete vědět víc?

Kde je příčina vzniku alergie, ekzému a astma?
Jaké orgány ovlivňují vznik těchto nemocí?

Co a jak dělat, když chci žít bez 
ekzému, alergie a astma?

Staňte se členem OKG Family

Registrace a roční členství vás nic nestojí.  Získáte přístup k celostním  informacím ze světa moderní i čínské medicíny.  

Náhled komplexních informací o ekzému, astma a alergii.
Pouze pro registrované členy mého týmu OKG. 

Cenné informace   

Ing. Jana Teršlová 

Vaše návody, zkušenosti a výsledky


Léčba (kortikoidy, vakcíny .. bez výsledku) Pomohly výrobky OKG

Už od dětství mě trápil atopický ekzém, alergie na pyl a některé potraviny. Prošla jsem si snad úplně vším.

Léčba kortikoidy, vakcíny a různé vodní lázně, vše bez výsledku. Neustálé kýchání, oteklé oči, vodnatá rýma, vyrážky a svědivá, mokvavá kůže mě doprovázeli přes 20let.

Začala jsem užívat Factor Base a Omegu+ a už po dvou měsících bylo viditelné zlepšení. Kůže přestala mokvat, přestali mi otékat a svědit prsty. Za další měsíc se kůže zahojila, ekzém už zcela zmizel, akorát zůstala citlivá místa, která jsem promazávala Balsamem.

Po té jsem ještě přidala Tau a Betu+ . Atopický ekzém, který jsem měla od prvního těhotenství na rukou téměř 9 let, byl do půl roku pryč. A k mé velké radosti jsem o Vánocích zjistila, že můžu dokonce jíst vlašské a lískové oříšky bez alergických reakcí. A nyní během pylové sezony všichni kolem kýchají, stěžují si, jak je to obtěžuje a já nic, žádné alergické projevy na pyl.

Ekzém nejde vyléčit?

  No, podle klasické medicíny ne, to vím nejlépe sama. Ale s bylinkami OKG ANO a jsem za to velmi vděčná. 🙂 Mladší dcera měla alergii na chlad a v zimě několik let ekzém a ruce jako v ohni, rozpraskané až do krve. Různé masti, krémy, absolutně nepomáhaly, dnes už vím také proč. Až výrobky OKG nám velmi pomohly, dceru pročistily od toxinů, podpořily funkce orgánů, posílily imunitu a zregenerovaly kožní bariéru. Dnes má dcera ruce hlavně v zimním období naprosto čisté a bez ekzému, už se nám nevrátil, je to pohodička.
  Kamila P. , Praha

   Odezněla moje alergie!

   Po "kapičkách" Emulips se mi snížil krevní tlak ze 190 na 140 , odezněly problémy s prostatou a alergie na topolový květ, též jsem zhubl na objemu přes břicho o 7 cm a je mi dobře.

   Honza F., Třebívlice


   Doktor se divil, jak se mu atopický ekzém krásně hojí i bez kortikoidů

Atopický ekzém u mého vnoučka Jakoubka a alergie na bylinky se projevila v 10 měsících v prosinci 2015 a stále se zhoršoval....lékař chtěl nasadit kortikoidy-dcera odmítla-nasadila jsem mu Factor Base a Omegu+ -obojí užíval vnitřně a postižená místa jsme také mazaly Omegou+ .....na kontrole se dr.divil jak se mu atop krásně hojí a ztrácí-sám měl zájem o naše produkty OKG. Kubíček je již zcela bez ekzému.čistý za 6 měsíců.....jsem ráda,že pracuji s tak úžasnými produkty,navracející zdraví.............

Zdeňka S., Ronov nad Doubravou

Už mě NETRÁPÍ ALERGIE, vodnatá RÝMA, oteklé oči a EKZÉMY!!!

Už od dětství mě trápil atopický ekzém, alergie na pyl a některé potraviny. Prošla jsem si snad úplně vším. Léčba kortikoidy, vakcíny a různé vodní lázně, vše bez výsledku. Neustálé kýchání, oteklé oči, vodnatá rýma, vyrážky a svědivá, mokvavá kůže mě doprovázeli přes 20let. Začala jsem užívat Factor Base a Omegu+ a už po dvou měsících bylo viditelné zlepšení. Kůže přestala mokvat, přestali mi otékat a svědit prsty. Za další měsíc se kůže zahojila, ekzém už zcela zmizel, akorát zůstala citlivá místa, která jsem promazávala Balsamem. Po té jsem ještě přidala Tau a Betu+ . Atopický ekzém, který jsem měla od prvního těhotenství na rukou téměř 9 let, byl do půl roku pryč. A k mé velké radosti jsem o Vánocích zjistila, že můžu dokonce jíst vlašské a lískové oříšky bez alergických reakcí. A nyní během pylové sezony všichni kolem kýchají, stěžují si jak je to obtěžuje a já nic, žádné alergické projevy na pyl. :-) A za to vše jsem vděčná výrobkům OKG. Děkuji.

Veronika P., Načeradec

Bez problémů s ledvinami, s alergií, ...

Andulka Mikezová (11 let), Liberec. Trpěla silnou alergií, měla velké potíže s ledvinami, pomočováním a velmi časté chřipky. Po užívání OK Tau+, OK Omegy+, Emulipsu, Factoru Base a OK Alfy+ bylo letošní jaro a léto úplně bez problémů s alergií, absolutně v pořádku, pomočování už neznáme půl roku a v zimě byla doma ze školy pouze 2 dny. Díky výrobkům OKG.

Anna M., Liberec

Atopický ekzém už nemám!

V roce 2013 pred statnicemi se u me pri zvysene psychicke namaze objevil atopicky ekzem v oblasti ocnich vicek. Leky nezabiraly, masticky taky ne. Pro zklidneni na cas zmizel, ale nezbalila jsem se jej. V lednu 2016 opet pri velkem psychickem vypeti jsem malem neotevrela oko - vicko nateklo a zcervenalo, ekzem zacal neprijmne svedit a kuze se loupala. Po nasazeni FB detox, Kids a zvyseni davek Factor Base uz po dvou dnech naproste zlepseni, 3. den uplne bez projevu.

Lucie S., Brno

Zácpa, ekzém, oslabená imunita? MINULOST

Naše dcera na návštěvě chytla ve 2,5letech Salmonelu ještě s nějakou doprovodnou bakterií. Ačkoliv jsme dodržovali rady lékařů, měla stále nafouklá střeva, vyprazdňovala se jen s projímadlem či čípkem. Byla stále nemocná, unavená a do školky skoro nechodila. Objevil se jí atopický ekzém na těle. Nerostly ji vlásky - na hlavičce měla dermatitidu. Před třemi roky jsem jí začala dávat výrobky OKG. Protože měla toho tolik, brala celou synergii výrobků. S upraveným trávením a vyprazdňováním se postupně zlepšila její imunita, zmizel atopický ekzém i dermatitida. Nyní je to vitální zdravá holčička s dlouhými vlásky. Ve škole má zameškaných jen pár hodin. Za toto všechno jsme všichni moc vděční.

Ing. Dita K. , Přelouč

Věřit výrobkům OKG se vyplatí!!!

Po téměř 2 leté pauze jsem byla dohnána zdravoním stavem k tomu,že jsem si výrobky opět objednala.Mám silný ekzem a alergii,a už se to opravdu nedalo vydržet.Nasadila jsem si megadávky Faktoru Base,Alfy a Kidsu a výsledek?nečekala jsem dlouho.Už za několik hodin mi začala plet´blednout,kůže mě přestala svědět-prostě úžasné!Ještě jsem střídala gel s balsamem,po gelu mě vždycky okamžitě přestane kůže svědět.Díky za výrobky!

Halka M., Huntířov u Jablonce n/N

Vyřešil si problém s lupenkou a navíc našel novou známost :-)

Pana Petra (40 let) trápila lupenka. I když neměl toto onemocnění nějak rozsáhlé, bylo to nepříjemné a nechtěl, aby se to ještě zhoršilo. Doporučila jsem mu na lupenku Factor Base a OK Omegu+. Po vybrání 3 balení Factor Base a 5 lahviček OK Omega+, kterou bral vnitřně i na mazání postižených míst, měl za cca 3/4 roku tělo čisté! Jeho manželka se předtím kvůli lupence s ním rozvedla, měl problém navázat další vztah, dnes má novou přítelkyni! :-)

Hanka A., Zlín

Po ekzému už nemám ani stopy!

Míval jsem ekzémy na rukou, specielně v období podzim/zima jsem míval potíže, kůže mi lokálně mokvala, pak praskala a celkově to bylo hodně nepříjemné. Od konce 05/2013 konzumuji produkty OKG. Začal jsem Emulipsem Forte a postupně jsem přidával OK Alfu+, Factor Base, OK Tau+, OK Gamu+ nebo OK Omegu-3 Complete a teď i Factor Base Kids. Je podzim 2013 a k mému překvapení jsem si všimnul, že mi ruce nejen nepraskají, ale že po ekzému už nemám ani stopy. Jsem vděčný své ženě, že mě k užívání produktů OKG povzbudila.

Miroslav V., Mníšek pod Brdy

Konečně je ekzém pryč

Moje dvě děti trpí od malička atopickým ekzémem. Vyzkoušeli jsme spoustu mastiček předepsaných od lékařky, ale nic nepomohlo a když ano, tak jen na chvilku. Začala jsem tedy používat OK Omegu+ a OK Balsam. Už po 14 dnech používání se dostavily pozitivní výsledky. Zhruba po třech měsících jsme byli úplně bez ekzému. Měsíc už výrobky používáme jen sem tam a po ekzému není vidu ani slechu. Díky za výrobky OKG :o)

Štěpánka N., Praha

BOJ S ATOPICKÝM EKZÉMEM JSME KONEČNĚ VYHRÁLI!

Mému synovi bylo 8 měsíců, když se mu objevil atopický ekzém. První moje reakce byla: nebudu mu podávat žádné kortikoidy. Začala jsem mu dávat OK Omegu+ a Factor Base. Přišlo zhoršení místo zlepšení. Pro mě to ale bylo znamení, že se tělo začíná čistit a je to v pořádku. Asi po měsíci přišlo zlepšení, pak byl 2 měsíce krásně čistý, pak se ekzém zase objevil. Bylo to jako na houpačce, měsíc zlepšení, pak 2 měsíce špatný... My jsme ale vytrvali a užívali výrobky dál, přidali jsme OK Beta+. Dnes už je tomu 7 měsíců, co je můj chlapeček krásně čistý bez ekzému. Jaký to je úžasný pocit matky, která se může koukat na šťastné a spokojené dítě. Velké díky za produkty OKG.

Jana T., Jablonec nad Nisou

Už žádné kortikoidy!

Po infekčním onemocnění BORRELIOSOU, vyvolaném klíšťaty se mi objevil ekzém, který se zhoršoval a rozšiřoval po celém těle. Mazala jsem se kortikoidy, brala léky, chodila jsem na injekce. Od listopadu 2009 jsem začala užívat přípravky OKG. Zprvu EMULIPS a OK OMEGA+ - vnitřně, i jako mazání. Ekzém začal ustupovat. Poté jsem vyzkoušela i ostatní OKG přípravky, které používám 3. rok. Nedám na výrobky OKG dopustit a užívat je budu nadále, jako prevenci a ochranu. Mohu tyto výrobky všem jen doporučit. Jsem bez potíží. Děkuji.

Lenka M., Brno

Po ekzému ani stopy!

U mé dcerky Elišky se ve 14ti měsících objevil atopický ekzém. Nejdříve jsme to řešili u kožní lékařky, ale nic nezabíralo. Až jsem se dozvěděla o výrobcích OKG a zakoupila OK Alfu+, OK Omegu+, Factor Base a OK Balsam a již po 4 měsících bylo po problému. Teď jsou Elišce 3 roky a po ekzému ani stopy.

Kateřina N., Mšeno u Mělníka

Po 9 letech konečně zlepšení!

Moje vnučka přišla ze školy domů s tím, že je tam kluk s obvázanýma rukama, že jí ho je líto, jestli mu nemůžu pomoci, že se stále škrábe. Od paní učitelky získala telefon na maminku, s ní jsem se sešla v únoru tohoto roku. Daniel E. (9 let) má od 9 měsíců atopický ekzém, alergie, nemůže spát na normálních polštářích, bere 5 léků denně, kortikoidy, má "dýchátko". Měsíčně stály jeho léky 2500,- Kč - už 9 let. Žádný výsledek. Po půl roce užívání Factor Base, OK Omega+ a OK Tau+ mohl kortikoidy vysadit úplně, prášek bere jen 1, dýchátko na polovic. V noci konečně spí. Maminka se těší, že konečně bude moci s kamarády chodit do nějakého kroužku. :-)

Anna M., Liberec

Po využívání půl balení se ekzém ztratil

Manžel začal užívat OK Betu+ na překyselení organismu. Už po měsíci a půl užívání se mu ze zápěstí a prstů ztratil ekzém, který ho dlouhá léta trápil. A to užívá OK Betu+ pouze 1x denně 1 lžičku. Po využívání půl balení má tak skvělé výsledky! Je to neuvěřitelné :o)! Velké díky za tak skvělé produkty!

Petra S., Mukařov